[YARDIM] Wi-Fi Şifre Kırma Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM] Wi-Fi Şifre Kırma Uygulaması
ROOT lu sistemler için böyle bir uygulama gerçekten var mi yoksa sadece şehir efsanesi mi ? İnternette kürek kurek uygulama var tek tek denemek olacak iş değil eğer gerçekten kullanan biri varsa özelden veya buradan paylaşabilir mi acaba ? Biliyorum bu tarz bi uygulama varsa bile kombinasyonları deniyor aylarca bile sürebilir kırması önemli değil vaktimiz bol :ehe

Son düzenleme:

byAndroid

byAndroid

Üye
Root lu telefon için evet var google playde aratirsan wps wpa tester diye bulurdun. Genelde Tp link modelleri kırıyor ama

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Root lu telefon için evet var google playde aratirsan wps wpa tester diye bulurdun. Genelde Tp link modelleri kırıyor ama

Hocam o sadece wps şifrelerini kırıyor diye biliyorum hatta kirmaktan ziyade bir kaç standart şifreyi deniyor bağlanmak için değil mi ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Valla ayrıntılı bilmiyorum eski rootlu s3 minide çok wifi kırdım görenler sasiriyordu hacker diyorlardı :D bende hava atıyordum tabi

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Valla ayrıntılı bilmiyorum eski rootlu s3 minide çok wifi kırdım görenler sasiriyordu hacker diyorlardı :D bende hava atıyordum tabi

Peki nasıl kullaniyordunuz hocam Wi-Fi biraz az çekiyor acaba etkisi var mıdır şimdi ben Wi-Fi yı seciyorum sonra connect ROOT u seciyorum daha sonra bir pin Seç diyo öyle devam ediyorum yoksa farklı bi şeyler mi yapmak gerek

byAndroid

byAndroid

Üye
Wifi ye yakın olursan daha iyi. İşte üstüne tikliyorsun. Dur ya bugün eski telefonu sarza takip bakıyım hatırlayamadım tam

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Wifi ye yakın olursan daha iyi. İşte üstüne tikliyorsun. Dur ya bugün eski telefonu sarza takip bakıyım hatırlayamadım tam

Tamam hocam cevap bekliyorum sizden yardımlarınızı için teşekkürler

Hocam yardımlarınızı için çok teşekkürler gerek kalmadı uygulama çalışıyor okulun Wi-Fi heçklendi :ehe sanırım ev deki az çekiyor diye olmadı :ehe

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
kralberk13

kralberk13

Üye
poahahaha:disko:

kralberk13

kralberk13

Üye
hea kırmışsınya ona seviniyorum :)

Rygebin

Rygebin

Üye
Böyle konular yasak değil mi [emoji14]

revolt25

revolt25

Üye
Şehir efsanesi, geçerli bir program yok.. Var olanlarda belirli bir kaç şifreyi dener sadece..

byAndroid

byAndroid

Üye
Şehir efsanesi, geçerli bir program yok.. Var olanlarda belirli bir kaç şifreyi dener sadece..
Troll müsün? Yada sen yapamadığın için mi bu kuyruk acısı! Şehir efsanesi dediğin şey gerçek oldu

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen bende o programın ücretlisi var 1 kaç şifre kırdım :D

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Yapmayın arkadaşlar yazıktır, günahtır yahu :ehe Olanlara desem sizin wifi şifrenizi kırsalar hoşunuza gider miydi diye? Ha söyleyin bakalım :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
Kıran kirabiliyorsa kırsın benimkini saniyede 200 kb çok işine yarar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kul Hakkına Girmek İçin Uğraşan Bir Milletiz :bilmm

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Artık forumda wifi kırma ile ilgili
Konulardan sıkıldım
Olduğunu sanmıyorum
Olsa da bildigim kadarıyla forumda paylaşılması yasak

revolt25

revolt25

Üye
Troll müsün? Yada sen yapamadığın için mi bu kuyruk acısı! Şehir efsanesi dediğin şey gerçek oldu

Trol olan sensin dostum, Ankaradaymışsın geleceksen açık adres vereyim gel kır wifi mi . Forumdan sallamakla olmaz bu işler :)

Üst Alt