Ovi Maps v3.04 Beta3(Sadece N86 8MP,E52,E55, E72,6730c, 6720c,6710 Nav. için) signed >>SINIRSIZ<<

Sponsorlu Bağlantılar

tbayik

Üye
ovi maps sadece büyük şehirlerde detay verebiliyor. Ben Karabük'teyim.ve bir il olmasına rağmen ana yol hariç diğer yolların hiçbiri yok.Aynı şekilde Yalova da bir il. Burası da yok.istediği kadar betalar metalar yapsın güncellesin hepsi boş.bir garmin veya tomtom kadar olamıyor.Onların bulduğu harita bilgilerini bulması ve kendi haritasına eklemesi çok mu zor. OVİ MAPS YETERSİZ VE BAŞARISIZ. tomtom ve garminden ders alsın.

fenerist34

Üye
N86'da kesin çalışıyor mu? (Bilen ya da deneyen varsa yardımlarını bekliyorum.)

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
ovi maps sadece büyük şehirlerde detay verebiliyor. Ben Karabük'teyim.ve bir il olmasına rağmen ana yol hariç diğer yolların hiçbiri yok.Aynı şekilde Yalova da bir il. Burası da yok.istediği kadar betalar metalar yapsın güncellesin hepsi boş.bir garmin veya tomtom kadar olamıyor.Onların bulduğu harita bilgilerini bulması ve kendi haritasına eklemesi çok mu zor. OVİ MAPS YETERSİZ VE BAŞARISIZ. tomtom ve garminden ders alsın.

Kesinlikle haklısın dostum bunların kesinlikle garmin in harita tedarikci şirketi olan basarsoft ile anlasma yapmaları gerek.

bazı üzelerimizden deneyenler olup N86 da çalıştıgı soyleniyor. Yazılan cevaplardan bakabilirsin. Kendilerine sorabilirsin. Bunu daha ayrıntılı bir şekilde ögrenmek için. Bu arada bende programın iç yapısına baktım ve N86 8MP uyumlu oldugunu gördüm. Kolay gelsin.

teodor80

Üye
e55 telefonuma yükledim hatasız şekilde yüklendi ve çalışıyor Teşekkürler

kurt42

Üye
Bu program uyduya bağlanarak mı çalışıyor arkadaşlar ?

harsh61

harsh61

Üye
n73 olanı cıkaramamıslar lanet olsun ...:ağlarım:

mikrorganizma

Üye
çalışıyor ilk betada gpsden çıktıgında hala çalışıyor gözüküyordu haliyle batarya performansını düşürüyordu bunu denemedim eğer sorun olursa yine zeyunal'ın linkini verdiği 3.03. versiyonu final dağıtım onu deneyebilirsin

burki57

burki57

Üye
Eline sağlık kardeşim. Resimlerde yabancı ülke oalrak gösteriyor.Türkiye için sanırım yok ya da varmı:)

8yunocan

8yunocan

Üye
samsung gt-s5603 te çelışıomu

recrec_0342

Üye
gerçekten güzell ama güncell değilll bazıı sokaklarıı göstermiyorrr

kurt42

Üye
İlk sayfadaki resimlere bakıldığında kullanım için internet gerekli..Dahili GPS alıcısı olanlarda da illa internet mi gerekli çalışması için ?

hakdar

Üye
E71 ve E66 için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Ben indirdim, kurdum, çalışıyor.

feminist46

feminist46

Üye
N86 da (yüklenemiyor.erişim yok) uyarısı veriyor. Ne yapmam gerek.

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
samsung gt-s5603 te çelışıomu

Malesef program Sadece N86 8MP,E52,E55,E72,6730c,6720c,6710 Nav. için .

İlk sayfadaki resimlere bakıldığında kullanım için internet gerekli..Dahili GPS alıcısı olanlarda da illa internet mi gerekli çalışması için ?
Aşagıdaki linkten türkiye haritası + türkçe ses in bulundugu klasoru cekip internete gerek kalmadan programı kullanabilirsin.

http://www.maxicep.com/s60-3rd-hari...urkiye-haritasi-turkce-kadin-sesi-243189.html

N86 da (yüklenemiyor.erişim yok) uyarısı veriyor. Ne yapmam gerek.
bazı N86 kullanan arkadaşlar denediklerini ve çalıştıgını söylüyorlar. Yalnız program içerigi olarak N86 ile uyumlu olduguna dair bilgiler mevcut. Ama kendim deneyemedigim için birşey söyleyemeyecegim.

E71 ve E66 için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Ben indirdim, kurdum, çalışıyor.

teşekkürler. E66 ve E71 kullanıcıları için güzel bir haber.

feminist46

feminist46

Üye
cihazımda ovi maps in son sürümü yüklü ama sınırsız değildi yüklense iyi olurdu. :D
(cihazımı hacklemedim ondan dolayı yüklemiyor olabilir mi)
n86 sında programı çalıştıran arkadaşlar yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

alfonso20

alfonso20

Üye
paylaşım için teşekkürler uygulamayı indirip tele kurmaya çalıştım ama başlar gibi yapıp erişim yok hatası veriyo. bide ben yazılım atmıştım tele şuan 5.15 versiyonu ama bunu yaptıktan sonrada haritayı kullanamaz oldum çalışmıyo harita yardım ederseniz sevinirim. 6220c kullanıyorum

hxs

hxs

Üye
teşekkürler

hakdar

Üye
Ovi Maps 3.03 free version for Nokia E71 and E66 users. I have tried it on my E71, it is working! Enjoy it.

Üst Alt