Worms Bada için çıktı!!

Sponsorlu Bağlantılar

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
Worms Bada için çıktı!!
Arkadaşlar yavaş yavaş döktürüyor bada o multisine doyamadığımız oyun worms bada için çıktı.
Spoof : Dj Strach
Link:

Kaynak badaapps.ru

demirhack

Üye
Allah razı olsun kardeş.. bayılıyorum bu oyuna

StriqeR

StriqeR

Üye
:gun1:Teşekküler Dostum (:

vedat52

Üye
çok teşekkürler oyun gerçekten mükemmel.
ilk resimde attila yazıyor sakın bu oyunu benim yeğen icat etmiş olmasın. bide tenbih etmiştim o kadar
:ehe

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
ne demek beyler her zman :)

altugata

Üye
BU bada oyumlarını nasıl yukleyeceğiz ben kıes ı kurdum ama bırturlu beceremedim

----------Eklendi @ 14:15:31 ---------- Yazıldı @ 14:13:20 ----------

bu bada ya nasıl yukleme yapacaz ayrıntılı bırı anlatsın lutfen

StriqeR

StriqeR

Üye
BU bada oyumlarını nasıl yukleyeceğiz ben kıes ı kurdum ama bırturlu beceremedim

----------Eklendi @ 14:15:31 ---------- Yazıldı @ 14:13:20 ----------

bu bada ya nasıl yukleme yapacaz ayrıntılı bırı anlatsın lutfen

Telefonu pc' ye kies üzerinden bağla. Bilgisayardan Kies programını aç. ordan istediğin uygulamayı indir yada yükle dedikten sonra yapacagın şey beklemek. Daha kısa istiyorsan telefonunun menüsünde bulunan Samsungapps simgesine tıkla oradan istediğin kategoriyi seç oyunu tıkladıktan sonra 'AL' dersin otomatik yükler...!

altugata

Üye
kendi hotfile dan indirdiğim programı nasıl yukleyeceğim peki mesela pess ve worms u indirdim masaustumde onu nasıl yukleyeceğim

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
Arkadaşlar oyunu bende yükledimde ama ilk defa oynadım mantığı ne biri yardımcı olabilir mi

fbfbfb

fbfbfb

Üye
dj SCRATCH ZEVKLİ UYGULAMA ONUN YERİNE 2. container olarak "Colorful fireworks" yükleyebilirsiniz

Ama aşağıdaki linkiteki worms'ü indirmeniz lazım "Colorful fireworks" uygulamasıyla spoof olması için

• Beğen
Tepkiler: djyuri ve mavrick
mavrick

mavrick

Üye
dj SCRATCH ZEVKLİ UYGULAMA ONUN YERİNE 2. container olarak "Colorful fireworks" yükleyebilirsiniz

Ama aşağıdaki linkiteki worms'ü indirmeniz lazım "Colorful fireworks" uygulamasıyla spoof olması için

10 numara is yaptin:oke::oke:

StriqeR

StriqeR

Üye
Arkadaşlar oyunu bende yükledimde ama ilk defa oynadım mantığı ne biri yardımcı olabilir mi

Kurtlardan Takım kuruyorsun arkadaşım, Herhangi bir bölüm açılıyor o bölümde silahları kullanarak karşı tarafın kurtcuklarını öldürmeye çalişiyorsun :gun1::gun1:

hakanekti

Üye
ben yukleyemedim bi yardımcı olursanız sevinirim

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
Nerde takıldın arkadaşım söyle yardım edelim :)

hakanekti

Üye
colorful ve dj starch ın dosyalarını indirdim spoofla telefona attım ama yapamadım nasıl yukleyecegim

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
nasl spoofla telefona attn :S telden samsung appse gir bedava clolrfulu indir yükle telefonu yığın bellek modunda pcye bağla wave spoofer 2.5 le indirdiğin worms dosyasını colorfulun üzerine spoof et gir samsung appse telefondan indirdklerime bak colorfulu seç başlat de oyun açılır

nightmaree65

nightmaree65

Üye
bir wave+worms hayranı olarak maalesef pek zevk alamadım oyundan. 5 sene önce ngage de olan wormsün yerini tutmadı.keşke aynısını yapsalardı.

hakanekti

Üye
tesekkürler dostum

wpp_00

Üye
colorful fireworksü indirince others klasörünün içinde gözükmedi :S spoof olmadı doğal olarak. parayla indireyim dedim madem vodafone kontörle alımı kapatmış sanırım. :D kaldık yine

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
:D arkadaşım yığın bellek modunda bağlamazsan gözükmez zaten direk adı yazmıo bada apps die klasör gelio orda j23214m gibi isimli klasörler var ordan sen buluosn :D spoofer 2.5 le hiç gerek kalmıo tabi sıralıo otomatik nie uğraşıonki sen :D

Üst Alt