Telefon Tavsiyesi Yurt Dışına Çıkıcam Yardımcı Olurmusunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bugün çıktım baya dolaştım lg 815 modeli vardı 2.el 1250 var bi yerde 0 var birde 1400 e bıraktı tanıdık lg tr garantili degil 2 cihazda distrübtör olması gerekiyo kutusu aparatları felan dahil, birde iphone 6 var 1650 var 1800 e var temiz 2 side ancak kafamdaki soru şu iphonelar 16 gb yetmez diye düşünüyorum+lg g4 815 modelinde sorun varmı arkadaşlar ve bataryası berbat diyorlar telefonu yarın alıcam konuya bakanlar yardım ederse sevinirim

furyzer0

furyzer0

Üye
Arkadaşlar bugün çıktım baya dolaştım lg 815 modeli vardı 2.el 1250 var bi yerde 0 var birde 1400 e bıraktı tanıdık lg tr garantili degil 2 cihazda distrübtör olması gerekiyo kutusu aparatları felan dahil, birde iphone 6 var 1650 var 1800 e var temiz 2 side ancak kafamdaki soru şu iphonelar 16 gb yetmez diye düşünüyorum+lg g4 815 modelinde sorun varmı arkadaşlar ve bataryası berbat diyorlar telefonu yarın alıcam konuya bakanlar yardım ederse sevinirim
Öncelikle senin kullanımına bağlı ama normal kullanıma göre konuşursak;
16 gb almamanı tavsiye ederim normal kullanımda sorun yaşamadın bulutla falan filan hallettin(ki bulut kullanınca o kadar para döktüğün yerel depolama aygıtının hızının yanına bile yaklaşamayacaksın) bir anının videosunu çekeceksin 4k çekmesen bile full hd çekerken ortada kalabilirsin.Çünkü zaten o cihaz sana en fazla 14 gb gelecek facebook,instagram vs vs sosyal medya progarmları 500 mb eder bir tane de büyük oyun olsun 500 mb etti bir gb 3-4 gb fotoğraf olsa 2-3 gb da diğer uygulamalar dersek kaç gb kalıyor? sadece 6-8 gb.1800 tl verdiğin cihazda her haftasonu pc ye yedek yapmak istemiyorsan ya da çektiğin fotoğrafları buluta yedeklemekle uğraşmıyorsan bence 16 gb düşünme

Sent from mTalk

vegatablo

vegatablo

Üye
İkinci el temiz note 5 varsa çok daha iyi olur 32 gb en azından note 4 de bi seçenek hafıza kartı desteğine sahip

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Yok dostum yukarda belirttim durumu note düşününmüyorum kafamdakiler bunlar. iphone 32 lik de pahalı aşar beni. O yüzden dedim

furyzer0

furyzer0

Üye
Bence wp sana uyar eğer snapchat kullanmıyorsan çünkü her modelniin kendinde gore eksiği var wp ninki de oyun ve moda uygulama eksiği bu senin için sorun değilse destek gibi bir çekincen olmasın çünkü windows 10 mobile tek başına değil tum sistemleri birlikte geliştiriyor bir organın sıkıntılı diye tum vücuda sorunlu diyemezsin değil mi? Windows 10 mobile da o durumda şu an windows 10 başkasının en zayıf yanı mobil kısmı pazara bakınca ancak microsoft bu olaya bütün olarak baktığı için bir sıkıntı olmayacaktır sistemin geleceği olarak bence.

mTalk'tan gönderildi

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben baktım şöyle telefonlarada genel olarak telefoncularda bizim şehir küçüktür bilinen az yer vardır o yüzden g4 var 815 modeli ithalatçı garantili hiçbir firma burada lumia640xl satmıyor ve illa ki getittirmek zorundalar bende yarın almak zorundayım iphone 6 var lg g4 vardır s6 var başka alternatifim olduğunu sanmıyorum zaten ama lg benim kafamı karıştırıyor batarya konusunda kamerası çok iyi gerçekten 1.8 diyafram açıklığı açıkcası beni cezbetti bimekste şuan lenovo p1 e bakma imkanımda oldu bugün hoşuma gitti. ama lg nin kulaklığıda ayrı bir güzel :)

furyzer0

furyzer0

Üye
Hocam ben baktım şöyle telefonlarada genel olarak telefoncularda bizim şehir küçüktür bilinen az yer vardır o yüzden g4 var 815 modeli ithalatçı garantili hiçbir firma burada lumia640xl satmıyor ve illa ki getittirmek zorundalar bende yarın almak zorundayım iphone 6 var lg g4 vardır s6 var başka alternatifim olduğunu sanmıyorum zaten ama lg benim kafamı karıştırıyor batarya konusunda kamerası çok iyi gerçekten 1.8 diyafram açıklığı açıkcası beni cezbetti bimekste şuan lenovo p1 e bakma imkanımda oldu bugün hoşuma gitti. ama lg nin kulaklığıda ayrı bir güzel :)
Bunların arasından bence s6 ya da vibe p1 almanız bence mantıklı olur çünkü samsung eski samsung değil touchwiz artık lagwiz değil:) vibe p1 zaten ayrı bir cihaz kamera dışında bir eksiği yoktur onun herhalde lg g4 alacaksanız size tavsiyem model numarasına bakın 2015 ureitlen 50x serilerinde anakart bootloop sorunu var çoğu cihazda çıkıyor illaki duymuşsundur zaten ancak 600 serisinde bu sorunun çözüldüğünü iddia edenler var bu seride de aynı sorunu yaşayanlar var ancak eskisi kadar değil aslında kağıt üzerinde de donanım olarak da iyi telefon ama boyle bir handikapı var işte

