Yeni NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5

Sponsorlu Bağlantılar

elo1907

Üye
Teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birşey değil..

BuSyMaN

Üye
Yazılanları aynen uyguladım. Süper çalışıyor. Ama apartman noları verilmemiş İzmir için. Hayal kırıklığına uğradım.

birisi2

Üye
ndrive.sis kurdum bu hatayı veriyo
''unable to create the data path. Please restart ndriv ''

bende nokia 5800 yüklemeye çalıştım ancak bütün yönergeleri izlememe rağmen aynı üstteki arkadaşım gibi hata mesajı ile karşılaştım ilk etapta ndrive yi hafıza kartına kopyaladım sonra maps exe dosyasını direk hafıza kartına yükledim bu hata mesajı geldi sonrasında maps.exe yi bilgisayarıma açtım açtığım dosyayı da aynı şekilde hafıza kartında maps a yükledim yine olmadı bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? iyi çalışmalar :(

qoqsalus

qoqsalus

Üye
eline sağlık sorunsuz yükledim...çalışıyor...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bende nokia 5800 yüklemeye çalıştım ancak bütün yönergeleri izlememe rağmen aynı üstteki arkadaşım gibi hata mesajı ile karşılaştım ilk etapta ndrive yi hafıza kartına kopyaladım sonra maps exe dosyasını direk hafıza kartına yükledim bu hata mesajı geldi sonrasında maps.exe yi bilgisayarıma açtım açtığım dosyayı da aynı şekilde hafıza kartında maps a yükledim yine olmadı bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? iyi çalışmalar :(
açıklamaları iyi oku..kesin bir yerde yanlışlık yapıyorsun...

birisi2

Üye
hocam gerçekten okudum tekrar tekrar yaptım ama nafile birisi2@hot.. adresindeyim yardımcı olursanız sevinirim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hocam gerçekten okudum tekrar tekrar yaptım ama nafile birisi2@hot.. adresindeyim yardımcı olursanız sevinirim
sorun çözülmüştür..sorunun ne olduğunu da anlatayım..ana programı indirince NDrive 3.5.27 adlı rar dosyası iner onu rardan çıkardığımızda yine aynı isimle 3.5.27 klasör çıkar biz bu klasörün içindeki NDrive adlı klasörü hafıza kartına atacağız..arkadaşımız rardan çıkan klasörü olduğu gibi atmış böyle olunca program hata veriyor..

_huzeyfe_

Üye
nadir bey banada yardım edin çözelim şu işi yaw aylardır bende yapamadım Ndriver i

yasamali

yasamali

Üye
slm arkadasim malesef daha bende acilista hata veriyor verdigi hata kurulumdan sonraki ilk gelen asama ses dilini secmek tr seciyorum ve ardindan diger tüm menü seceneklerinin adinin yazdigi buton isimlerinde ?????? isaretleri cikiyor map i ve sesleri oldugu gibi denilen klasörlere attim ama hata li hep ??????? isareti cikiyor anlamadim gitti

kartveli1

kartveli1

Üye
selam, öncelikle uğraşın için teşekkürler. İlk denememde n97 kurdum ve sonuç aldım fakat gps sinyalai alamıyorum 1 veya 2 çizgi oluyor yani program çalışmıyor haritadan görüyorum ama gps sinyali olmadığından işime yaramıyor garmin de yüklü onda sinyal var ve çalışıyor acaba yanlış ne yaptım yardımcı olurmusun

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk bapğlanma biraz geç olabiliyor..açık alanda bir defa yakalatırsan daha sonralarda kolay olacak...

kartveli1

kartveli1

Üye
tamam sağolasın sinyal aldı şimdi bağlandı gerçekten güzelmiş ama tek eksiği kapı numaraları yok yeni harita varmı yoksa şimdilik kapı numaraları olmadan idare etmemiz mi lazım

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yeni harita bu çıkınca veririz zaten..sen bizi takip et..

kemali34

Üye
eywallah cuk diye oturdu...

kartveli1

kartveli1

Üye
Nadir gardaş seni takip etmeye devam ediyorum çalışmaların için sağol. Allah ne muradın varsa versin

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol canım bende paylaşımlarıma devam edeceğim..

yasamali

yasamali

Üye
slm adasim öncelikle saol ilgin icin ben dün sertifikami aldim ve Ndrive yi yükledim telefonda calisti
ama malesef ******den birsey anlamdim
ilk yaptigim 1 ci ******e basip numaryayi verdi AMA Device yerinin ve map yerinin numaralarini nasil bulacam yoksa hafiza kartini tekra pc ye mi takip yapacam burasini anlamadim bir yardimci ol be güzel kardesim
simdiden tesekür ederim sana

Üst Alt