Ovi Maps v3.04 Beta3(Sadece N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav. için) signed >>SINIRSIZ<<

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Ovi Maps v3.04 Beta3(Sadece N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav. için) signed >>SINIRSIZ<<
Nokia Ovi Maps v3.04 beta Update #2 signed çıkış: 16 Nisan 2010

şimdilik sadece

N86 8MP, E52
, E72, E55, 6730 classic, 6720 classic, ve 6710 Navigator
için;

free edition (bedava sınırsız navigasyonun yeni update edilmiş beta versiyonu)

Not: Programı ayrıca sign etmeye gerek yoktur. Direk
telefonunuza kurun ve sınırsız navigasyonu kullanın. kolay gelsin.

>> Nokia Map v3 İçin Türkiye Haritası+Türkçe Kadın Sesi <<
burdanda en son haritayı yani cities klasörünü hafıza kartına atın.. kolay gelsin

Home location: Home location settings are not preserved when upgrading from SR3 (3.03) to SR4 (3.04) - Now fixed!(16 Nisan 2010)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: erdemm2, ANIL29, kimyaci97 ve 36 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

tolgacan07

tolgacan07

Üye
ark n78 için olanı cıkarırlarmı acaba

beyazarslan

Üye
5800 a da olurmu bu ?

beyazarslan

Üye
Telefonun kendisinde var aslında ovi maps. haritada gezebiliyorsun adres buluyorsun ama navigasyon sınırlı yani ücretli bu verdiginlikten indirecegim ücretlimi yine cünki bendeki 10 saniye sonra lisans istiyor ?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun kendisinde var aslında ovi maps. haritada gezebiliyorsun adres buluyorsun ama navigasyon sınırlı yani ücretli bu verdiginlikten indirecegim ücretlimi yine cünki bendeki 10 saniye sonra lisans istiyor ?

telefonun kendisinde bulunan programı güncelliyor ve beraberinde ömürboyu sınırsız navigasyon kullanabiliyorsun.

svestica

svestica

Üye
n96 da çalışmıyor??????

passiv€ aggressiv€

Üye
teşekkürler...

dEs_

dEs_

Üye
Aynı donanıma sahip oldukları halde bi modelde olup diğerinde olmaması ne saçma yaw :hmmm

agora61

Üye
dostum başlıkta ve konuda da belirttigim gibi n96 da çalışmıyor evet.
Öncelikle teşekkürler.Uyumlu cihazlar arasında verdiğiniz Nokia 6710 Navigator symbian os v9.3 işletim sistemine sahip.benim cihazım 6220 classic vede os v9.3 işletim sistemine sahip,bu durumda benim telefonumada uyum sağlaması gerekir.sizin verdiğiniz listedeki cihazlar bilfidiğim kadarı ile bu sürümü ücretsiz kullancak olan cihazlar.yoksa diğer aynı işletim sisteminede uyumlu

aa-tolga

aa-tolga

Üye
bu haritada ısparta yok

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Aynı donanıma sahip oldukları halde bi modelde olup diğerinde olmaması ne saçma yaw :hmmm

Öncelikle teşekkürler.Uyumlu cihazlar arasında verdiğiniz Nokia 6710 Navigator symbian os v9.3 işletim sistemine sahip.benim cihazım 6220 classic vede os v9.3 işletim sistemine sahip,bu durumda benim telefonumada uyum sağlaması gerekir.sizin verdiğiniz listedeki cihazlar bilfidiğim kadarı ile bu sürümü ücretsiz kullancak olan cihazlar.yoksa diğer aynı işletim sisteminede uyumlu

burada ki telefonlarin ayrica digerlerinden tek farkliliklari hepsinin ARM11 - 600 Mhz islemcileri olmasi.

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

Akinci1970

Üye
e71 için olurmu ? ....

zeybekli

zeybekli

Üye
teşekkürler

mikrorganizma

Üye
önceki sürüm gibi buda N86 da denendi sorunsuz çalışıyor yine ilk sayfada belirt istersen

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

Üst Alt