mTalk'tan gönderildi

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
üretim tarihini bilmiyorum sadece h815 yazıyor üstünde vibe p1 kamerası lg g4 e göre bence zayıf baya

vegatablo

vegatablo

Üye
İphone da 32 gb lik yok

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Anladım artık lg g4 ve lenovo p1 arasında karar vermek durumundayım hiç yokmu h815 serisinin ne zaman çıktığını bilen ve kullanan arkadaşlar ? Yardımcı olsun

vegatablo

vegatablo

Üye
Kardeş honor 7 al kamerada iyi tasarım da

Buğra

Buğra

Admin
s6 edge veya s7 alabiliyorsan tavsiye ederim :oke:

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
S6 Alabilirim ama lg g4 daha uygun ve s6 dan bana göre üstün o kadar fazla para vermeye gerek varmı bilmiyorum

ByEmre221

ByEmre221

Üye
g4 e bulaşma derim internette biraz araştır sorunlu bir telefon olarak aklıma girdi o lg :D ve birde forumda bir konu vardı lg g4 almayın sakın felan diye
link burda LG G4 Alacak Arkadaşlar Almayın!!!
ve ben pek bilmiyorumda saf andorid olduğu için nexus cihazları tercih edin diyo sonuçta googleun telefonu güncellemeleri hemen alıyor

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Benimde kafama öyle girdi işte ama insanıda fiyatı cezbediyo açıkcası ya şu lenovo vibe p1 kamerası iyi olsa alırım direk 5000 mah inanılmaz
Dostlar mediamarktaydim izmirde telleri inceleme firtsatim oldu sony xperia xa ultra gozume carpti neler dusunuyosunuz ? Bilgisayar olarakda lenovo z50 8 gb 1 tb hdd 7300 serisi yardim

furyzer0

furyzer0

Üye
Benimde kafama öyle girdi işte ama insanıda fiyatı cezbediyo açıkcası ya şu lenovo vibe p1 kamerası iyi olsa alırım direk 5000 mah inanılmaz
Dostlar mediamarktaydim izmirde telleri inceleme firtsatim oldu sony xperia xa ultra gozume carpti neler dusunuyosunuz ? Bilgisayar olarakda lenovo z50 8 gb 1 tb hdd 7300 serisi yardim
Mtk işlemcili telefona 1400 tl vermek yerine daha iyi seçenekler var bence aynı fiyata snapdragonlu muadilleri var ayrıca xperia x serisi ederinin üzerinde satıyor

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Anladım eywallah. Arkadaşlar aklımdan yavaş yavaş bişeyler geçiyor Bu telefonlar hakkında bilgisi olan yazabilirmi nasıldır sarjı ve kamerası önemli birde ses kalitesi '''Lenovo vibe p1,Lumia 640xl,Xperia Xa Ultra, Genel olarak büyük ekran seviyorum ama tabiki kamera önemli..

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Sony al sony:ehe kamera iyi şarj çok iyi müzik de diğer telefonlara göre daha iyi. İkinci el z3 z3c yada benim gibi z5 compact alabilirsin

berfo98

berfo98

Üye
    Konu Sahibi
Sony kafama yattı zatende şuan gm5plus düşünmeye başladım snapdragon 617 olsun kutu içeriğiolsun kulaklığı olsun çok kaliteli bir telefon yapmışlar ve 1000 tl fiyat çok uygun sony de kulaklık namına bi şey çıkmıyo içinden çöp çıkıyo :)
Hele o xperia xa ultradan çıkan kulaklık :D

furyzer0

furyzer0

Üye
Sony kafama yattı zatende şuan gm5plus düşünmeye başladım snapdragon 617 olsun kutu içeriğiolsun kulaklığı olsun çok kaliteli bir telefon yapmışlar ve 1000 tl fiyat çok uygun sony de kulaklık namına bi şey çıkmıyo içinden çöp çıkıyo :)
Hele o xperia xa ultradan çıkan kulaklık :D
Gm5plus mantıklı uzun sure kullanırsın sony kendini biraz üstlerde görüyor sanırım aynı donanımı diğer markalardan 200-300 tl yüksek satıyor buna değer mi değebilir sonuçta sony herhangi bir marka değil ama ben olsam gm5plıs ya da 640xl tercih ederdim büyük ihtimal

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Üst Alt