Ovi Maps v3.04 Beta3(Sadece N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav. için) signed >>SINIRSIZ<<

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler uygulamayı indirip tele kurmaya çalıştım ama başlar gibi yapıp erişim yok hatası veriyo. bide ben yazılım atmıştım tele şuan 5.15 versiyonu ama bunu yaptıktan sonrada haritayı kullanamaz oldum çalışmıyo harita yardım ederseniz sevinirim. 6220c kullanıyorum

6220c ile uyumsuz malesef.

Ovi Maps 3.03 free version for Nokia E71 and E66 users. I have tried it on my E71, it is working! Enjoy it.

thank you hakdar, you said us before and you shared that before again. ok, np thanks for share again.

feminist46

feminist46

Üye
n86 cılar kayboldu sanırım :)

llalucard

Üye
Merhaba benım telefonda porgramı yuklerken en guncel cıhaz yazılımını yukleyın dıye mesaj gelıyor. Nokıa software de en son guncelı yukluyorum yıne aynı hatayı verıp sonunda yuklenemıyor erısım yok demekte. bunun sebebı nedır

mikrorganizma

Üye
n86 cılar kayboldu sanırım :)
geldim burdayım işlerim nedeniyle yoğunum onun için fazla foruma takılamıyorum
evet bu beta yüklenmiyor telefon hackli olmasına rağmen erişim yok hatası alıyorum betayla alakalı bir durum olabilir

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
komando24

komando24

Üye
Eyvallah kardeşim emeğine sağlık teşekkürler

orhan ak

Üye
Nokia Ovi Maps v3.04 beta Update #2 signed çıkış: 16 Nisan 2010

şimdilik sadece

N86 8MP, E52
, E72, E55, 6730 classic, 6720 classic, ve 6710 Navigator
için;

free edition (bedava sınırsız navigasyonun yeni update edilmiş beta versiyonu)

Not: Programı ayrıca sign etmeye gerek yoktur. Direk
telefonunuza kurun ve sınırsız navigasyonu kullanın. kolay gelsin.

programı nasıl çalıştıracağız. yani kurulumu ve indirmesi

--------------- Ekleme ---------------

bende n86 8mp var bu programı nasıl kuracğımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ayrıca indirmek için pc ihtiyaç varmı

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
programı nasıl çalıştıracağız. yani kurulumu ve indirmesi

--------------- Ekleme ---------------

bende n86 8mp var bu programı nasıl kuracğımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ayrıca indirmek için pc ihtiyaç varmı

cities klasorunu hafıza kartına atıp programı direk kurun. Program Nokia nın kendi maps programını güncelliyor üzerine kuruluyor yani. Kolay gelsin.

hafiften

Üye
n 86 da çalıştıramayan arkadaşlar son güncellemyi yükleyin (30.009) sonra ovi maps 3,03 yükleyin(telefondaki sw güncellemeden yükleyebilirsiniz) ondan sonra 3,04 betayı sorunsuz çalıştırabilirsiniz

kartal.24

Üye
betanın son versiyonu çıkmış

bu adresten ulaşa bilirsiniz ama türkçe destegi varmı bilmiyorum betasında

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
teşl ama bu link calısmıyor

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
betanın son versiyonu çıkmış

bu adresten ulaşa bilirsiniz ama türkçe destegi varmı bilmiyorum betasında

tşkler ben zaten yayınlamıştım yenisini anında, beta labs a sonradan düşüyor çünkü, yine de teşekkürler :)

teşl ama bu link calısmıyor

link yenilendi, aşagıdan ulaşabilirsin. >>22 Nisan 2010 << güncelleme

Nokia 5230, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N97, Nokia N97 mini, Nokia X6 için;

yunsago

Üye
sağol

elaksiye

Üye
slm arkadaşlar bende N82 var ama bunun içinde internet ve şebeke gerektirmeden nasıl ücresiz kullana bilirim yada proğrammı var?? şimdiden teşekkürler

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi

kartal.24

Üye
sana 2 sorum olacak

birincisi son güncelleme türkçemi

ikincisi şuanki sis dosyası sisx olanı varmı

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
sana 2 sorum olacak

birincisi son güncelleme türkçemi

ikincisi şuanki sis dosyası sisx olanı varmı

ilk sorunun cevabı türkçe, ikinci için sisx degil sis formatı, malesef yok nokia ovi mapslerde .sisx formatı.

navara

navara

Üye
Arkadaşım, e66 ya yükledim gayet güzel çalışıyor, teşekkürler. Türkiye haritasında o resimli görüntüler çıkmıyor ama program bağlantı istemeden çalışıyor. Sağol...:ehe

alisak

Üye
saol

by_zynl

Üye
arkdaslar n97 mini kullanıcıyım ovi acılmıyor uzerıne tıklıyorum acılmıyor yardım lutfenn!

Üst Alt