[Yeni Adreno Grafik Kartı Sürücüleri][NEW GPU DRİVER]Daha fazla grafik performansı,Daha akıcı arayüz

Sponsorlu Bağlantılar

sir mordred

sir mordred

Üye
    Konu Sahibi
Arco 4.3.3 senin 395 karnel

kerneldeki modüllerden kaynaklı bir hata şimdilik 406 mb ram içeren v3'ü kullanmanı öneririm(hem üstelik arconun son güncellemelerini içeriyor)

spazmol

spazmol

Üye
Peki Teşekkürler desteğin için indiriyorum şimdi :)

Wifi hala ayni desem :D

Son düzenleme:
sir mordred

sir mordred

Üye
    Konu Sahibi
Peki Teşekkürler desteğin için indiriyorum şimdi :)

Wifi hala ayni desem :D

şuan bende aynı kombinasyonu kullanıyorum (cm11 4.4.3 06/16 build + kendi 406'lık kernelim) ama bende wifi gayet iyi çalışıyor
sorun nerde anlayamadım :blink:

• Beğen
Tepkiler: aJHier
spazmol

spazmol

Üye
Allah Allah neyse demekki bir daha kuracağız belki bir noktayı atlamışımdır tekrar Teşekkürler :)

spazmol

spazmol

Üye
Dediğim gibi bir yeri atlamışımdır :)

stackbyte

stackbyte

Üye
beyler youtube programını indirip video açar mısınız telefon kilitleniyor benim 395 mb lik kernel var bende

Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Youtube 406 kernel cristopher83 ve darkcm11 youtube sorun yok ama hd video aciyorum youtubeden ama 360p oynatiyor 480p bile dwgil sizlerde nasil.
Youtube hd video acin sonra you tube ayarlarindan video kalitesine bakin....

BurkaySamet

Üye
406 mb kernelde hiçbir şekilde video çekemiyorum. Şöyle ki; video moduna geçtiğim anda kamera durdu hatası veriyor. 720p olduğu için böyle olduğunu biliyorum ama bunu 480p'ye nasıl geçircem? Yardım edebilirseniz çok sevinirim. He bir de şu whatsapp'tan video göndermenin bir çözümü yok mu ya :/

Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
bu yorumlardan sonra xda'da yayınlanan 4.4.4 u mu kursam diye dusunuyorum ama.. kararsızlık var cok fazla :D

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
bu yorumlardan sonra xda'da yayınlanan 4.4.4 u mu kursam diye dusunuyorum ama.. kararsızlık var cok fazla :D
dostum söylenildiğini adam gibi yaparsan sıfır sıkıntı.darkcm ile birlikte uzun zamandır kullanıyorum 720p hariç gayettte memnunum, kafan karışmasın ramı arttırmak böyle sıkıntılar getirebiliyor

BurkaySamet

Üye
Kardeşim bu kadar kararsızlık çok gereksiz. Birini kur dene, sonra diğerini kur onu da dene. 5 dakikalık bi işlem rom kurmak :D

sir mordred

sir mordred

Üye
    Konu Sahibi
beyler youtube programını indirip video açar mısınız telefon kilitleniyor benim 395 mb lik kernel var bende

Ahmet build.prop'u açıp aşağıdaki satırların olup olmadığını kontrol edermisin? (muhtemelen sorun burdan kaynaklanıyor)

# Use İON uncached buffers for video recording and video playback
persist.camera.mem.usecache=0
persist.video.mem.usecache=0

eğer yukardaki satırlar yoksa ekle ve sonra kaydet daha sonrada telefonu yeniden başlat sorun muhtemelen çözülmüş olacak
406 mb kernelde hiçbir şekilde video çekemiyorum. Şöyle ki; video moduna geçtiğim anda kamera durdu hatası veriyor. 720p olduğu için böyle olduğunu biliyorum ama bunu 480p'ye nasıl geçircem? Yardım edebilirseniz çok sevinirim. He bir de şu whatsapp'tan video göndermenin bir çözümü yok mu ya :/

eğer 480p'ye geçmeyi unuttuysan aşağıdaki dediklerimi uygula:

-dosya yöneticisi ile şu dizine git data/data/com.android.camera2/shared_prefs
-daha sonra com.android.camera2_preferences_0.xml dosyasını aç (editör ile)
-yandaki satırı bul <string name="pref_video_quality_key">5</string> (muhtemelen en sonda olması lazım) 5 rakamını 4 yap kaydet

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bysalih41

BurkaySamet

Üye
Ahmet build.prop'u açıp aşağıdaki satırların olup olmadığını kontrol edermisin? (muhtemelen sorun burdan kaynaklanıyor)

# Use İON uncached buffers for video recording and video playback
persist.camera.mem.usecache=0
persist.video.mem.usecache=0

eğer yukardaki satırlar yoksa ekle ve sonra kaydet daha sonrada telefonu yeniden başlat sorun muhtemelen çözülmüş olacak

eğer 480p'ye geçmeyi unuttuysan aşağıdaki dediklerimi uygula:

-dosya yöneticisi ile şu dizine git data/data/com.android.camera2/shared_prefs
-daha sonra com.android.camera2_preferences_0.xml dosyasını aç (editör ile)
-yandaki satırı bul <string name="pref_video_quality_key">5</string> (muhtemelen en sonda olması lazım) 5 rakamını 4 yap kaydet
Çok teşekkür ederim hocam çok sağ ol

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
murat_3230

murat_3230

Üye

sir mordred kardeşim bu kernel nasıl ki..

aJHier

aJHier

Üye
  • Beğen
Tepkiler: lavasoft95 ve -Oruc
-Oruc

-Oruc

Üye
dostum herseyide sormayın adama.
flasla begenmessen eskiyi flashla

haklisin dostum zaten bizim telefonlarin daha iyi olmasi icin durmadan ugrasiorlar vakit harciorlar saolsunlar onlara tesekkur borcluyuz her telefonu elimize aldigimizda

• Beğen
Tepkiler: ONUR5544 ve aJHier
sir mordred

sir mordred

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yarın 3-4 haftalık tatile çıkıyorum (eğer olursa tatilin bi kısmında hep gitmek istediğim rüyalarımın festivali tomorrowland'a gidecem :bira: :biggrin: )
yine burası olsun xda olsun bakarım ama pek aktif olamam
herkes,tüm arkadaşlar için yazın iyi geçmesini dilerim

kendinize iyi bakın görüşürüz ;)

• Beğen
Tepkiler: alieroglu04, MeeksTR, hasaneness ve 9 diğerleri
genco15

genco15

Üye
Sende erkencisin hocam ben de lys ciktim direk akdeniz e yol aldim iyi tatiller

-Oruc

-Oruc

Üye
tamamdır panel voltajını yarıya düşürdüm ve ta ta ta boot gerçekleşti :)
fakat teoride ekran açık kullanımda iken 2 kat daha fazla kullanım süresi elde etmem lazım ama şuan kullanıyorum tabikide bir şarjda gelişme hissettim fakat 2 katta değildi.Bilmiyorum neden
işte kernel:

darcm 4.4.4 de kullanma sansim varmi arkadaslar

Üst Alt