Ovi Maps v3.04.2010wk32.b03 Ücretsiz Lisanslı | Yeni Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Ovi Maps v3.04.2010wk32.b03 Ücretsiz Lisanslı | Yeni Sürüm
Ovi Maps v3.04.2010wk32.b03 Ücretsiz Lisanslı

İndirmek için:
S60v3'ler:

S60v5'ler:

Eski sürüm (wk17)
S60v3'ler:
S60v5'ler:

Açıklama: Nokia'nın kendi GPS yazılımıdır. Ücretsiz lisansın geçerli olduğu cihazlar şunlardır:
X6 16GB, X6 32GB, N97, N97 Mini, N86 8MP, E72, E71, E66, E55, E52, C5, 6760S, 6730C, 6720C, 6710 Nav, 5800 XM, 5800 Nav, 5235 CWM, 5230, 2730 Nav

Önemli Not: GPS'e bağlanırken kontör düşmemesi durumu için buraya tıklayınız.

• Beğen
Tepkiler: ali_keklik, alikaracan, aaaalllooooo ve 8 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

beyazitcakir31

Üye
teşekkürler. bugun satın aldığım e 66mda deneyeceğim kontör düşmemesi için nereye tıklıyoruz?

624688

624688

Üye
programı telefona yüklerken erişim yok diyor lütfen yardım tel nokia n 95 8gb

antelope

Üye
Erişim hatasını kapatmak için rom patcher'dan telefon modelime uygun changeuid yamasını aktif ettim ve kurdum. Eskiye nazaran gelişmiş ve güzel...

samet_oz

Üye
teşekürler dostum kontör gitmemesi için ne yapacaz

cobane

cobane

Üye
ya arkadaşlar bu nokia n79 için neden lisanslı navigasyon çıkarmıyor da sürekli belli modellere çıkarıyor. ne yani şimdi bu nokia nın ürünü değil mi yada üvey evlatmı?. böyle saçmalık olamaz .

icenhalil

Üye
e51 olurmu

antelope

Üye
ya arkadaşlar bu nokia n79 için neden lisanslı navigasyon çıkarmıyor da sürekli belli modellere çıkarıyor. ne yani şimdi bu nokia nın ürünü değil mi yada üvey evlatmı?. böyle saçmalık olamaz .

N79 kurdum çok deli oldu...

closepl

Üye
nasıl kurdun bende aynı dertten muzdaribim

benim n79 da eski harita programı nokianın telefonla gelen ama ovi suiteden güncel harita indirdim şebekeye bağlanma ayarınıda site anlattıkları gibi kapadım, evde pencerede balkonda falan zarzor çekiyor ama sokakta ve arabada biraz geçte olsa bi bağlantımı kopmuyor uydudan. diyeceğim ovi maps işi hikaye benim tecrübeme göre.

63urfalı

63urfalı

Üye
tşk

rrtt1995

rrtt1995

Üye
Önemli Not: GPS'e bağlanırken kontör düşmemesi durumu için buraya tıklayınız. demişsin kardeş ama nereye tıklayacağız acaba?

antelope

Üye
nasıl kurdun bende aynı dertten muzdaribim

Erişim hatasını engellemek için yabancı bi siteden changeuid yaması buldum ve onu rompatcher ile aktif hale getirdim. Ovi mapsi yükledim ve oldu.

ozankalender

ozankalender

Üye
Erişim Yok hatasını nasıl düzelttiniz yardımcı olurmusunuz ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
saol maps 2.0 la başım dertteydi :D

SonsuzGece

Üye
Şebekeye
üzerinden internete giriyor ve ücretlendiriliyorsa;

Şebeke tabanlı işaretliyse maks. 15sn'de uyduya bağlanırsınız ve karşılığında ücretlendirilir. (Şebekeye bağlanıyor zira.)
Eğer kapatırsanız ortalama 3-4dk çeker.

S60v3 (N95, N95 8GB, N82 vs) FP1'ler:

Menü-> Araçlar -> Ayarlar -> Genel -> Konumlama’dan Şebeke Tabanlı’yı kaldırın. (Sadece Yardımlı ve Tümleşik GPS işaretli olsun.) (Ne olur ne olmaz)
Menü -> Araçlar -> Ayarlar -> Bağlantı -> Erişim noktaları bölümüne gelin. Varsayılan bağlantı isminizi (Turkcell Internet) kısaltın. bkz. Turkcell Int. Uygulama açılırken yine size bağlantı noktası tanımlamanızı ister. Tanımlamazsanız şebekeye bağlanmaz, ücretlendirilmez.

S60v3 (N78, N79, N85, N86, N96 vs) FP2'ler:

Menü -> Araçlar -> Ayarlar -> Genel -> Konumlama -> Konumlama yöntemleri'nden Şebeke tabanlıyı kaldırın. (Sadece Yardımlı ve Tümleşik GPS işaretli olsun.)
Menü -> Araçlar -> Ayarlar -> Genel -> Konumlama -> Konumlama sunucusu'nu kapalı konuma getirin.

S60v5 (5530, 5800, N97 vs) ler:

Menü -> Uygulamalar -> Yer -> Konumlama -> Konumlama yöntemleri'nden Şebeke tabanlıyı kaldırın. (Sadece Yardımlı ve Tümleşik GPS işaretli olsun.)
Menü -> Uygulamalar -> Yer -> Konumlama -> Konumlama sunucusu -> Erişim noktası'na bağlantı nok. atamayın.

aok230

Üye
N79 a kurdum hallettim diyen arkadaş nasıl büyük birşey başarmış. Lisanslı olarak kullanabılıyorsan bızede anlatta bızde faydalanalım. Ayrıca N79 ücretsiz lisans kapsamında bulunmuyor.

Üst Alt