Ovi Maps v3.04 Beta3(Sadece N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav. için) signed >>SINIRSIZ<<

Sponsorlu Bağlantılar

karanima

Üye
bakmadan teşekkür ediyor adamlar yaw linkte harita yok opps var

ÇAYDEM

ÇAYDEM

Üye
paylaşım için tşkkrlr :oke:

messee

Üye
mrb.lar 6710s cep tlf.aldım.garmin programını yükledim.ama bitkü açılmıyor.ne gibi işlem yapmam gerekiyor,bana bu konuda yardımcı olrsanız çok sevinirimm.tşk.ler

micqrop

Üye
dayı cok saol

Tacettin Demir

Üye
Arkadaşlar, netteki ovi maps sitesinden rota oluşturdum. Bu rotayı cepteki ovi maps'a senkron edebiliyorsunuz bildiğiniz gibi. Ama ben cepten senkron dediğimde senkron ediliyor diyor... sonra tamamlanamadı uyarısı veriyor. Neden böyle? Çözümü nedir?

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
denycm saol

Paranoya

Paranoya

Üye
teşekkürler.

prestig

Üye
teşekkürler...

murat3702

murat3702

Üye
3.04_10wk17 güncel olan sürüm şu an nokia dan indirebilirsiniz. Hesabınız varsa.

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
paylaşım için saol

yusuf4200

Üye
ellerinize saglık

havzali.55

Üye
tsk

perbelek

Üye
tşk

perbelek

Üye
tşk

Esatoz

Üye
tesekkurler ,sagolun.

quattro26

Üye
tşk ler:heyo::heyo:

karshiyakali

karshiyakali

Üye
e71 için olurmu ? ....

E 71 için bunu deneyin arkadaşlar tavsiye ederim kullanıyorum. Navigasyon sınırsız

--------------- Ekleme ---------------

umarım E 71 içinde yeni versiyonları çıkar

desirablee

Üye
N 86 da çalışmıyor

tahsin yuksel

Üye
arkadaşlar e72 ye harita yüklerken sertifika geçerli değil yada süresi dolmuş yada tel ayarları yanlıs diyor sebebi ne nerden düzeltebilirim bunu cities dosyasının içine atıyorum harita dosyasını da

10hakan

Üye
merhabalar ben sitenize yeni üye oldum ve size bişey danışmak istiyorum oviden telefonuma ücretsiz navigasyon indirdim fakat gideceğim yeri belirlediğim halde sür diyorum ve beni ne sesli nede görüntülü yönlendirme yapıyor fakat kablosuz iternetşn olduğu yerde çevrim içi olarak gideceğim yönü ok işereti ile gösteriyor çevrim dışı konumunda iken hiç bir şekilde yönlendirme yapmıyor bilgisi olan arkadaş var ise ve pyalaşırsa çok teşekkür ederim...

Üst Alt