Nokia 7 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

 • 21 Nisan 2019
 • 53 Okunma
 • 1 Cevap

 1. Sponsorlu Bağlantılar

  Ülkemizde de resmi olarak satışta olan Android One kapsamında yer alan Nokia 7 Plus fiyatı rakiplerine kıyasla biraz pahalı olan bir model olsa da dünya genelinde bir hayli popüler olan bir cihaz olmuştu. Bu yazımda sizlere Nokia 7 Plus root atma ve Nokia 7 Plus twrp yükleme işlemleri nasıl yapılıyor kısaca ondan bahsedeceğim.

  Öncelikle BURAYA tıklayarak Nokia 7 Plus bootloader kilidi açma işlemini adımları takip ederek yapmanız gerekiyor. Sonrasında BURAYA tıklayarak adb driver dosyalarını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Bu işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com yönetimi sorumlu değildir. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki dosyaların yedeğini almanızı öneririm.

  Nokia 7 Plus TWRP Yükleme

  BURAYA tıklayın ve Nokia 7 Plus twrp dosyasını bilgisayarınıza indirerek adb klasörü içerisine atın. Dosya adını recovery.img olacak şekilde değiştirin. Ardından telefonu tamamen kapatın. Ses açma + güç butonlarına aynı anda basılı tutarak telefonu açın karşınıza gelen seçeneklerden reboot bootloader yazan seçeneğe gelin ve güç seçeneği ile onaylayın. Telefonu kablo yardımıyla bilgisayara bağlayın. Adb klasörü içerisinde cmd ekranını açın. Aşağıdaki kodları sırası ile yazın ve her kodu yazdıktan sonra enter tuşuna basın. Bu sayede Nokia 7 Plus twrp yükleme işlemi başarıyla bitecektir.
  Kod:
  fastboot flash boot_a recovery.img
  Kod:
  fastboot flash boot_b recovery.img
  Kod:
  fastboot reboot
  Nokia 7 Plus Root Atma

  TWRP yüklediyseniz BURAYA tıklayın ve Nokia 7 Plus root dosyasını indirin ve telefonun hafızasının içine atın. Sonra telefonu tamamen kapatın. Ses açma + güç butonlarına aynı anda basılı tutarak telefonu twrp recovery modunda açın. Yükle ( Install ) kısmına girerek indirmiş olduğunuz magisk 19 dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yükleme bittikten sonra telefonu yeniden başlatın. Nokia 7 Plus root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
   


  Yazan: Buğra

  Sponsorlu Bağlantılar
  TheNightMare. bunu beğendi.

 2. Teşekkürler...
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Buğra bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
25/05/2019 - 20:05