Nokia Ovi Maps Final v3.04(165) S60v3/{FINALLY OUT OF BETA}

Sponsorlu Bağlantılar

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Ovi Maps Final v3.04(165) S60v3/{FINALLY OUT OF BETA}

Ovi Maps (v3.04) yeni yerler keşfetmek ve hedef alma ile daha kolay ve hızlı her zamankinden daha fazladır. Bu yeni sürüm hakkında performans gelişmedir.

kolayca Drive & Walk olan yerler için, alın üzerinde 70 ülke için ses yönlendirmeli araç ve yaya navigasyon ÜCRETSİZ. Map Loader ile Nokia GPS telefon tüm ülkeler için Önyükleme haritalar ve aynı zamanda çevrimdışı tüm bu özellikler ve hizmetler kullanmaktan zevk.

Online sizin Hava tahminleri ve bulunduğunuz yere veya herhangi bir dünyada diğer etkinlikler etrafında kontrol edebilirsiniz. sights listelerini binlerce bul, restoranlar, oteller, mağazalar, gece hayatı ve 1000 üzerinde destinasyonlar için Lonely Planet ve Michelin, mevcut serbest seyahat içerikle daha fazla. Hatta kitap HRS Oteller, şu anda Almanya ve Finlandiya mevcuttur, daha fazla ülke için yakında üzerinden bir otel odasında.

Share on Facebook arkadaşlarınızla yeri ve onlara izin ne kadar, Ovi Maps sağ olduğunu biliyorum. Durumunuzu güncelleme, fotoğraf ve yer Facebook sayfasında görünür. Bulunduğunuz yer Ovi Maps Facebook Application içinde harita üzerinde izlenebilir.

Ovi Maps ile, birçok yolu keşfetmek ve almak çevrede var:

* Benim konumum - daha kolay ve daha hızlı yerini bulabilir.
* Arama - yerler ve adresleri tek kutu arama ile bulabilirsiniz.
* Sık - favori yerler ve güzergahlar kaydedin. maps.ovi.com ve yardımcısı ile oturum açın Ovi hesabınıza ve senkronize kişisel sık versa.
* Drive - sesli ve görsel talimatlar şeritli yardım ve hız sınırını uyarıcılar ile ücretsiz araç navigasyon, mevcut 70 ülkede.
* Walk - Sesli rehber ile ücretsiz yaya navigasyonu ve adanmış yaya bölgeleri ile 70 ülkede, kısayolları ve yolları, mevcut yönlendirme.
bulunduğunuz yerin veya herhangi bir şehir için 4 günlük tahminleri dahil * Hava Durumu - hiper yerel gerçek zamanlı hava durumu bilgilerini arama ile buldum.
bulunduğunuz yerin veya herhangi bir şehir için * Etkinlikler - hiper yerel gerçek zamanlı etkinlik listeleri arama ile buldum.
* Lonely Planet ve Michelin rehberleri - sights listelerini binlerce 1000 hedefleri üzerinde, restoranlar, oteller, mağazalar, gece ücretsiz premium içerik seyahat içerik ve daha fazlası. Haritada bu yerleri Look up ve orada olsun veya Sürücü navigasyon yürüyün.
Ovi Maps düz * HRS Hotels - kitap bir otel odasında. Şu anda Almanya ve Finlandiya'da, daha fazla ülke için yakında kullanılabilir.

Kapsama araç ve yaya navigasyon gezilebilir haritalar için:
Andorra, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Botswana, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Şili, Çin / Hong Kong / Macau, Kolombiya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İtalya, Ürdün, Kuveyt, Letonya, Lesoto, Liechtenstein, Litvanya, Malezya, Meksika, Monako, Fas, Namibya, Hollanda, Yeni Zelanda, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz, Porto Lüksemburg Rico, Katar, Romanya, Rusya, San Marino, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, Swaziland, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, ABD, Vatikan, Venezuela.

Trafik Kapsam:
Avusturya, Avustralya, Belçika, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, İtalya, Hollanda, Norveç, Singapur, Slovenya, İspanya, İsviçre, İngiltere, Amerika Birleşik Lüksemburg

Güvenlik Kapsamı:
Avusturya, Andorra, Belçika, Finlandiya, Fransa, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, Romanya, İspanya, İsveç, İngiltere

Changelog:
Yeni Özellikler ile Beta Labs Gönderen Ovi Maps Mezunları. Takım bugün sözde daha hızlı, daha iyi Ovi Maps yapar ve daha kişisel bir güncelleştirme yayımladı.

Ekip, bir hotspot aralığında eğer ki, Ovi Maps bile daha hızlı bulabilirsiniz WiFi konumlandırma yer vermiş, ve onlar grafik fonksiyonları ile bazı tinkering yaptım de. Sen yanı sıra diğer harita hareketleri yakınlaştırma hızı belirgin bir iyileşme göreceksiniz.

En son harita verileri, size Map Loader kullanmanızı öneririz almak için. Bu algılar hangi haritalar sürümünü ve buna göre güncelleyin. Sadece ekrandaki yönergeleri izleyin.

Ovi Maps (v3.04) aşağıdaki Uyumlu Nokia cihazları ile çalışır:

S60 3,2 Devices: E52, E55, E72, 6710 Navigator, 6730 Classic
S60 5,0 Aygıtlar: X6, N97 Mini, N97 (* itibaren v2.xxx), 5230, 5800 XM (* itibaren v3.1xxx)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nizamialem, realist47, cem tuna ve 4 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Teşekkürler ...

ahmetbarak

Üye
n95 e olmadı yüklenmiyor erişim yok diyor yükleneceği sırada başka bi yolu yok mu

yağızaygün

yağızaygün

Üye
bende 6730c var dosyayı yükle diyorum.yüklensin mi diyo tamam diyorum sonra yüklenemiyor diye hata veriyo yardım lütfen

acati

acati

Üye
Türkçe mi? Değil mi?

Üst Alt