Haber WP8.1 Update2 (GDR2) Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Eylül bire kadar biraz durulalım :)

og1907

og1907

Üye
B
arkadaşlar ben 8.0 a dönüp yeniden yükledim evet biraz uğraştım ama telefon daha stabil gayet akıcı ama hep kafama takılan telefonu sıfırlayıp yukluyorsun sonra telefonu şarj ediyorsun bakıyorsun 1 gün 15 saat batarya suresi yazıyor tabi inanmayın ogün gayet hızlı bi şekilde bitiyor belli başlı uygulamalr dışında hepsi kapalı olduğu halde yarın bakıyorsun 18 saat yazıyor öbürügün dolduruyorsun 15 saat yazıyor bu böyle iniyor 8 saate kadar anlayamadığım cyan güncellemesi en az şarj tuketen diye yazılmış tel. 920 sizde durum nasıl merak ettim veya yapmamız gereken bişeyler varmı acaba ...
Bu sorun bendede var kafasına göre şarj suresi değişiyor telefonun bendeki telefon 1320 abimle aynı gün aldık adam şarj ediyor 2 gün gözüküyor şarj süresi bende ise 22 saat bu nasıl bir iştir anlamadım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Cyan macerası bitti Gdr1 ön izlemede var. E şimdi nolcak? Bi aksiyon lazım sıkılıyoruz :P Gdr2 ne zaman gelir? :P:P:P

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
15-20 güne gelir

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Rainesto
braayn

braayn

Üye
gdr1 gibi içi boş gelirse evet 15-20 gün içerisinde muhtemelen gelir.

• Beğen
Tepkiler: dark_13 ve luckysleven
zaakaan

zaakaan

Üye
Büyük kutucuk bu güncellemeyle gelse bari, güncellemeyi donanım desteklerine falan ayırdılarsa zaten başka bir şey gelmez en azından o gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Bay H

Bay H

Üye
Güncelleme ile birlikte Qualcomm Snapdragon 805, 2K ekran desteği gibi yeni donanım desteği sağlanacağı biliniyor.

• Beğen
Tepkiler: emz, PureFood ve Rainesto
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Güncelleme ile birlikte Qualcomm Snapdragon 805, 2K ekran desteği gibi yeni donanım desteği sağlanacağı biliniyor.
805 başarılı olmadı hayal kırıklığı diye biliyorum?

alasulumurat

alasulumurat

Üye
8.0
Tamamen katılıyorum 920 modelime cyan hala gelmedi Gdr1 sürümü ve cyan gelsin sonra gelsin Gdr2 acaba ne yenilikler var

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor
8.0 a dönüp cyan yükle daha sonra gdr1 i tekrar yükle. İnan çok şey değişiyor. Kullandığında sen de farkı göreceksin. Şuanda boşuna çile çekiyorsun ;)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
8.0
8.0 a dönüp cyan yükle daha sonra gdr1 i tekrar yükle. İnan çok şey değişiyor. Kullandığında sen de farkı göreceksin. Şuanda boşuna çile çekiyorsun ;)

Yok çile çekecek bir şey yok bence sadece sistem Apple ve samsung'u yakalamalı

• Beğen
Tepkiler: byibo
byibo

byibo

Üye
Yok çile çekecek bir şey yok bence sadece sistem Apple ve samsung'u yakalamalı
en çok istediğim şu arayüz değişikliği,tema yükleme ,özelleştirebilir renk seçenekleri ayrı bekleme ekranı hani hepside olmasa bence birazda önceliği biraz görsele vermeliler belki satışları dahada hızlandırır

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Yazılımsal özellik ne gelecek ??

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Resmi olarak hiçbir cihazda kullanılmadı, haberlerdeki sadece test uygulamalarında görülenler.
anladım teşekkürler ben kullanıldı sanıyordum yanlış biliyormuşum demek :)

Rainesto

Rainesto

Üye
Gdr2 nin adıda bence ecru olur

4MaGuS

4MaGuS

Üye
birde şu güncellemede kulaklık takınca işaret ile gösterim gelse bazı kulaklıklar demekten görüyor mu diye illaki müzik açmak gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

Üst Alt