[WizzedKAT Rom] [ V3.3] [S5 Stili Arayüz!] (08.07.2014)

Sponsorlu Bağlantılar

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
hocam zaten açıklamalı anlattım yeteri kadar daha ne kadar açıklamamı bekliyosun ki

proteaww

Üye
Full wipe edin derken wipe cache partition ve wipe data factory reset mi?
Bir de reboot recorvery demişsiniz onu anlamadm daha önce rom kullandım s4 romu

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
evet full wipe dediğim o oluyor ve reboot recovery recovery modunu yeniden başlat demek

ahmet0306

Üye
kardes bu rom s3 mini içinmi

turancen

turancen

Üye
Başlığa keşke galaxy s2 içindir yazsaydın kardeş, bende bakıyorum öylece bu rom hangi telefon için diye, resimlerde görmesem s3 e gelir direk yüklerdim :D

hsynkrc10

Üye
SELAMLAR KARDEŞ BU NOT İCON VE YEŞİL BATARYA YI CWM DEN Mİ YOKYA KURULUMDAKİ PHİLZ KERNELDEN Mİ FLAŞLAYACAZ BİRDE KİLİT EKRANINDAKİDAKİ SAATİN YERİNİ AYARLARINI FALAN YAPAMIYORUM SEÇENEKLERİ İŞARETLİYORUM FAKAT AKTİF OLMUYOR

erhank98

erhank98

Üye
    Konu Sahibi
s2 için arkadaşlar Galaxy SII kategorisindeki romun neyini karıştırdınız anlamadım.
aleyküm selam @hsynkrc10 nerden kurarsan kur farketmez 2. sorun hakkında bilgi veremeyeceğim telefonumu değiştirdim

explotion666

Üye
romu yükledim ama tus kilidi kayboldu çözümü nedir

olcay 38

olcay 38

Üye
4.4.2 fakat jellybean
bu rom hangisini kullaniyor

saralburak

Üye
Arkadaşlar selamlar bu rom da Kişiselleştirme altında Kolay Mod var mı?

Yada S5 ve note4 de bulunan Kolay Mod ve Ultra Güç Tasarrufu seçeneği olan bir rom biliyor musunuz?

sefaletcan

sefaletcan

Üye
kolay gelsin benim s2 de şuan cwm 10.1.3 yüklü bu rom üzerinden direk bu romu yükleyemedim illa orjinal 4.1.2 yükleyiptemi bunu kuracam birde direk 3.3 versiyonunu kurabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin.

turancen

turancen

Üye
kolay gelsin benim s2 de şuan cwm 10.1.3 yüklü bu rom üzerinden direk bu romu yükleyemedim illa orjinal 4.1.2 yükleyiptemi bunu kuracam birde direk 3.3 versiyonunu kurabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin.
Sadece recovery v6 sürüm üzerinden bu romu yükleyebilirsin
Buyur bunu yükle recovery üzerinden sonra tekrar recovery aç, bu konudaki romu yükle

sefaletcan

sefaletcan

Üye
eline koluna sağlık deniyecem sağolasın

coolteknoloji

Üye
kardeşim telefonum çok sorunlu romu rom yüklemem lazımda bu rom 4.0.3 ics sürümüne girermi
bide cwm root yüklicemde ondada android sürüm farkedermi?
acill

cunior_19

cunior_19

Üye
hangi telefon için nasıl bi başlık anlamadım !!