Tavsiye Nokia 7 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ülkemizde de resmi olarak satışta olan Android One kapsamında yer alan Nokia 7 Plus fiyatı rakiplerine kıyasla biraz pahalı olan bir model olsa da dünya genelinde bir hayli popüler olan bir cihaz olmuştu. Bu yazımda sizlere Nokia 7 Plus root atma ve Nokia 7 Plus twrp yükleme işlemleri nasıl yapılıyor kısaca ondan bahsedeceğim.

Öncelikle tıklayarak Nokia 7 Plus bootloader kilidi açma işlemini adımları takip ederek yapmanız gerekiyor. Sonrasında BURAYA tıklayarak adb driver dosyalarını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Bu işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com yönetimi sorumlu değildir. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki dosyaların yedeğini almanızı öneririm.

Nokia 7 Plus TWRP Yükleme

tıklayın ve Nokia 7 Plus twrp dosyasını bilgisayarınıza indirerek adb klasörü içerisine atın. Dosya adını recovery.img olacak şekilde değiştirin. Ardından telefonu tamamen kapatın. Ses açma + güç butonlarına aynı anda basılı tutarak telefonu açın karşınıza gelen seçeneklerden reboot bootloader yazan seçeneğe gelin ve güç seçeneği ile onaylayın. Telefonu kablo yardımıyla bilgisayara bağlayın. Adb klasörü içerisinde cmd ekranını açın. Aşağıdaki kodları sırası ile yazın ve her kodu yazdıktan sonra enter tuşuna basın. Bu sayede Nokia 7 Plus twrp yükleme işlemi başarıyla bitecektir.
Kod:
fastboot flash boot_a recovery.img
Kod:
fastboot flash boot_b recovery.img
Kod:
fastboot reboot

Nokia 7 Plus Root Atma

TWRP yüklediyseniz tıklayın ve Nokia 7 Plus root dosyasını indirin ve telefonun hafızasının içine atın. Sonra telefonu tamamen kapatın. Ses açma + güç butonlarına aynı anda basılı tutarak telefonu twrp recovery modunda açın. Yükle ( Install ) kısmına girerek indirmiş olduğunuz magisk 19 dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yükleme bittikten sonra telefonu yeniden başlatın. Nokia 7 Plus root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Teşekkürler...
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt