Haber WP8.1 Update2 (GDR2) Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bence Sistemi En Baştan Optimize etmeleri gerek 3 GB Sistem yer kaplıyor ve geçiçi dosyalar 1 GB silinmiyor yani kafadan 4 GByi Wp Alıyor :bangin:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Artık Windows Phone 9 a bakacağız.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Rainesto

Rainesto

Üye
[QUOarttırmauS, post: 7256832, member: 569736"]birde şu güncellemede kulaklık takınca işaret ile gösterim gelse bazı kulaklıklar demekten görüyor mu diye illaki müzik açmak gerekiyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.[/QUOTE]
Ses tuşuna basarsan orda kulaklık yazıyor ben ordan anlıyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Doğru bilgi:ehe
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

@Mr.H

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Bay H
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Aynen bu durum numaraları ne anlama geliyor

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Aynen bu durum numaraları ne anlama geliyor

8.15.12375.0 demek o baştaki 8.10'dan 8.15'e yükselmesi demek bu da güncellemenin önemli değişiklikler içerdiğini gösteriyor. Yapı numaralarında sadece son bölümdeki numaralar değişirse çok önemli değil yani.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
8.15.12375.0 demek o baştaki 8.10'dan 8.15'e yükselmesi demek bu da güncellemenin önemli değişiklikler içerdiğini gösteriyor. Yapı numaralarında sadece son bölümdeki numaralar değişirse çok önemli değil yani.

Bekleyip göreceğiz

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

dakamon

dakamon

Üye
burda 4 gün 4 saat derken ne demek istemiş acaba :)
IFA fuarını kastetmiş. Yani lumi 730 830 tanıtımında ayrıyetten bu sürüm numaraları da dağıtılabilir. Debian red yokmu onu verirler
Aslında verirler derken debianın içindeki update 2 yi ön izleme olarak verirler.

• Beğen

fraps34

Üye
Hay başlıyayım wp yede güncellemesinede ha ,eksik işletim sistemini dağıttılar şimdide adam oynatır gibi güncelleme ile ilgi çekmeye çalışıyorlar. Gdr 2 ile de bir halt değişmyecek boşa merak etmeyin. Bu sistem wp9 dan önce adam olmaz. Oda adam akıllı geliştirme yapmazlarsa wp9 danda bir halt olmaz. Bıktım yahu bu kekoların güncellemelerinden , bundan sonra güncelleme yok desinler bizde rahat rahat kullanalım.Hiç değilse elimizde kinin ne halt olduğunu biliriz , varolmayan şeylerin hayali ile yaşamayız.

dakamon

dakamon

Üye
Hay başlıyayım wp yede güncellemesinede ha ,eksik işletim sistemini dağıttılar şimdide adam oynatır gibi güncelleme ile ilgi çekmeye çalışıyorlar. Gdr 2 ile de bir halt değişmyecek boşa merak etmeyin. Bu sistem wp9 dan önce adam olmaz. Oda adam akıllı geliştirme yapmazlarsa wp9 danda bir halt olmaz. Bıktım yahu bu kekoların güncellemelerinden , bundan sonra güncelleme yok desinler bizde rahat rahat kullanalım.Hiç değilse elimizde kinin ne halt olduğunu biliriz , varolmayan şeylerin hayali ile yaşamayız.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
narnia16

narnia16

Üye
IFA fuarını kastetmiş. Yani lumi 730 830 tanıtımında ayrıyetten bu sürüm numaraları da dağıtılabilir. Debian red yokmu onu verirler
Aslında verirler derken debianın içindeki update 2 yi ön izleme olarak verirler.
Orda veri tabanına o kadar süre önce eklendiği yazıyor, IFA ile alakası yok :oke:

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Orda veri tabanına o kadar süre önce eklendiği yazıyor, IFA ile alakası yok :oke:
IFA ile alakası olup olmamasından söylemedim. Tarih olarak o zamana denk getirmişlerdir işte. Hem yeni telefon tanıtmak hemde yeni bir güncelleme verip ortalığın enerjisini hareketliliğini yükseltmek için.
Yani benim düşüncem bu yönde :)

• Beğen
narnia16

narnia16

Üye
IFA ile alakası olup olmamasından söylemedim. Tarih olarak o zamana denk getirmişlerdir işte. Hem yeni telefon tanıtmak hemde yeni bir güncelleme verip ortalığın enerjisini hareketliliğini yükseltmek için.
Yani benim düşüncem bu yönde :)
Olabilir ihtimal dahilinde tabi bunların hepsi :)

• Beğen
PureFood

PureFood

Üye
Ortalık zaten hep hareketli bizim cephede :D

• Beğen
Tepkiler: emz ve Aybin.Kilic
Serhan

Serhan

Üye
Biran önce gelsede yuklesek :eller:

Aziz Yıldırım : Bizi Galatasarayın Kotu Gidişi Şampiyon Yaptı | Bu Mesaj L925 Aracılığıyla Maxicep Windows Phone Uygulamasından Gonderildi

• Beğen
Tepkiler: emz ve Aybin.Kilic
braayn

braayn

Üye
bu hafta VLC playerinde gelmesi lazım aslında Ağustos ayı demişlerdi ama çok uzadı.Bu tarz programların bu kadar uzun sürede gelmesinin nedeni yazılımcılar WP'e yazılım yaparken neden bu kadar çok uğraşıyorlar anlamadım.Moli player güzel satın aldık ama VLC'ninde bir adı sanı var neyse GDR2 sızıntıları bir başlasa bakalım ne gelecek Büyük karo vs bir kaç şey verip geçiştirmeseler bari..

Üst Alt