Yeni NDRIVE 3.5.27 s60v3/v5

Sponsorlu Bağlantılar

monozxr1

monozxr1

Üye
harita detayı iyileşti mi acaba, yüklemeden önce?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
biraz daha iyileştirilmiş....route 66 kadar değil yanii..:)

monozxr1

monozxr1

Üye
r66 ekimde çıkıyormuş bu arada sanırım.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nerden duydun,güvenilen bir yer mi? valla dört gözle bekliyorum..çıksın hemen indirceğim..:)

monozxr1

monozxr1

Üye
navking'in kendisi söyledi.
bi fuar mı ne varmış orada tanıtılıp satışa çıkıcakmış.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
satışa mı çıkacak zaten biz kullanıyorduk..para vereceksek olsaydık 2 aydır vermiştik.:)..

monozxr1

monozxr1

Üye
iyide o kullandığın samsung için optimize edilmiş bir uygulama idi. kitleniyordu telefon. kapatınca açılmıyordu hafıza kartını çıkarmadan vs.. şimdi s60v5 tüm telefonlar için ve türkiye için olanı çıkıcak.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bekliyoruz bakalım..

cilekes1

Üye
ellerine saglik kardesim ama bende aktivasyon numarasini girince INVALID ACTIVATION NUMBER yaziyor iki üc kere denedim, ne yapmam lazim?? Yardimci olursan sevinirim Saygilar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş programı aç..haritayı seçice aktifleştirmeni isteyecek ordan webi seçip tamama basacaksın..generatörüde aç.."Get New" e bas sana 4 haneli 3 grup verecek onu programda gir sonra ip ile aktifleştirelim gibi bir şey çıkacak hayır dediğinde beyaz ekranda senin girdiğin kod ile aşağıya doğru üç dizi le kod çıkacak ikinci sıradakini device ID yazan yere üçüncü sıradakini de generatörde Map yazan yere eksiksiz yazacaksın..Generatördeki generate tuşuna basınca Activation Numbers yazan yerde üaşağıya doğru üç kod çıkar en sondaki 4 haneli 3 grup koddan birini gir o olmazsa aşağıdakini o olmazsa en sonuncusunu gir..

erkkaann

Üye
paylaşı için teşekürler ama ben kuramadım bende bi problem var sanırım '' Ndrive_unsigned.sis '' böyle bi dosya yok..
megaupload'danda yükleyemiyorm yardımcı olursanız sevinirim biraz acemiyim...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu linkten indirince rar dosyasını açınca NDrive klasörünün içinde NDrive.sis vardır onu çalıştıracaksın..sertifikalamana gerek yok..direk kur..ilk sayfada nasıl süresiz yapacağını da anlattım oraya bak..

cilekes1

Üye
kardeş programı aç..haritayı seçice aktifleştirmeni isteyecek ordan webi seçip tamama basacaksın..generatörüde aç.."Get New" e bas sana 4 haneli 3 grup verecek onu programda gir sonra ip ile aktifleştirelim gibi bir şey çıkacak hayır dediğinde beyaz ekranda senin girdiğin kod ile aşağıya doğru üç dizi le kod çıkacak ikinci sıradakini device ID yazan yere üçüncü sıradakini de generatörde Map yazan yere eksiksiz yazacaksın..Generatördeki generate tuşuna basınca Activation Numbers yazan yerde üaşağıya doğru üç kod çıkar en sondaki 4 haneli 3 grup koddan birini gir o olmazsa aşağıdakini o olmazsa en sonuncusunu gir..

Olmuyoor Kardes denedim aynisini yaziyor aktiv yapamiyorum,baska yolu yokmu bu isin?????:agla:agla:agla:agla
Saygilar

erkkaann

Üye
ndrive.sis kurdum bu hatayı veriyo
''unable to create the data path. Please restart ndriv ''

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
valla kardeşim en açık şekilde anlattım..resim bulabilsem koyacağım ama yok..sen ilk sayfadaki anlattıklarımı harfiyyen uygula ben resim ekleyeceğim oraya..

erkkaann

Üye
yazdıklarını yaptım bitek Ndrive_unsigned.sis bu dosya yoktu ondan olabilirmi??

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ndrive.sis kurdum bu hatayı veriyo
''unable to create the data path. Please restart ndriv ''
kardeşim rardan çıkan klasörü olduğu gibi hafıza kartına atmadan kurulmaz..ayrıca map dosyasınıda çıkan klasörün içindeki maps klasörüne kopyala yoksa olmaz..

erkkaann

Üye
akşam evde baştan denim yardımın için teşekürler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
generatör resmi ekledim tam açıklama olmasada yardımcı olur İnşallah...

Üst Alt