Ovi Maps v.3.03 10wk01_b05 (E52,E55,E72, 6730c,6710 Nav) signed (bedava versiyonu) >>YENİ SINIRSIZ<<

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
5800 xprestede erişim yoq kardeş.

buralarda ki konular s60 versiyon 3 telefonlarlar için, 5800 XM ise s60 versiyon 5 . Bu sayfalardaki tüm programların uyumlu olmasını beklemeyin. Çekirdek yapıları aynı olabilir fakat bazı yapısal farklılıkları var. Aşagıda verdigim linktekini dene. ve Ayrıca 5800 ın en son güncel firmware in olması gerekiyor. 31.* ve üzeri(*#0000#). kolay gelsin.

karakafa81

karakafa81

Üye
hos güzelde bunu hafiza kartina yükleme olanagi yokmu zaten 20 mb yer var telimde 10 mb de bu pro aliyor

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi

coldfire35

Üye
tşkkr emeğine sağlık.... N86 da oldu gerçi ovi comda ücretsiz indirebiliyordun istediğin ülkeyi ama bu daha farklı galiba tşkkr

beyazarslan

Üye
arkadaslar ben 5800 kullanıcısıyım tlefonun kendisinde var zaten program ama lisansı yok yani sadece haritaya bakabiliyorsun adres arayabiliyorsun ama navigasyonu ücretli Bu programın Bendekinden ne farkı var ? süre lisans istemiyormu ?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben 5800 kullanıcısıyım tlefonun kendisinde var zaten program ama lisansı yok yani sadece haritaya bakabiliyorsun adres arayabiliyorsun ama navigasyonu ücretli Bu programın Bendekinden ne farkı var ? süre lisans istemiyormu ?

sendeki pro.nun üst versiyonu ve navigasyon da ömür boyu bedava. Yani lisansı ömür boyu bedava. kolay gelsin

beyazarslan

Üye
Bendekininmi lisansı bedava burdakininmi

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Bendekininmi lisansı bedava burdakininmi
buradakinin ama 5800 için degil buradaki. Aşagıdaki linkten indirebilirsin 5800 için olan versiyonu.

nikola19

nikola19

Üye
teşekkürler.

oergun

Üye
arkadaşlar bende Nokia 5800 var. Navigasyonu geçen Ankaraya gitmiştim ordaki bulunduğum noktada takılı kaldı. Nasıl düzelte bilirim yardım edermisiniz.

basarkanarya

Üye
çok teşekkürler

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende Nokia 5800 var. Navigasyonu geçen Ankaraya gitmiştim ordaki bulunduğum noktada takılı kaldı. Nasıl düzelte bilirim yardım edermisiniz.

programı açtıktan sonra 5-10 dk acık havada beklersen(gündüz saat 12 de güneşi goren bir alan olması daha cabuk bulmasını saglayacaktir) şuan ki bulundugun noktayı gostermeye başlayacaktır.

fbagrega

fbagrega

Üye
e71 de denedim çalışıyor sıkıntı yok gibi sesli uyarılar ingilizce oldu ama onun dışında sıkıntı yok ücretsiz kontör düşmüyor...

jipox

Üye
hocalar bende e72 var ama bunları nasıl kurucaz telefona hele bir bilen bi anlatsın yaw

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
e71 de denedim çalışıyor sıkıntı yok gibi sesli uyarılar ingilizce oldu ama onun dışında sıkıntı yok ücretsiz kontör düşmüyor...

türkçe sesi internete baglanarak çekebilirsin.

hocalar bende e72 var ama bunları nasıl kurucaz telefona hele bir bilen bi anlatsın yaw

cities klasorunu direk hafıza kartına atıp verdigim pro.yu direk hafıza kartına kuracaksın, şimdi pro. kuruldu ve çalıştırabilirsin .

kopalserkan

kopalserkan

Üye
zeyunal kardeş öncelikle emeğin için teşekkrler.e72 aldım bende.malum gps falan pek haberim yok.
e72 mevcut olan bir gps özelliği var sanırım ? bu programın katkısı ne olacak bize??

seahawk117

Üye
Nasıl beleş GPRS den kullanmıyomu

anlayamadım

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
zeyunal kardeş öncelikle emeğin için teşekkrler.e72 aldım bende.malum gps falan pek haberim yok.
e72 mevcut olan bir gps özelliği var sanırım ? bu programın katkısı ne olacak bize??

ilk once hayırlı olsun telefonun kardeş, belirttigim cities klasorunu telefonunun hafıza kartına kopyala, sonra programı yukle . bu program senin yolunu , gidecegin yeri, bulmanı ve seni goturmesine yarıyor. yani acık havada 4-5 dk bekledikten sonra pro.nun icinden harita uzerinden ya da rama komutunu kullanarak gidecegin yere seni sesli ve gorsel olarak yonlendirmeye yarıyor.

Nasıl beleş GPRS den kullanmıyomu

anlayamadım
evet bedava
GPRS degil dostum GPS kullanıyor yani Global Position System , senin bulundugun konumu 2 ve ya daha fazla uydu baglantısı le ikonumlama yaparak nerede oldugunu hesaplıyor.

mttoprak

Üye
5230 da çalışıyor. emeği geçenlere teşekkürler.

careem88

Üye
[sıze=3]arkadaslar n97 de ovi maps güncelleyerek yükledim.programı çalıştırıyorum ana menü ekranı geliyor ama 1sn sonra kendilinden program kapanıyor?sitede aradım,nette aradım ama buna benzer bir sorun görmedim hiç?nedenini bilen varmı,yardımcı olabilecek olan var mı?[/sıze]

Üst Alt