yeni alınmış bir nokia 6300 şarjı normal olarak kaç gün gidiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

koc_06

Üye
    Konu Sahibi
yeni alınmış bir nokia 6300 şarjı normal olarak kaç gün gidiyor.
Arkadaşlar geçen hafta türkcell in kampanyasından nokia 6300 aldım.ve ben bu telefonun şarjı hakkında sizden yardım almak istiyorum.telefoncu telefonu 12 saat şarj da takılı kalsın dedi.bende 12 saat şarjda bıraktım.sabah 9 da fişten çekmiştim. fakat o gün şarjı çabuk bitti.tabi biraz mp3 falan gönderdim bluetooth la yani ilk şarj da 1 gün gitti.2.şarjda ise 3 gün gitti.tabi gece gündüz açıktı.bunun şarj durumu nasıl normal mi yoksa az mı gidiyor.bu telefondan kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

TEŞEKKÜRLER

:deal:

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Kardeş 3-4 gün gidiyo oyun ve mp3 e fazla yüklenirsen 3 normal kullanırsan 4 gün gidiyo

ANLS1907

Üye
1gün full mesaj mp3

smnl_trky

smnl_trky

Üye
Fazla gitmiyor yaw...Çok kullanırsan 1 günde biter.Hiç kullanmazsan 2,5-3 günde biter...

TELEFONCU39

TELEFONCU39

Üye
6300 var ben bataryayı bozdum oyun oynamadan duramıyorum. Dün yüklediğim oyunu bugün bitiriyorum.BU yüzden şarjdan çıkart,sok,çıkart bozuldu.batarya dolu diyor, bataryayı çıkartıyorum geri şarj oluyor diyor.

sagoner

Üye
benim de 6300 ım var telefonun şarjı çabuk bitiyodu ama abimde n73 var ful msn ye griyom genede şarjı 3 gün dayandı

pc_facker

Üye
oyun oynama müzik dinleme yaparsan şarjı 1 gün gdyr telefonlarınj %90 ı böle eğer sadece konusma felan yaparsan 3 gn kesin gdyr teli bırak 10 gn gdyr sanırım :)

silop_kms

silop_kms

Üye
duyduğuma göre çok şarjı gitmiyor bu telefonların...

Topal Sinek

Topal Sinek

Üye
sadece arma mesaj yaprasan rahat 5 gun gıder

kemanprensi

Üye
evet benimkide çok az gidiyor çelik batarya aldım bayağı gitti ;)

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Ben Yeni aldım 1 gün bile gitmiyo ama çok oyun oynuyom

kemanprensi

Üye
şarjı çok çabuk bitiyor mp3 dinler mesajlaşır uğraşırsan 1 gün gidiyor ama kullanmazsan bekleme süresi 1 hafta gidiyor ama en sevmediğim ve en büyük eksik yönü kullanımda şarjının çabuk bitmesi çok büyük bi eksiklik sırf bu yüzden teli değiştirenler var...

orkun1433

orkun1433

Üye
1 gün gidiyor çok az

Doğan

Üye
bnm arkadasta vardı 1 günde bitiyor. müzik fln dinlersen . dinlemezsen 2 gün gider heralde :)

pc_crazy

pc_crazy

Üye
yeni aldıp bataryayı 12 saat şarj ettiysen
-bataryanın ömrünü uzatırsın
-7,5 8 gün gidiyo
(bendede 6300 var tecrübe )

kinowa1981

Üye
valla hergün şarjı bitiyo

fmt01

fmt01

Üye
bnmde war fasla gıtmıo eet... sabah takıorum akşm tekrr taktıgım oluo çok mesajlaşırsam

alpercansss

Üye
kardeş telefonu alalı 2 sene oldu şu ana kadar 44 000 (44 bin) sms yollamışım, 49 000 mesaj almışım kullandım kamera video müzük, bluetooth kulaklık şu an batarya en kötü günlerinde bir sabah şarj ediyorum bir akşam şarj ediyorum...

Kergitli

Kergitli

Üye
bu soruna çözüm yokmu ya bendede bi gün zor gidiyo 6300 yeni batarya. uzun giden bi çeşit batarya flan yokmu alalım?

dedereis123

dedereis123

Üye
kullanım şartlarına göre gider mp3 bluetooth gibi birşeyler kullandıysan normaldir sarjdan sorun olmaz en kötü yeni batarya alırsın okdr güle güle kullan

--------------- Ekleme ---------------

bu arada hiç birşey yapmassan 7 8 gün gider benimki öle gidiyor bznde 1günde:D

Üst Alt