Haber Windows 10 Yapı Numarası Ortaya Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
Hele bir gelsinde sürüm no sunu sonra düşünürüz

Bay H

Bay H

Üye
Zaten Windows 10un telefonlara pek bir şey getirmeyeceğini düşünüyordum bu yapı numarası da çıkınca ortaya artık hiç ümitli değilim W10 dan

Windows 10 teknik ön izleme sürümü de ilk başta yanlış hatırlamıyorsam 8.2 olarak yayınlandı ancak son aldığı güncelleme ile yapı numarası 10 yapıldı.3-5 e bakmayın güncelleme detayı numaradan çıkmaz.

pirenuri

pirenuri

Üye
Abicim bi yorum yapmışım 3 kişi alıntı yapmış:D Tamam beyler sakin olum. Bana göre 10 falan olmalıydı bi de çığır açacaklarını soyluyorlar ve isime önem veriyorlar. Bu sebeple 9 yapmadılarsa yapı numarasını da 10 yapsınlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Abicim bi yorum yapmışım 3 kişi alıntı yapmış:D Tamam beyler sakin olum. Bana göre 10 falan olmalıydı bi de çığır açacaklarını soyluyorlar ve isime önem veriyorlar. Bu sebeple 9 yapmadılarsa yapı numarasını da 10 yapsınlar
hemen microsofta iletmelisin acilen bir çare bulsunlar, çok müthiş bir nokta

• Beğen
Tepkiler: Serhan, Insegnante Pnkyo ve ogzhnoTr
Bay H

Bay H

Üye
8.15 sürümünün eski olduğu son yapı numarasının 10.0 olduğu belirtiliyor.

Windows Phone 8 devri kapanıyor.

• Beğen
Tepkiler: emz, Basteryus, dakamon ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
8.15 sürümünün eski olduğu son yapı numarasının 10.0 olduğu belirtiliyor.

Windows Phone 8 devri kapanıyor.
Umarım sadece yazıda kalmaz. Sürüm numarasının hakkını verirler.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
...decode...

...decode...

Üye

Belki de 8.15'li sürüm numarası GDR2'ye ait dedirten sistem versiyon numarası. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
WPbench'te ortaya çıkan yeni sürüm numarası Windows 10'da kernelin de düzenlediğini işaret ediyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
ibrahim_hapay

ibrahim_hapay

Üye
benim anladıgım microsoft ta client müşteri yapıp istedigi programları ufak paralara satıp applee gibi yapacak hayırlısı...
linux suse derim debian derim hiç olmassa milli içkimiz pardon işletim sistemimiz pardus derim oda linux eseri ama olsun..

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
emz

emz

Üye
Umudumuz bu güncelleme. Bu güncelleme ile wp için kal yada git diyeceğiz. Herşeyi belirleyecek. Ama bu olmazsa daha da adam olmaz:)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Umudumuz bu güncelleme. Bu güncelleme ile wp için kal yada git diyeceğiz. Herşeyi belirleyecek. Ama bu olmazsa daha da adam olmaz:)
Aynen öyle belki bizler çoğunlukta olmasakta dünya çapında wp 10 u bekleyipde wp ye geçmek isteyenler yada wp10da da birşey gelmezse bırakacak insanlar bir hayli fazla olur hemde çok fazla bence...Bunu microsoft'ta çok iyi biliyordur o yüzden işini sağlam yapıp iyi şeyler getireceğini düşünüyorum umarım haklı çıkarım..Bide şu sınırlı kullanıcı lafı bana artık komik geliyor neredeyse tüm wp kullanıcıları yükleyecek :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Aynen öyle belki bizler çoğunlukta olmasakta dünya çapında wp 10 u bekleyipde wp ye geçmek isteyenler yada wp10da da birşey gelmezse bırakacak insanlar bir hayli fazla olur hemde çok fazla bence...Bunu microsoft'ta çok iyi biliyordur o yüzden işini sağlam yapıp iyi şeyler getireceğini düşünüyorum umarım haklı çıkarım..Bide şu sınırlı kullanıcı lafı bana artık komik geliyor neredeyse tüm wp kullanıcıları yükleyecek :kıskıs:
Windows Phone platformunda Preview for Developers kullanıcıları %1 civarında bir milyon kişi kadar.

dakamon

dakamon

Üye
Şu wp10 sızıntıları ne zaman başlayacak adam akıllı. İyice sabırsızlanıyoruz

man20

man20

Üye

canım bu konuşma wp8 güncellemesi içinde yapılmıştı ama bak yinede kimse bırakamıyor. bi şekilde kendinde tutmayı başarıyor.

Bay H

Bay H

Üye
Windows 10 mobil sürümünün Intel işletmecilerde de çalışabildiği belirtiliyor

Üst Alt