Glu Oyunları Sınırsız Hile Yeni Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

romaryu

Üye
    Konu Sahibi
Glu Oyunları Sınırsız Hile Yeni Versiyon
Tüm Glu Oyunları İçin Sınırsız Hile: Bu uygulama İle
Yapabilirsiniz her zaman, herhangi bir Glu oyununda 180.000 civarında GLU kredisi Verilmektedir Hiçbir Kök Erişimi yani Root Gerekmiyor

KURULUM
Uygulamayı Kurun Sonra Açın İnternet Bağlantınızı Açın
Aşağıdaki Tıklayın Butonuna Basın Hile Uyguladıktan Sonra Uygulamadan Çıkın İnternet Bağlantınızı Kapatın Sonra Oyuna Girin Keyifli oyunlar diliyoruz
Geliştiriciyi desteklemek için reklamları tıklayınız

Türkçe Düzenleme Ve Upload
Murat Hazar Diğer Adıyla Romaryu Aittir

Link:

Ek Bilgi:
Dr web herşeyi virüs sanıyor o virüs dediği admob yani uygulama içine yerleştirilmiş reklamlardir geliştiricide reklamlar sayesinde bişeyler kazanıyor reklamları silebilirdin ama yapmadım yazık uygulama güvenlidir
3.Glu mobile oyunları şunlardır
ETERNITY WARRIORS 2
TAVERN QUEST
WARHEADS:MEDIEVAL TALES
GEARS & GUTS
SAMURAI vs ZOMBIES DEFENSE
KINGDOM
BLOOD & GLORY
CONTRACT KILLER: ZOMBIES noblood
FRONTLINE COMMANDO DO DAY
FRONTLINE COMMANDO 1 2
Google play storeden bakın
Hemen her glu mobile oyunları ücretsizdir ama oyun içi satın alma var bu uygulamanın sayesinde bunu çözüyoruz çünkü 3 milyondan fazla glu altın yükleniyor
4. Glu mobile oyunları çok kalitelidir gameloft gibi play storeden yorumları okuyabilirsiniz
Son olarak önce oyunları yükleyin açın kurulumu tamamlayın sonra çıkın ve hileyi uyguladiktan sonra internet bağlantısını kesin ve oyuna girin

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: muraterten, kaydol1, PrisonerMacTavish ve 7 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Barış emlekci
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Glu oyunları derken hocam ben pek anlamam da mesela örnek verebilir misiniz bir glu oyununu ?

lale63

lale63

Üye
Deer hunter reloaded oluyomu ki

• Beğen
Tepkiler: mete21212009

atilladnz

Üye
Hayır arkadaşlar yapımcısı Glu olan bütün oyunlarda geçerli örnek Frontline commando

passat68

passat68

Üye
dostum denedim olmuyo tam olarak anlatirmisin tsk ler

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Teşekkürler ben denedim yalnız internet bağlantısını kesmeyi unutmayın yoksa işe yaramaz. :)

• Beğen
Tepkiler: Yanuralin
inssurgent

inssurgent

Üye
Oncelikle emeginize saglik. Benim dr web virus algiladi. Ne kadar guvenli? Bu uygulamaya nasil guvenebilirim.

romaryu

Üye
    Konu Sahibi
Yükleyen arkadaşlar hangi Glu Oyunda çalışmış buraya yazarsa diğer arkadaşlarda ona göre faydalanabilir

romaryu

Üye
    Konu Sahibi
inssurgent

inssurgent

Üye
1.Arkadaşlar konuda zaten gerekli anlatım mevcut
2 Dr web herşeyi virüs sanıyor o virüs dediği admob yani uygulama içine yerleştirilmiş reklamlardir geliştiricide reklamlar sayesinde bişeyler kazanıyor reklamları silebilirdin ama yapmadım yazık uygulama güvenlidir
3.Glu mobile oyunları şunlardır
Eternity Warriors den hunter frontline Commando dday contrat killer origins Zombies
Google play storeden bakın
Hemen her glu mobile oyunları ücretsizdir ama oyun içi satın alma var bu uygulamanın sayesinde bunu çözüyoruz çünkü 3 milyondan fazla glu altın yükleniyor
4. Glu mobile oyunları çok kalitelidir gameloft gibi play storeden yorumları okuyabilirsiniz
Son olarak önce oyunları yükleyin açın kurulumu tamamlayın sonra çıkın ve hileyi uyguladiktan sonra internet bağlantısını kesin ve oyuna girin

Aydinlatici ve detayli bilgi icin tesekkurler. Pro. Yukledim herhangi bir sorun cikmadi. Yararli paylasim. ;))

alparslan1998

Üye
Blood and glory de denedim 15 glu kredim -40 oldu :D belki bnyanlis bisey yapmisimdir neyse paylasim icin tesekkurler

romaryu

Üye
    Konu Sahibi
Blood and glory de denedim 15 glu kredim -40 oldu :D belki bnyanlis bisey yapmisimdir neyse paylasim icin tesekkurler

Bunun olma sebebi internet açıkken oyuna girdiğiniz için bendede aynısı oldu tekrar hileyi uygulayın interneti kapatıp oyuna girin olur

smh60

smh60

Üye
contract killer 2 olurmu

• Beğen
Tepkiler: tesisatici
lale63

lale63

Üye
Teom@n

Teom@n

Üye
Evet olmasi lazim ben sadece onu denemedim geriye kalan hemen hepsini denedim oldu bir dene istersen sonucu bize yazarsın

Deer Hunter Reloaded kurdum, oyunu actim sonra oyunu kapatip ciktim. Aktif internet baglantisi varken indirdigim uygulamaniza tikladim fakat olmadi. Hata veriyor. Sebebi ne olabilir? Dr web yuklu degil, Kaspersky yuklu ve sebebi bu olabilir mi?