Yeni NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5

Sponsorlu Bağlantılar

ucankartal

Üye
Evet bende de aynı cevap invalid activation number diyor...:bilmem:
hata yaptığımı sanmıyorum cok dikkatli bir şekilde oldukca fazla denedim
ama kodu kabul etmiyor.yinede eline sağlık güzel paylaşım :oke:

--------------- Ekleme ---------------

özür diliyorum hata yapmışım TA-EEUR-TUR-*-2009.06 yazarken sondaki 2009.06 yapacağım yerde 2009.6 yapmışım düğzeltince oldu tekrar özür diliyorum tekrar sağol .programda sorun yok gayet iyi çalışıyor emeğine sağlık arkadaşım:yuru

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet bende de aynı cevap invalid activation number diyor...:bilmem:
hata yaptığımı sanmıyorum cok dikkatli bir şekilde oldukca fazla denedim
ama kodu kabul etmiyor.yinede eline sağlık güzel paylaşım :oke:

--------------- Ekleme ---------------

özür diliyorum hata yapmışım TA-EEUR-TUR-*-2009.06 yazarken sondaki 2009.06 yapacağım yerde 2009.6 yapmışım düğzeltince oldu tekrar özür diliyorum tekrar sağol .programda sorun yok gayet iyi çalışıyor emeğine sağlık arkadaşım:yuru
ah hocam...:) Arkadaşlar program tüm özellikleriyle kullanılıyor..navigasyonuna 10 üzerinden 9 verilir..harita detayı baya artırılmış...

evlattr

evlattr

Üye
ben herşeyi yaptım ama üçüncü sıradaki kod çıkmadı bende sadece
****** nr
auth nr çıktı
aşağıda map yazıyor ama onda kod yazmıyor veya gelmemiş ne yapmalıyım S::S

DARKSUN2050

Üye
Yukleyen arkadasa emeginden dolayı tesekkur ediyorum..Ben n97 ye yukledim..Calışıyor..Ama bazen adres kısmına girince program kendiliginden kapanıyor..Gayet hızlı calısıyor..Nagrv. programları arasında gordugum en hızlı calısanı..

evlattr

evlattr

Üye
ya arkadaşlar map ****** kodu çıkmıyor biyardım edin

evlattr

evlattr

Üye
3.- Ndrive_unsigned.sis dosyasına sign işlemini yapın.
burda ne yapılmak istenildiğini tam anlamadım birazdaha açarmısın

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim sen NDrive programını kur orayı karıştırma..raradan çıkan klasörün içinde NDrive vardır onu kur..

evlattr

evlattr

Üye
aynne tekrar denedim yine olmadı maalesef :S
yaptıklarım şu şekilde
ndrive ve nokia sis dosyalarını uygulama yukleden yukledim
sonra programı açtım ve map dosyası çıktı ona tıkladım sonra web kısmına tıkladım ve number yazısı geldi burda ndrive programından get new dedim ve kod aldım (D8AJ-5455-A560)bu kodu telefonda number yazan yere yazdım. sonra ıp için nete bağlanmak istiyormusun diye sordu bende no dedim işte
burada
nr:
d8aj-545-a560
auth. nr:
e5plf9a0-78k5
map:

buraya kadar geldim ama map yazısının altında kod vermedi

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hafıza kartındaki NDrive klasörünün içindeki maps klasörünün içine at ve yukarıda yaptığın işlemleri aynen tekrar yap..sen haritayı açmamısın ki..işlemlerin çok doğru haritayı burdan indir..

evlattr

evlattr

Üye
nadir arkadaşıma çok teşekkür ederm benimle gerçekten çok ilgilendi sırasıyla yaparsanız arkadaşlar oluyor
bu şekilde
ndrive ve nokia sis dosyalarını uygulama yukleden yukledim
sonra programı açtım ve map dosyası çıktı ona tıkladım sonra web kısmına tıkladım ve number yazısı geldi burda ndrive programından get new dedim ve kod aldım (D8AJ-5455-A560)bu kodu telefonda number yazan yere yazdım. sonra ıp için nete bağlanmak istiyormusun diye sordu bende no dedim işte
burada
nr:
d8aj-545-a560
auth. nr:
e5plf9a0-78k5
map:
TA-EEUR-TUR-*-2009.06

burda önemli olan husus hangi haritayı yuklediğiniz europe haritasındandan indirdiğiniz turmap haritasını ndrive in içine atın diğer 02.09 sürümlü haritada sorun yaşayabilirsiniz

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gözün aydın canım yapmışsın beni de rahatlattın valla..iyi günlerde kullanırsın İnşallah..

evlattr

evlattr

Üye
gözün aydın canım yapmışsın beni de rahatlattın valla..iyi günlerde kullanırsın İnşallah..

teşekkürler çok kaliteli bir navigasyon ama türkçe melahat ses dosyasında sorun var bilginize :)
onu attığımız zaman voice içne hata veriyor program

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
monoxr1 arkadaşımın verdiği konuda uğurcanın sesi var sevmediysen ordan indir:)

bumin__

Üye
ya arkadaşlar ben bir türlü haritayı aktiv edemedim map olan giriyorum üretici üretiyor ancak telefona leri girince telefon kabul etmiyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeşim aşamaları doğru yapmalısın yoksa yapamazsın..

kuvvetmira70

Üye
slm abi yukledim actigimda karsima su yazi cikiyor (unable to create the data path!)yardimci olursaniz sevinirim.

zynoxone

Üye
walla süper oldu elinize yüreğinize sağlık.Teşekkürler emeği geçen herkese.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
slm abi yukledim actigimda karsima su yazi cikiyor (unable to create the data path!)yardimci olursaniz sevinirim.
kadeşim lütfen dikkatli okuyun programı hafıza kartına kuracaksın..programı kurarken telefona mı hafıza kartına mı kurayım diye sorar sende hafıza kartını seçip diğer aşamaları takip edeceksin..

Üst Alt