Haber Windows Phone 8.1 ve lumıa cyan geldi..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 ve lumıa cyan geldi..!
Merhaba arkadaşlar herkesin beklediği 8.1 güncellemesi geldi.
Üç dört gün önce lumia 820 telefonda güncellemeleri denetledim.En başta update güncellemesi geldi.Bunun ümidiyle Bir daha güncelledim.Baktım ki 8.1 var yükledim telefon çok güzel oldu.
Şimdi sizlerde deneyin arkadaşlar.güncelleme yapan arkadaşlar lütfen telefonlarının adını yazsınlar

Windows Phone 8.1'in final sürümü, Nokia'nın Cyan güncellemesi ile birlikte geldi!

Ve Nokia, en sonunda Windows Phone 8.1'in final sürümünü, beklenen Cyan güncellemesi ile birlikte Windows Phone 8'li cihazları için sunmaya başladı. Şu anda ülkemizde sadece Lumia 925 sahiplerinin indirebildiği güncelleme, diğer Lumia'lar için de önümüzdeki saatler / günler içerisinde gelecek. Eğer cihazınızın güncelleme durumunu merak ediyorsanız, bu adrese girip Turkey kısmına göz atmanız yeterli.

Nokia'nın Lumia Cyan güncellemesi, Windows Phone 8.1'in final sürümü ile birlikte, cihaz bazlı optimizasyonlar da içeriyor. Eğer bir süredir Windows Phone 8.1'in geliştirici önizleme sürümünü kullanıyorsanız, eminiz siz de pil ömrü konusunda sıkıntı yaşadınız. Nokia, Cyan ile birlikte pil ömrünün artacağının altını çiziyor ancak güncelleme çok yeni olduğundan, henüz test etme imkanı bulamadığımızı söyleyelim.

Nokia Kamera uygulamasında da geliştirmeler göze çarpıyor. Bunların dışında, zaten artık bildiğimiz Windows Phone 8.1 yenilikleri de Lumia kullanıcılarının hizmetinde...

HABER ALINTIDIR

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
:sirit:

dücane

dücane

Üye
Hocam cyan mi kaldi, herkes denim ve win10' un preview sürümünü beklerken. Üstelik alinti haber yasaktir

• Beğen
Tepkiler: byibo
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Ööh yani :D kamera falan varsa gülümseyelim :)

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Gülümseyin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt