Tavsiye Nokia C6-01 Alınır Mı ???

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Sonra pişman olursunuz.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Arkadasim, eger oyun program senin icin onemli degilse benim gibi symbian al. Ama sunu söyleyim: ben c503 (s60v5) kullaniyorum. 10-15 oyun yükledim. Hepsi sevdigim oyunlar. Bana yetiyor. Oyunlarim:
Talking Cat, Throw It, Shotgun, Raging Thunder (sensorlu olmayan), Driver 3 (bir gameboy oyunudur), Doodle jump ve s. oyunlarini kullaniyorum.
:D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
0MG90

0MG90

Üye
Birde Android kullan farkı gör.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Birde Android kullan farkı gör.
Tum androidler ayni degildir ama. Mesela Symbiandan kotu androidler var. (yok demeyin. Mario oyununda donan android 4.0.3 lü telefon gördüm! Galaxy Ace bile daha iyiydi)

0MG90

0MG90

Üye
Tum androidler ayni degildir ama. Mesela Symbiandan kotu androidler var. (yok demeyin. Mario oyununda donan android 4.0.3 lü telefon gördüm! Galaxy Ace bile daha iyiydi)
Herhalde var bir 250 TL lik Android telefon var birde 1500 lük. (galaxy ace her türlü kötü arkadaşımda var)
Ama GM Discovery daha iyi telefon. Bizim sınıfta 2 kişide var kullandım hızlı baya. Ekranı da iyi. Onu alması daha mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Silinen Üye 2381601
mcnpl4

mcnpl4

Üye
illa alcaksan 603 al yada asha cihazlardan al onlar daha iyi bu telefon kalin kotu bi telefon

Emrgncy

Emrgncy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .caner. ve Silinen Üye 2381601
Kit Kat

Kit Kat

Üye
Alınmaz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Alma derim önü kapalı bir sistem.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar size güveniyorum ve Androidli bir tel alcam tavsiyeleriniz nedir bütçe 700 tl .

0MG90

0MG90

Üye
GM Discovery

LimePie

LimePie

Üye
gmd al bencede o fiyata en iyisi c6-01e 1000 basar :)

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
700 tl samsung var mı tavsiye olarak ?

LimePie

LimePie

Üye
2.el olarak var s3

ByEmre221

ByEmre221

Üye