Haber WP8.1 Update2 (GDR2) Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

...decode...

...decode...

Üye
Belki 730 tanıtımında retrica tanıtımıda yaparlar mesela çıkarlar sahneye ön kamerayla fotoğraf çekeceklerken bi bakarız retrica programını açmış onunla çekiyorlar selfie yi :) güzel sükse yaparlar. :)
Bunları tabiki dediğin firmalar düzeltmeli ama ucu açık konuşuyorsun belirtmedin bu uygulamaları ben napim :)
Ben retrica'dan çok snapchat'in resmi uygulamasının tanıtılmasını bekliyorum eğer bir uygulama tanıtacaklarsa. Joe Belfiore çünkü birkaç ay önce reddit soru-cevabında snapchat resmi uygulamasının gelmesi için çaba gösterdiklerini belirtmişti. Hem snapchat'i de meşhur Superman 730'la tanıtırlar :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
aksiyona bak be. Wp8.1+cyan yayınlandı neredeyse tüm cihazlar aldı gibi , gdr1 yayınlandı ve kullanıyoruz, wp9 yolda , gdr2 göründü.
Bu aksiyon filmlerde bile yok!!!

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll, alasulumurat, suyunsesi ve 4 diğerleri
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Önce beta kullanıcıların cyan sorununu çözsünler

Tamamen katılıyorum 920 modelime cyan hala gelmedi Gdr1 sürümü ve cyan gelsin sonra gelsin Gdr2 acaba ne yenilikler var

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

hakimnokta

hakimnokta

Üye
Ben de son günlerde iyice sessizliğe büründü mağaza ve ms diye kendi kendime düşünüp duruyordum fırtına öncesi sessizlik oldu sanki bu yeni şeylerin haberi iyi oluyor mutluluktan uçuyorum gibi gibi...

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Tamamen katılıyorum 920 modelime cyan hala gelmedi Gdr1 sürümü ve cyan gelsin sonra gelsin Gdr2 acaba ne yenilikler var

ben dayanamayıp sıkıntıdan nsu dan 8.0 a döndüm şimdide 8.1 i yüklüyorum:D

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

edta28

Üye
arkadaşlar ben 8.0 a dönüp yeniden yükledim evet biraz uğraştım ama telefon daha stabil gayet akıcı ama hep kafama takılan telefonu sıfırlayıp yukluyorsun sonra telefonu şarj ediyorsun bakıyorsun 1 gün 15 saat batarya suresi yazıyor tabi inanmayın ogün gayet hızlı bi şekilde bitiyor belli başlı uygulamalr dışında hepsi kapalı olduğu halde yarın bakıyorsun 18 saat yazıyor öbürügün dolduruyorsun 15 saat yazıyor bu böyle iniyor 8 saate kadar anlayamadığım cyan güncellemesi en az şarj tuketen diye yazılmış tel. 920 sizde durum nasıl merak ettim veya yapmamız gereken bişeyler varmı acaba ...

dakamon

dakamon

Üye
arkadaşlar ben 8.0 a dönüp yeniden yükledim evet biraz uğraştım ama telefon daha stabil gayet akıcı ama hep kafama takılan telefonu sıfırlayıp yukluyorsun sonra telefonu şarj ediyorsun bakıyorsun 1 gün 15 saat batarya suresi yazıyor tabi inanmayın ogün gayet hızlı bi şekilde bitiyor belli başlı uygulamalr dışında hepsi kapalı olduğu halde yarın bakıyorsun 18 saat yazıyor öbürügün dolduruyorsun 15 saat yazıyor bu böyle iniyor 8 saate kadar anlayamadığım cyan güncellemesi en az şarj tuketen diye yazılmış tel. 920 sizde durum nasıl merak ettim veya yapmamız gereken bişeyler varmı acaba ...
1 hafta kadar bekle telefon böylesine büyük bir güncellemeden sonra kendine anca 5 6 gün sonra geliyor ve batarya rayına oturuyor. Az bekle. :)

ON9

ON9

Üye
bazı arkadaşlar cyanı almadan gdr2 alıcaz diye sevinmesin bence gdr2 için gdr1 şart olabilir
Haklı olma ihtimaliniz var ama zayıf bir seçenek. Nitekim cyan gelmeden gdr1 kullanmaya başladıysanız gdr1 yüklemeden de direkt cyandan gdr2'ye geçmek mümkün olabilir

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Batarya on numara

edta28

Üye
böyle bişey varmı doğrumu sizce
1.3G’ye geçin

2.Ayarlar->Kilit Ekranı: Şifreli korumayı kaldırın ve ayrıca bekleme süresini maksimum yapın.

3.Parlaklık: Maksimum olarak seçin

4.Batarya koruma modunu pasif hale getirin.

