Glu Oyunları Sınırsız Hile Yeni Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

seyf03

seyf03

Üye
Kardeşim 2. Çalışmıyor onu demek istiyorum yeni nesil oyunlarda eski işe yaramıyor yani
Şimdi şöyle anlatayım türkçe yaptığınız hile eski oyunlarda tamamen aktif yeni olan hile eski oyunlara aktif olmuyor
Devam ediyorum diğer hilede açıp apply patch dedik ten sonra bile ne eski nede yeni oyunlarda çalışıyor rica ediyorum önce kendin dene sonra bilgi ver teşekkür şimdiden

romaryu

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim 2. Çalışmıyor onu demek istiyorum yeni nesil oyunlarda eski işe yaramıyor yani
Şimdi şöyle anlatayım türkçe yaptığınız hile eski oyunlarda tamamen aktif yeni olan hile eski oyunlara aktif olmuyor
Devam ediyorum diğer hilede açıp apply patch dedik ten sonra bile ne eski nede yeni oyunlarda çalışıyor rica ediyorum önce kendin dene sonra bilgi ver teşekkür şimdiden

İkisini birlikte kullanma sadece birini kur çalışmıyor dediğin oyunlar hangisi eski türkçe olanı hemen hemen çoğu oyunda çalışıyor

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

bezet

Üye
Ya güzel arkadaş larim ben frontline commando oynuyorum 6 gelemiyorum ve altın olmadığı için güzel silahlar alamıyorum bu oyun için ne tür bir hile olmalı ki bu oyunu doya doya güzel oynayim umarım Yardımcı olursunuz teşekkür ler

taner5434

Üye
Killer 2 için linke tikladim. İndirdi ama acamiyor dosya calismiyor diyor.
Killer2 hile için dounload1086 mediafıre.com dosyasini indirdim ama dosya acilamiyor yaziyor. Yardimci olurmusunuz
Yardim edecek kimse yokmu arkadaslar
Lütfen biri babada anlatsin hile yüklemeyi. İndirdin ama dosya acilmiyor diyor.

taner5434

Üye
Boşuna üye olduk galiba kimse yardim etmiyor

flcommando2

Merhaba uygulamayi indirdim flcommando oyununda 4m altin verdi hile işe yariyor tesekkurler yalniz flcommando 2 oyununda malesef işe yaramiyor çünkü internet açik olmadan store kismindan bisey satin alamiyorum. Buna bi care varmidir ki?

emirhanpakir

Üye
Arkadaslar neden hileyi indiremiyorum yardim.edermisiniz zip dosyasida bos gozukuyo

emirhanpakir

Üye
Arkadaslar dosya neden zip olarak geliyo.ayrica indirincede acilmiyo

Nilisa

Üye
Nerden indireceğiz