Yeni Uygulama: Türkiye Radyoları v1.2 { Yayınlandı }

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
peki düşük internet hızında da çalışacak mı ben turkcell sınırsız paket kullanıyorum ve internet radyoyu dinleyebiliyorum

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
o zaman bunu da dinleyebileceksin. Kanallar rahat açılıyor bilseydim tv den önce bunu yapardım

asigsasi

asigsasi

Üye
şu tv uygulamasını da bi elden geçirsen stabil ve düşük hızda çalışan bi düzenleme olsa nasıl olur

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
şu tv uygulamasını da bi elden geçirsen stabil ve düşük hızda çalışan bi düzenleme olsa nasıl olur

evet o uygulamayı düzeltmenin tek yolu içine flash player entegre edebilmek o da olur mu olmaz mı artık bilemiyorum. Boş flash dosyası atıyorum kasılmaktan kendine gelemiyor telefon

- - - Eklendi - - -

ama yapıcam yani o kadar satın alan var sırf onlar için yapmam gerekiyor

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
evet o uygulamayı düzeltmenin tek yolu içine flash player entegre edebilmek o da olur mu olmaz mı artık bilemiyorum. Boş flash dosyası atıyorum kasılmaktan kendine gelemiyor telefon

- - - Eklendi - - -

ama yapıcam yani o kadar satın alan var sırf onlar için yapmam gerekiyor
Flash player entegre edersen zaten uzmansın demektir:D

- - - Eklendi - - -

Eğer yapabilirsen çığır açarsın.

mft vrdr

Üye
indiremiyorum.. Çok güzele benziyor.. İndir yok..

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
henüz indirmeye açmadım sadece ön hazırlık ve tanıtım

mft vrdr

Üye
peki iyi çalışmalar kolay gelsin..

- - - Eklendi - - -

çok güzel bir uygulama inşallah uygulamayı indirmeye başlayabiliriz en kısa zamanda çok kolay gelsin.

trontr

Üye
güzel eline sağlık, ama gerçekçi olmak gerekirse internet radio varken, para verip bu programı almam. Tekrar söylüyorum emeğine sağlık, sizin gibi programcılara ihtiyaç çok, iyi çalışmalar

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
güzel eline sağlık, ama gerçekçi olmak gerekirse internet radio varken, para verip bu programı almam. Tekrar söylüyorum emeğine sağlık, sizin gibi programcılara ihtiyaç çok, iyi çalışmalar

teşekkürler

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ne zaman kullanabileceğiz?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
şuan mağaza onay sürecinde
1 haftayı alır

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
evet açacağım konuyu :)

Telecaster_52

Üye
Bekliyoruz uygulamayı :)

mkkozanmk

Üye
akın orta rica etsem bana radyo cihan ın adresini verebilir misin internet radyo için ?

STaT!C

STaT!C

Üye
Uygulama güzel ama FM radyodaki gibi veya bilgisayardaki exaradyo gibi RDS desteği olsaymış daha da iyi olabilirmiş. Takipteyim. :good:

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
RDS için çalışıyorum yakındır :)

mft vrdr

Üye
nokia n95 8gb telefonum var desteklermi acaba...

Üst Alt