5.Batarya %10 seviyesine gelene kadar oyun oynayın, internette takılın.

6.2G’ye geçip ardından internet bağlantısını tamamen kapatın. Telefon sadece çağrı alıp verecek moda gelsin yani.

7.Wi-Fi ağına geçin ve %5 olana kadar internet vs takılın.

8.Uçak modunu aktif hale getirin.

9.Telefonun ekranı maksimum parlaklıkta ve zaman aşımı olmadan şarjı bitene kadar ekran açık beklesin.

10. Şarjı bitip kapanınca, telefonu sarja takın. Telefon açıldıktan sonra Parlaklık ayarını Orta olarak seçin. Zaman aşımı süresini eski değeri neyse ona çevirin.

11. Ekranı kilitleyin, yani kapatın ve o şekilde %100 şarj olana kadar bekleyin. Şarj olur olmaz telefonu şarjdan alın.

12. Telefonu eskiden nasıl kullanıyorsanız tekrar o hale getirin.

Bu adımlardan sonra cihazınızdaki farkı hissedeceksiniz, kalibre olmuş batarya ile daha uzun pil ömrü

dakamon

dakamon

Üye
1.3G’ye geçin

2.Ayarlar->Kilit Ekranı: Şifreli korumayı kaldırın ve ayrıca bekleme süresini maksimum yapın.

6.2G’ye geçip ardından internet bağlantısını tamamen kapatın. Telefon sadece çağrı alıp verecek moda gelsin yani.

9.Telefonun ekranı maksimum parlaklıkta ve zaman aşımı olmadan şarjı bitene kadar ekran açık beklesin.

10. Şarjı bitip kapanınca, telefonu sarja takın. Telefon açıldıktan sonra Parlaklık ayarını Orta olarak seçin. Zaman aşımı süresini eski değeri neyse ona çevirin.

11. Ekranı kilitleyin, yani kapatın ve o şekilde %100 şarj olana kadar bekleyin. Şarj olur olmaz telefonu şarjdan alın.

Bu adımlardan sonra cihazınızdaki farkı hissedeceksiniz, kalibre olmuş batarya ile daha uzun pil ömrü

Böyle bir şey olsaydı sizce üretici firma bunu yapın diye öğretici bir video yada makale paylaşmaz mıydı :) yada teknoloji sitelerinde bangır bangır haberi yapılmaz mıydı :) ama istiyorsanız bir deneyin :) vakit sizin vaktiniz

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
1.3G’ye geçin

Şahsen ben denedim ilk bir iki hafta etkisini görüyorsun ondan sonra batarya eski haline dönmeye başlıyor..Tabi bu süre telefonu ne sıklıkta kullandığına bağlıda değişkenlik gösterebilir.Benim batarya 8 saat 9 saat ancak çıkarken bunu yaptıktan sonra 15-13 saate kadar dayanıyordu.Telefonu sık kullanan biriyimdir ama sonra eskisine geri döndü tabi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Haklı olma ihtimaliniz var ama zayıf bir seçenek. Nitekim cyan gelmeden gdr1 kullanmaya başladıysanız gdr1 yüklemeden de direkt cyandan gdr2'ye geçmek mümkün olabilir

arkadaşın söylediği belki tam sürüm için geçerli olabilir ancak beta sürecinde öyle bir yapılmaz yapılsa kim kurup denilecek o zaman çok saçma değil mi

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1.3G’ye geçin

bunlar hurafe Tıpkı arabanın motorunu yıkayın uzun km yapar dedikleri gibi öyle olsa üretici firmalar kullanma klavuzunda yazardı benim şarj on numara normal şekilde şarj ettim

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Retrixadan daha sağlam program var proshot bellti ibdirmiştim retro modudur bunda oda dahil bussuru mod var ve çok kaliteli pro ayarlar mevcut denklansor hızı nasıl yapmışlar bilmıorum ıphone kadar hızlı çekebiliyorsun Bu arada herkes için yetrli bir sistem oldu bnce tek sorun mağazamıza uyglama çşştliliği gelmıor

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
BelaMonte

BelaMonte

Üye
haberi geldi ama grd2 ile ne geleceği hiç belli değil mi ki

fraps34

Üye
Wp wp wp , biz wpnin kıçının kılıyız :icelim: Hülooğğğ

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve hajkhanx33
Rainesto

Rainesto

Üye
Darısı previewe :D

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Cyan macerası bitti Gdr1 ön izlemede var. E şimdi nolcak? Bi aksiyon lazım sıkılıyoruz :P Gdr2 ne zaman gelir? :P:P:P

• Beğen
Tepkiler: ON9 ve Rainesto

Üst Alt