(YENI:24.11.2010) Nokia 5800XM v51 - v52 İçin C6 MegaloManiaX v3 (Orjinal-4x4-4x5)(En Stabil FW)

Sponsorlu Bağlantılar

noxfuchs

noxfuchs

Üye
İkinci neden ise c6v20deki 60a yakın problem. Şuan bütün modderlar bu problemler üzerinde çalışıyorlar. Bu yüzden sorunlu fw çıkarmak istemiyorum. Forumda görmüşsünüzdür. Bir fwnin 7 -8 sürümü çıktı. Her hatanın fixinden sonra fw yapmak yerine hepsinin halledilmiş olduğu bir fw yapmak daha iyi. Şuan benim fwmde 1 hata kaldı. Kullanımı etkilemiyor ancak yazılımda yavaşlamaya neden oluyor. Bu sorunda 2 güne hallolcak. Sonrası ise internetimin taşınmasına kalmış..

FW'mi bekleyen arkadaşlardan birkaç gün daha sabır istiyorum. MegaloManiaX v4 sorunsuz olarak çıkacaktır.

İyi haber :oke:

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Çok iyi fw.Ama alışık olduğum için kapama tuşuna basılı tutmaya şimdi öyle yapınca restart etmesi sinir edio :D Güzel fw.Ovi içine gömülü olsa daha da güzel olucakmış:oke:

sistem6565

sistem6565

Üye
teşekkürler kardeşim emeğine sağlık güzel anlatım yüklüyorum hemen:ehe

standpr

Üye
5800 xm v2 hacklıyım dedım beceremedım sıkıntı benden kaynaklı degıl ama ınsallah su fw yı yukleyebılırım dua edın arkadaslar :pro:

----

HelloOX ıle hacklemekten daha kolaymıs :D üstad ellerıne saglık telefon bıldıgın kendıne geldı canlandı supersın

Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
v4 ne zaman çıkacak?

TeksasStyLe

TeksasStyLe

Üye
bencede 2 hafta çıkacağı yazısını ilk sayfada 3 haftadır okuyorum kaç tane 2 hafta geçti bilmiyorum ...

anilvasif

Üye
Dostum
V51 olan FW nı kullanıyom cok memnunum Allah razı olsun bu V4 ude merakla beklıyom gunde enaz 2 defa bakıyom haftalardır artık cıkartcaksan cıkart sevgili bekler gibi yolunu gozlemeye başladık :)))

sado_27

sado_27

Üye
4x4 menude sorun var ben 4x4 ındırıyom ama gene aynı orjınal menu ınıyor yoksa bendemı sorun varr

isaaydın

Üye
üstadım yeni versiyon için sabırsızlanıyoruz emeğine ellerine ve zamanına sağlık şimdiden çok teşekkürler her zaman emeğin yanındayız taklitlerine aldanmayın lütfen :)

blomberg

blomberg

Üye
:megafon:Lütfen Artık Çıksın Şu V4.

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
kardeşim yükledim güzel ama nasıl desem orjinal sesini değiştirmesydin keşke .bir diğerdi sanki telefon yorulmuşta ölecekmiş gibi başlıyor .ve açılırken
MegaloManiaX yazıyor BUNLAR TABİ BENİM görüşüm ve hoşuma gitmedi .beğenen arkadaşlara da güle güle kullansınlar derim :)

estami

Üye
Megalo üstadım eminim muhteşem bir fw çıkartacak ama çok bekledik yakınmıdır çıkması?

optiq

Üye
hadı mega hadı mega hadı tam zamanı tam zamanı sımdı :d

ibalaban83

Üye
haftaya çıkacak demişti ama 1 ay geçti mega bekliyoruz seni kardeşim

anilvasif

Üye
İnternet baglantımı degıstırıyom dedın 1 ay oldu be dostum upload dedın bukdr ınsanı bekletecegıne bı ınternet cafeye gıt bari :)

derwish52

derwish52

Üye
hadi mega üstad beklemekten usandık artık senin fw den başkası yalan bir an önce upload et şu fw ni

edre

edre

Üye
sabırsızlıkla bekliyoruz

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
v52 4*4 menüyü yükledim telime fakat 4*3 oldu uploadda bi yanlışlık var düzeltirseniz sevinirim

Byr4m

Byr4m

Üye
5800 İçin Olurmu ?...

sado_27

sado_27

Üye
zaten 5800 v52 ıcın

Üst Alt