nihayet youtube sorunu çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

emin dayı

emin dayı

Üye
    Konu Sahibi
nihayet youtube sorunu çözüldü
evet arkadaşlar yaklaşık 20 gün boyunca çok çeşitli youtube programları denedim ama hiç biri çalışmadı nokia c6-01 de doğal olarak orijinal tarayıcıda açmıyordu bu ekletinti sayesinde artık orijinal tarayıcınız videoları açıyor sadece programı kurun sadece ve yükleyin hepsi bu kadar bende direk çalıştı eğer windows phone yükle çalışmazsa mutlaka çalışacaktır önce eklentiyi kurdum ve sorunsuz bir şekilde çalıştı youtube buyrun link

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, ertuğrul1225, asigsasi ve 1 kişi daha

celilcemre

celilcemre

Üye
Link yok

emin dayı

emin dayı

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar eklentiyi kurup orijinal tarayıcıya girip youtube açıp izleyin bende oldu
youtube izlerken çok çok az görüntü bulanıklığı var bu arada izlesene video sitesini açıyor fakat oynatmıyor

Son düzenleme:
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Bir ara nokia e6da kullanıyordum. Yararli konu :tşk:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Sertifika Hatası :zzz:
Hack Yapmıyacağım Boşuna Söylemeyin

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
eğer silinirse yapan kişinin sitesi galiba burdan indirebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: celilcemre
celilcemre

celilcemre

Üye
Teşekkürler
Çalışıyor test n8

• Beğen
Tepkiler: Murat.Demir

ulema19

Üye
603 de denendi sikintisiz calisyor eline saglik :)

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Kardeş teşekkürler c6 cihazımda hepsini denedim tek android 4.4.1 ve Windows Phonede videolar açıldı bu arada windows phoneyi seçin Youtube kasmıyor google hemen açılıyır ayrıca google 4.4.1 deki ile aynı

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Kardeş teşekkürler c6 cihazımda hepsini denedim tek android 4.4.1 ve Windows Phonede videolar açıldı bu arada windows phoneyi seçin Youtube kasmıyor google hemen açılıyır ayrıca google 4.4.1 deki ile aynı

Eskiden iphone ile de çalıştırabiliyordum şans işi birisi tutuyor :kıskıs:

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Teli yeniden başlatmak mi Lazım 4.4.1 de açmadı

emin dayı

emin dayı

Üye
    Konu Sahibi
hayır freedoks olarak yükle direk açılır olmazsa diğerleri dene muhakkak biri olacaktır

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Tamam denerim Sağolsn

aabbccbbaa

Üye
sertifika hatası :off::off::off:bu sertifika hatasını düzeltmek için hacklemek mi lazım illa başka çözüm yolu yokmu :hmmm

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Bende firefox 27 oldu
Gerçi geneli açıyor bi kaç tanesi dışında. Ancak görüntü kalitesi bakımından Windows phone 8 daha iyi

daynamix06

Üye
ama facebook karışık

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Bunu signed sürüme çevirebilecek olan var mı aramızda,özellikle eski Symbian cılar arasında?

Üst Alt