Ovi Maps v3.04 Beta3(Sadece N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav. için) signed >>SINIRSIZ<<

Sponsorlu Bağlantılar

draymen58

Üye
teşekkürler şimdiden emeği geçenlerden

pendik83

Üye
Ben n86 kullanıcısıyım ve son güncellemeyi (30.009) yüklememe rağmen genede kontör yiyor yani ücretsiz değil yani versiyonla alakalı değil ne yapasan yap kontör alıyor konumlama sürücüsüne bağlanmak istiyor ve bu da ücretli

faruk__faruk

Üye
bende bir türlü baglanamıyorum konumu mu bulmuyor

aok230

Üye
Arkadaşlar N82 kullanıyorum ve böyle bir telefona ücretsiz yapılmaması tamamen saçmalık bu nasıl bi strateji anlayabilmiş değilim. Acaba N82 de ücretsiz olabileceği yönünde bi duyum yada bilgisi olan varmı.Böyle giderse telefonu satıcam nokia kullanmıycam...

pars81

pars81

Üye
haritayı indiremedim dostum link çalışmıyo

jeki01

jeki01

Üye
selam.
yeni aldim 6730c beyaz, yuklemek lazim hemen.
guzel paylasim.

nonamesss

Üye
error diyo hacı ya :nono:

ankis

Üye
n95 e yuklemeye caliştim... yuklemeden evvel sis dosyasını n95 e gore sertifikalandırdım ama yuklerken program telefona uyumlu degil yinede yuklimmi dedi yukletmedim... neden telefona uyumlu değil dediki işletim sistemleri aynı deilmi bu
N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav

ile n95 in ....?

thunder_yaso

Üye
kardeş güzel paylaşım sağol ama harita ve ses linki çalışmıyor bir el atarsan seviniriz

piksel35

Üye
teşekkürler emegine sağlık
yalnız eyfel kulesini müzeleri ben açamıyorum nerden görüntüleniyo yardımcı olabilirmisin

carvantes

carvantes

Üye
Nokia Ovi Maps v3.04 beta Update #2 signed çıkış: 16 Nisan 2010

şimdilik sadece
N86 8MP, E52, E72, E55, 6730 classic, 6720 classic, ve 6710 Navigator
için;

free edition (bedava sınırsız navigasyonun yeni update edilmiş beta versiyonu)

Not: Programı ayrıca sign etmeye gerek yoktur. Direk
telefonunuza kurun ve sınırsız navigasyonu kullanın. kolay gelsin.

>> Nokia Map v3 İçin Türkiye Haritası+Türkçe Kadın Sesi <<
burdanda en son haritayı yani cities klasörünü hafıza kartına atın.. kolay gelsin

yüklemeye çalışıyorum ama yükleme izni yok diye bir uyarı aldım
6720c

hornyfootballer

Üye
arkadaşlar bu telefon hafızasına yüklüyor nasıl normal hafızaya kurabilirim ?:hmmm,telefonum N86 8Mp.ben telefonun hafızası dolsun istemiyorm cünkü kasıyor.8gb hafıza dururken oraya yüklemekte pek mantıklı gelmiyor acıkcası.yardım edebilirseniz sevinirim,teşekkür ettim şimdiden..:oke:

coldfire35

Üye
TŞŞKR emeğine sağlık...

carvantes

carvantes

Üye
en son verisonun yükledikten sonra maps 3.04 yükledim canavar gibi çaılşıyor emeği geçen herkese teşekkürler
6720c
v:031.022

umutcan_bora

umutcan_bora

Üye
Arkadaş e71 e yüklerken erişim yok dıee bır yazı cıkıyor yukleyemıyorum yardım

--------------- Ekleme ---------------

kardes acıll yardım e71 e kurarken bağlantı yok dıyıp kurmuyor ne yapabılırım

Bıde arkadaslar sadece son sürüm harıtayı yuklemektense son sürüm navigasyon programını yuklemek daha ıyı deyılmı yenı sürüm ovi mapın harıtasıda yenıdır dıe dusunuyorum

yardım beklıyorum

ozii-34

Üye
n86 da denedım kurdum gene aynı sorun cıktı konum bulamıyor ve oturum acın diyor

gncmhnds

Üye
Arkadaslar bi el atarsanız cok sevinicem... E72 'de ovi haritalarını yükledim ancak hafıza kartımın 4gb olmasına karşılık 3gb dan fazla harita yüklenmiş. Anlayacağınız tüm dünya yüklenmiş durumda. şimdi ise haritaları silemiyorum sadece türkiye haritası yetecektir bana yardımcı olursanız sevinirim.bu haritaları nasıl silebilirim telefonumdan? Hepsini silersem eğer son güncellenmiş türkiye haritasını indirmek istiyorum.

bahadirhan2023

Üye
kardeş buyuksun............

Necmati

Necmati

Üye
tek sözüm sana mükemmelssin :D

meramli

Üye
Arkadaslar N86 ya yükledim pcsuitten.güncelledimde.fakat gps kapanmıyo.kapanmadıgı icinde şarjı yiyo.ovimaps calısan uygulamalarda görünüyo hep çıkış dememe ragmen.format attim ama hala aynı sorun sürüyo.varmı bunun fixi felan.

Üst Alt