(YENI:24.11.2010) Nokia 5800XM v51 - v52 İçin C6 MegaloManiaX v3 (Orjinal-4x4-4x5)(En Stabil FW)

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat63

ferhat63

Üye
teşekkürler

Perfect!

Üye
teşekkürler, deneyeyim

yldzyalcin

yldzyalcin

Üye

Yeni MegaloManiaX v4 hem v51 hemde v52 uyumlu olacaktır. Herkes versiyonuna göre dosyalarını indirip aynı kurulumu yapacaktır. C6v20 üzerine olacaktır. Powera basılı tutulduğunda restart atmayacaktır. Onun yerine daha güzel bir mod yaptım. Alttan resmine bakarsanız anlarsınız :=)

iki konuda kararsızım.

birincisi herkes tam ekran menü istiyor mu?
ikincisi ise mega v3deki tema efektlerini kullanmayı düşünüyorum. Benim fwlerimle tam uyumlu çalışıyor çünkü.

İki konudaki düşüncelerinizi söylerseniz bende fwyi ona göre şekillendirmeyi düşünüyorum..

mega kardeş hoşgeldin

bence tam ekran menü olmasın naçizane fikrim(iki seçeneklide olabilir veya sen yayınlarsın ardından iki moduda verirsin biz ekleriz)
aynı tema efektlerini kullan bence

derwish52

derwish52

Üye
selam megolaman eline emeğine ve beynine sağlık çok güzel bir çalışma ben 4x5 v3 menülü olanını yükledim ve gördüğüm tek sorun ise gelen arama sesi 3 ila 5 saniye çaldıktan sonra ses kesiliyor yani sessiz bildirime geçiyor bunu da düzeltirsen sorun kalmaz fv de

Perfect!

Üye
ben orjinal menü olanı yüklerken cmt read hatası verdi ve flash yarıda kaldı. tel açılmıyor şuanda. :S

1907hsk

Üye
Teşekkürler Denemek lazım

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ah megacım bide N8 deki Flash 4 ü entegre edebilsen valla süpper olacak ama imkansız diyeceksin :D

edre

edre

Üye
mega kardeşim eline sağlık valla bu 5800 ları bi sen adam ettin
yeni fwni sabırsızlıkla bekliyorum tekrar 5x4 menü yaparsan çok ii olur:oke:

Perfect!

Üye
ya bi benmi beceremedim bu işi :S

flash atarken cmt sending hatası verdi gitti telefon

agsalman

Üye
şu v4 bi çıksaydı çatladık mega kardeş yaw
:d

derwish52

derwish52

Üye
megalo kardeş yeni fw ye n8 in video kodekleririni eklemen mümkün mü? yardımcı prog olmadan (movie smart )vs.. divX filmleri izlesek olumu acaba ben pek anlamam bu fw modifiye işlerinden birde flash bellek takılabiliyormuş n8 e bunu 5800 a uyarlaman mümkünmüdür aydınlatırsan sevinirim şimdiden tşkk

optiq

Üye

Yeni MegaloManiaX v4 hem v51 hemde v52 uyumlu olacaktır. Herkes versiyonuna göre dosyalarını indirip aynı kurulumu yapacaktır. C6v20 üzerine olacaktır. Powera basılı tutulduğunda restart atmayacaktır. Onun yerine daha güzel bir mod yaptım. Alttan resmine bakarsanız anlarsınız :=)

iki konuda kararsızım.

birincisi herkes tam ekran menü istiyor mu?
ikincisi ise mega v3deki tema efektlerini kullanmayı düşünüyorum. Benim fwlerimle tam uyumlu çalışıyor çünkü.

İki konudaki düşüncelerinizi söylerseniz bende fwyi ona göre şekillendirmeyi düşünüyorum..

tam erkran olmasın ya :(

redspawn

redspawn

Üye
yavv ev teması yok. o tek eksik pffffffffffffffff

estomb

Üye
sagol

bahadiralp

Üye
KardeŞim Şu T9 a bi baksaydın ya.. waLLa sırf T9 için Bunuda kaLdırdım... Utkanında SeninDe T9'a bi ayarLama yapmanız gerekiyor.. OrjinaL T9 bekLiyoruz haberin oLsun .. Şimdiden TeşekkürLer.. ;)

aryscat

aryscat

Üye
Nerdesin sen yaw..... Gözümüz yollarda kaldı kardeş. Hoşgeldin ...

blomberg

blomberg

Üye
:aha:tuş kilidini açma olayını sağdan sola degilde, soldan saga yapabilirsen cok iyi olur.(iphone gibi yani :) ) bir de samsung ev ekranı eklersen SÜPER oLUR . TESEKKÜRLER :aha:

edre

edre

Üye
forumda herkes fw yapmaya başlamış bu işin cılkını çıkarmışlar
ama benim tercihim herzaman megadan yana telefonum serviste bu aralar gelir umarım o zamana kadar yeni fw de çıkarırsın şimdiden ellerine sağlık

anresit

Üye
kardeşim eline sağlık çok guzel olmuş.... ama sadece tek bir sorun var. o da ev ekranındaki rehber çubugu... buraya kişi ekleyemiyorum.... yardım edermisin????

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim eline sağlık çok guzel olmuş.... ama sadece tek bir sorun var. o da ev ekranındaki rehber çubugu... buraya kişi ekleyemiyorum.... yardım edermisin????

Favori kartvizitleri kullanabilmek için diye ilk sayfada bir başlık var.. Ordan yapabilirsin.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar 2 nedenden dolayı şuan MegaloManiaX v4 ün çıkması beklemede.

Birinci neden internetim ttnetden smilea geçiyor. Bu yüzden upload imkanım yok. Şuanda vod. cepneti pcde kullanarak bağlıyım internete. Oda 96kps hız bildiğiniz gibi.

İkinci neden ise c6v20deki 60a yakın problem. Şuan bütün modderlar bu problemler üzerinde çalışıyorlar. Bu yüzden sorunlu fw çıkarmak istemiyorum. Forumda görmüşsünüzdür. Bir fwnin 7 -8 sürümü çıktı. Her hatanın fixinden sonra fw yapmak yerine hepsinin halledilmiş olduğu bir fw yapmak daha iyi. Şuan benim fwmde 1 hata kaldı. Kullanımı etkilemiyor ancak yazılımda yavaşlamaya neden oluyor. Bu sorunda 2 güne hallolcak. Sonrası ise internetimin taşınmasına kalmış..

FW'mi bekleyen arkadaşlardan birkaç gün daha sabır istiyorum. MegaloManiaX v4 sorunsuz olarak çıkacaktır.

Üst Alt