Lumia 820'lerdeki Müzik, Fotoğraf ve Videoların çoğalma sorununa kesin çözüm!

Sponsorlu Bağlantılar

anilakbay

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 820'lerdeki Müzik, Fotoğraf ve Videoların çoğalma sorununa kesin çözüm!
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere telefona bilgisayar üzerinden (Sürücü üzerinden) Şarkı, Fotoğraf ya da video attığımızda çoğalma sorunu oluyor. Bende dahil bir çok lumia cihazlarında bu sorun görüldü. Bu konuda farklı farklı çözümler sunuldu. Ama eninde sonunda yine bu sorunla yüz yüze kalabiliyorsunuz en azından benim için öyle oldu. Sorunun kesin çözümüne gelecek olursak. Öncelikle hafıza kartınızı telefon üzerinden veya kart okuyucu üzerinden biçimlendirmenizi tavsiye ediyorum. Daha sonra telefonunuza atmak istediğiniz Şarkı, Fotoğraf, Video ya da belgeleri bilgisayarda yüklü olan Windows Phone Uygulaması (Sadece Windows 7 ve 8 için) üzerinden atmanız gerekiyor. İşte sorunun çözümü bu kadar basit :) Bu sayede telefonunuza attığınız Şarkılar, Fotoğraflar ya da Videolar dan artık ikişer üçer tane görmüyorsunuz. Üstelik Windows Phone uygulaması üzerinden aktarım hızı normale göre çok daha hızlı. Herkesin kolayca ulaşması ve görmesi için yeni bir konu açma gereği duydum. Umarım birilerinin işine yarar ve bu sorundan onlar da kurtulur :)

• Beğen
Tepkiler: ÖEY

ÖEY

ÖEY

Üye
Yararlı bir programdır o bahsettiğin program. Ben kullanıyorum ne zamandır ;)

anilakbay

Üye
    Konu Sahibi
ÖEY

ÖEY

Üye
Aynen:oke: Hem yanlış hatırlamıyorsam ilerleyen zamanda gelecek güncellemelerle çok daha işlevsel özellikler eklenecek. Kimbilir belki rehberi yedekleme, düzenleme falan olur ;)

anilakbay

Üye
    Konu Sahibi
Aynen:oke: Hem yanlış hatırlamıyorsam ilerleyen zamanda gelecek güncellemelerle çok daha işlevsel özellikler eklenecek. Kimbilir belki rehberi yedekleme, düzenleme falan olur ;)

Müthiş olur :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 820'lerde rastlanıyor sanırım bu soruna daha çok.
Ben Lumia 920 kullanıyorum, aldım alalı böyle bir sorunla karşılaşmadım. :hmmm

anilakbay

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 820'lerde rastlanıyor sanırım bu soruna daha çok.
Ben Lumia 920 kullanıyorum, aldım alalı böyle bir sorunla karşılaşmadım. :hmmm

Benim 520 ve Ablamın 620 de rastladık bu soruna. Bu şekilde çözüldü :)

serinaga

serinaga

Üye
Söz konusu problemin oluşmaması için konuda anlatılanlar doğrudur. Lakin çoğalma sorunu başladığında, kimi zaman düzeliyor, kimi zaman bir süre sonra tekrarlıyor, kimi zaman hafıza kartını çıkartsanız bile çoğalmaya devam ediyor. Böyle bir durumda ne yazık ki telefonu fabrika ayarlarına döndürmemiz gerekiyor ...

eyup ensar

eyup ensar

Üye
Windows Phone uygulamasından nasıl atılıyo telefona çok karışık bulamadım

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere telefona bilgisayar üzerinden (Sürücü üzerinden) Şarkı, Fotoğraf ya da video attığımızda çoğalma sorunu oluyor. Bende dahil bir çok lumia cihazlarında bu sorun görüldü. Bu konuda farklı farklı çözümler sunuldu. Ama eninde sonunda yine bu sorunla yüz yüze kalabiliyorsunuz en azından benim için öyle oldu. Sorunun kesin çözümüne gelecek olursak. Öncelikle hafıza kartınızı telefon üzerinden veya kart okuyucu üzerinden biçimlendirmenizi tavsiye ediyorum. Daha sonra telefonunuza atmak istediğiniz Şarkı, Fotoğraf, Video ya da belgeleri bilgisayarda yüklü olan Windows Phone Uygulaması (Sadece Windows 7 ve 8 için) üzerinden atmanız gerekiyor. İşte sorunun çözümü bu kadar basit :) Bu sayede telefonunuza attığınız Şarkılar, Fotoğraflar ya da Videolar dan artık ikişer üçer tane görmüyorsunuz. Üstelik Windows Phone uygulaması üzerinden aktarım hızı normale göre çok daha hızlı. Herkesin kolayca ulaşması ve görmesi için yeni bir konu açma gereği duydum. Umarım birilerinin işine yarar ve bu sorundan onlar da kurtulur :)

Üst Alt