(YENI:24.11.2010) Nokia 5800XM v51 - v52 İçin C6 MegaloManiaX v3 (Orjinal-4x4-4x5)(En Stabil FW)

Sponsorlu Bağlantılar

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
aynen bende 5 4 ü yükledim ama 4 4 oldu :)

sado_27

sado_27

Üye
ya arkadaslarrrrrrrrrr bırı bana yardımcı olabılıcekmıı ben 4x4 ındırdım 3x4 cıktı 4x5 ındırdım yıne 3x4 cıktı bu nasıl oluyorrrr flaslıyorum actıgımda tekrar gene aynı 3x4 luk menuu
uffffffffffffffffffffffff

jayjay16

jayjay16

Üye
derwish52

derwish52

Üye
MegaloManiaX kardeş nerede kaldı senin şu fw valla hergün bakmaktan usandım sabırsızlıkla bekliyorum

jayjay16

jayjay16

Üye

cok saol ama gerek yok en ıyısı orjınal ben yaptım ama mesajlarda proplem yaratıyor yenı gelen msj ları arka sıraya atıyorr

valla ben bi sorun yaşamadım dostum şu ana kadar

sado_27

sado_27

Üye
dogrudur kardes ama demekkı ben yanlıs yaptımm :)

trol67

trol67

Üye
v52 için yükleme yaptım on numara fw olmuş Teşekkürler, bugün 2.gün herhangi bir sorunla karşılaşmadım, yenisini çıkarsan bile bir süre daha ben bu fw ile devam ederim :)

osmanpasa

osmanpasa

Üye
yok mu yeni cfw

jayjay16

jayjay16

Üye
megolomaniax dostum yeni cfw yi bekliyoruz artık çıkar.

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
C6 v20 fw entegresinde pnht ekibinin ciddi hataları mevcut. Bunları tek tek kendim düzeltmeye çalıştım. Çoğunun da üstesinden geldim. Ancak sonuç olarak c6 v20 c6 v11den daha hızlı ve stabil çalışmıyor. Eski modlamalarım yeni fwde sorun yaratınca bende c6v20 için yeni bir modlama yapmak için kolları sıvadım. Ancak üninin ara dönem tatili bu modlamayı bitirmek için yeterli olmadı. Sizleri beklettiğim için herkesten özür dilerim. Yeni fw çıkıncays kadar megav3te devam etmenizi öneririm. Çünkü şuan ki c6v20ler bu fwden hızlı deil. Yinede ben c6v20 kullanmak istiyorum diyenler sitede birçok fw bulabilirler.

Şuan ünide olmama rağmen ara ara çalışmama devam ediyorum. Bitirdiğimde yine sadece MaxiCep'te olacaktır..

standpr

Üye
Ellerine sağlık mego sayende 5800 ı sever oldum cok yavas dıye dert yanıyordum makıne kendıne geldı ama şarj sorunum var fw attıktan sonra yönergelere uygun şarjlama yapmama rağmen son 3 birim şarj biranda bitiyor ve şarjım bariz bir şekilde daha az gitmeye başladı. yeniden fw atana kadar tavsıye edecegın bir şey varmı ?

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
MegaloManiaX arkadaşım iyi güzel fw yapmışsın eline sağlık şuan onu kullanıyorum iyi stabil ama sanki biraz cfw yaparken önem vermemişin gibi duruyo biraz daha önem versen çok güzel şeyler orataya çıkacak eline sağlık bide abi kinect kaydırmaya noldu ?

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ben açıkça söylüyorum şu ana kadar kullanmış olduğum en stabil yazılım megalomaniax kardeşimin yapmış olduğu cfw dir sunrise de çok stabil ve hızlı ama stabilite olarak bu yazılım çok iyi

suzunsu

suzunsu

Üye
uzun süre önceki v2 yi de kullandım. harika idi. v3 de çok güzel. 4 x 5 i bir türlü başaramadım ama sorun değil. tek tavsiyem ana ekranda kısayolların kenarlarında fazla boşluk kalmış v2 hali daha güzeldi.

emeğine sağlık ellerin dert görmesin ....

giray38

giray38

Üye
Hocam jaf ı win7 de çalıştıramıyorum Rica etsem phoenıx e gore bi anlatımını yapar mısın ?

standpr

Üye
Benim hala şarj sorunum var ... Batarya sürem bariz bir şekilde azaldı. Yeni batarya almaktan başka çözümü olan varmı ? widget ler bataryadan çok yermi ? onları kaldırsam bir faydası olurmu.

omer9035

Üye
sizden rica etsem kullandığınız bu fw deki temaları özellikle koyu mavi olanın adını söylermisiniz çok hoşuma gitti yahu bulamıyorum

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
sizden rica etsem kullandığınız bu fw deki temaları özellikle koyu mavi olanın adını söylermisiniz çok hoşuma gitti yahu bulamıyorum

Bob ind190 diye ararsan bulursun arkadaşım (:

Ali Emre Çirik

Üye
2. temayı bana bulabilirmisin ?

Üst Alt