Youtubede Videoların Açılmaması Sorununun %100 Çözümü 2016

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onurw58

onurw58

Üye
Tamam, cutube oldu. Bir ara çalışmıyordu silmiştim. Son sürümde düzeltmişler açılmama sorununu. Youtube için iş görür. Hariçten youtube linklerini de açıyor. Teşekkürler...
önemli değil kardeşim cutetube sorunlu bir program çoğu hata çözümünü biliyom sormaktan çekinme

kcr

Üye
Eyvallah. Soru sormaktan çekinseydik Forum'a iyi olmazdık... Evet bir sorum var. Daha önce izlediğim bir videoyu tekrar izlemek istediğim zaman Video format kısmına geldiğinde No video streams found diyor ve video açılmıyor. Nedir çözümü?

JustWatch34

JustWatch34

Üye
watch later değil historyden izle

onurw58

onurw58

Üye
Eyvallah. Soru sormaktan çekinseydik Forum'a iyi olmazdık... Evet bir sorum var. Daha önce izlediğim bir videoyu tekrar izlemek istediğim zaman Video format kısmına geldiğinde No video streams found diyor ve video açılmıyor. Nedir çözümü?
yukardaki siyah paneldemi çıkıyo bu hata

kcr

Üye
Videoya tıkladığında çözünürlüklerin geldiği kısımda. Çözünürlük seçenekleri gelmiyor; bu hatayı veriyor... Bu arada yukarıdaki mesajımda "Forum'a iyi" değil "Forum'a üye" olacak. :)

Son düzenleme:
onurw58

onurw58

Üye
Videoya tıkladığında çözünürlüklerin geldiği kısımda. Çözünürlük seçenekleri gelmiyor; bu hatayı veriyor...
mesela benzerde videolar varya oradan direk video içeriğine giteden izliyosan olanilir videonun resmine değilde yazısını oraya tıkla olmadı tam terside olabilir deneyip bulmak gerek

kcr

Üye
Yok, olmuyor. Resme de yazıya da tıkladığında aynı hatayı veriyor. Yalnız başka kelimelerle başka videolarda arama yapıp izlemede sorun yok. Ya programın telefonda video izlemeleri için geçici klasörü var; oraya izlenen video için bir dosya kaydediliyor ve tekrar izlemede o dosya sebebiyle bu hata ortaya çıkıyor, ya da youtube bu tür izlemeleri ikinci seferde engelliyor.

onurw58

onurw58

Üye
Yok, olmuyor. Resme de yazıya da tıkladığında aynı hatayı veriyor. Yalnız başka kelimelerle başka videolarda arama yapıp izlemede sorun yok. Ya programın telefonda video izlemeleri için geçici klasörü var; oraya izlenen video için bir dosya kaydediliyor ve tekrar izlemede o dosya sebebiyle bu hata ortaya çıkıyor, ya da youtube bu tür izlemeleri ikinci seferde engelliyor.
eğer önemli birşey ise opera mobil 12 de var çok az ses kayması fln olur

kcr

Üye
eğer önemli birşey ise opera mobil 12 de var çok az ses kayması fln olur
Anlaşılan videoyu sonuna kadar izlemek gerekiyor. Yarıda bırakıp sonra tekrar izlemeye çalışınca çıkıyor bu hata.
önemli değil kardeşim cutetube sorunlu bir program çoğu hata çözümünü biliyom sormaktan çekinme
Hata çözümlerini bir konu açıp yazarsan daha faydalı olur...

onurw58

onurw58

Üye
Anlaşılan videoyu sonuna kadar izlemek gerekiyor. Yarıda bırakıp sonra tekrar izlemeye çalışınca çıkıyor bu hata.

Hata çözümlerini bir konu açıp yazarsan daha faydalı olur...
inanırmısın aslında bi gece uyku tutmadı mobilden baya uğraştım ama :kotu: opera mini yüzünden açmadı ondan dahada uğraşmadım ama bidaha deneyeceğim

kcr

Üye
inanırmısın aslında bi gece uyku tutmadı mobilden baya uğraştım ama :kotu: opera mini yüzünden açmadı ondan dahada uğraşmadım ama bidaha deneyeceğim
Boşverin. Bu saatten sonra ne cutube için ne de opera için kendinizi paralamayın. Youtube sürekli api değiştiriyor. Yakında yine değiştirir, cutube da konudaki teknik de çalışmaz hale gelir...

Ramoscu

Üye
link yeniler misiniz?

furyzer0

furyzer0

Üye
Cute tube şu an çalışıyor dun dememiştim n8 imden

Sent from mTalk using lumia950

fearles32

fearles32

Üye
Webden Youtubeye Girdikten sonra Herhangi Bir videoya tıklayınca Video Açılmıyor Bu herkesin yaşadığı sorunmuş
Çözümünü araştırdım Ve uzun çalışmanın sonucunda buldum Artık bu çözüm ile youtubeden 720p HD video izleyebileceğiz
Çözüme geliyoruz

1.Adım_: Bu linkten Dosyayı İndirelim.

2.Adım_: İndirdiğimiz dosyayı açıyoruZ

3.Adım_: Seçmeli dosyalardan Tüm tikleri kaldırıp sadece Windows Phone 8 Tikini bırakıyoruz ve tamam'a basıp yüklememizi tamamlıyoruz. TELEFONU YENİDEN BAŞLATIYORUZ,,

işlem bu kadar Videoyu açmak için videoya gelip beyaz oynatma yerine basın ve Ekranı aşağı yorumlara doğru kaydırıp geri videoya çekin ve videoyu açın iyi seyirler.

ÖNEMLİ NOT !!!!!!!: SEÇMELERDEN SADECE WİNDOWS PHONE 8 VİDEOLARI AÇAR

bir beğeniyi çok görmeyin
Saol paylaşım yapmışsın millete faydalı olsun diye ama rica etsem dosyayı başka bir siteye upload edebilirmisin?

sahillere

Üye
Operamini8 de youtube videolarını açıyor sorunsuz şekilde izleme imkanı sağlıyor

ümit 0202

ümit 0202

Üye
bunu başka bir buluta yükleyemezmisin benim telefon sadece yandexin bulutundan indiriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt