Windows Phone Suite - Gerçek WP Deneyimi - Çok Yakında

Sponsorlu Bağlantılar

arslanla

arslanla

Üye
eğer en sonda izin gelmezse mobil ödemeyle alırım. Forumdan da alacak olur elbet sen şu mobil ödeme işini bir düşün...

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
televizyondaki mobil ödeme ücretlerini bile alamadım ki. Mobil ödeme işi yaş, olmaz.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
İnşallah şu magazadan onay gelir çok güzel gözüküyor gerçekten tıpkısının aynısı :)

meme4

meme4

Üye
birebir izin almadan benzetme yapmıssın magazanın kabul edecegini pek sanmıyorum ama başarılı olmuş emegine saglık

blackcemre

Üye
İsminden dolayı onay almamış çün kü Nokia Suite gibi bir program zannedilmiş.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
İsim önerilerinizi alabilirim

Anil-D

Anil-D

Üye
refresh 8 yapablrsn

utkusazli

Üye
takipteyim direk satin alacagim.

Bedavaciligin alemi yok. Boyle bedavaya alisildigi icin buyuk firmalar uygulama gelistirmiyor.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Lumia system olabilir mesela

bugli

Üye
windows phone ile ilgili yetkililere durumu mail olarak atip yayin icin izin isteyebilirsin. tabi bu hak sana verilir mi bilemem.

burakkk97

Üye
Videoyu izledim hatta tum yorumlari da okudum eline saglik iyi is cikarmissin Akin abi :oke:

ahmetdemircim

Üye
içeriğini merak ediyorum yanıtlamayı düşünür müsünüz sorumu?
Böyle kızmaya ne gerek var:nono:

Bir web tarayıcının ne fonksiyonelliği olabilir ki. Aklınıza web tarayıcı denince ne geliyor. Mesela bu tarayıcı zaman ötesi yolculuk yapmanızı sağlayamayacak. Klasik özellikler olacak tabi:
pinch to zoom
çerezler
sekmeler
Downloads manager
sık kullanılanlar
Okuma listesi (offline sayfa kaydetme)
olabildiğince akıcı gezinme.
siteden flashı ayıklayıp çıkarma bu performans için gerekli flash öldü artık
Arama motoru google yandex bing vs

bunların büyük kısmı bitmişti ama yedekleyemediğim için silindi yanlışlıkla (buraya inanmayabilirsiniz ama gerçek bu)
şuan yapılması gerekenler:
download manager
akıcı gezinmeyi sağlama
ama şuan bunun üzerine çalışmıyorum aynı şeyleri tekrardan yapmak işime gelmiyor doğrusu

ama bir gün böyle bir tarayıcı yapmayı planlıyorum

html5 videoları oynatma olması lazım mutlaka. flash olmaması daha iyi artık kimse eklemiyor zaten.  birde user agent şart. yeri geldiğinde browser kendini ayfon yada android yada masaüstü gibi göstermeli istediği siteye. 

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
abi bu programı inş kabul ederler resmen dewrim olacak belle telefonlara

cemsidar

cemsidar

Üye
dosstum ücretsiz olsa keşke. parası çok bişe desğil sıkıntı değilde hesap bilgisi flan vermek bozuyo

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
dosstum ücretsiz olsa keşke. parası çok bişe desğil sıkıntı değilde hesap bilgisi flan vermek bozuyo
Almazsınız olur biter kimse sizi zorlamıyorki. Gerçekten beğendiğiniz bazı uygulamaları geliştiricisine destek olmak amacıyla satın almalıyız dostum sonra niye uygulama çıkmıyor çıksa ne yazar ki hal böyle olunca

- - - Eklendi - - -

Almazsınız olur biter kimse sizi zorlamıyorki. Gerçekten beğendiğiniz bazı uygulamaları geliştiricisine destek olmak amacıyla satın almalıyız dostum sonra niye uygulama çıkmıyor çıksa ne yazar ki hal böyle olunca

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Sağolsun maxicep system monitörü uygulamasını da wareze dönüştürmüş. Hemde gözüme soka soka... Maxicep hiç bir şeyi haketmiyorsun. Ücretsiz tv uygulamasını bitiriyorum maxicep. Bunu sen istedin güzellik olsun diye ücretsiz yaptık. Bir iki hafta içinde ücretsiz sürümün fişini çekiyorum.

- - - Eklendi - - -

Sağolsun maxicep system monitörü uygulamasını da wareze dönüştürmüş. Hemde gözüme soka soka... Maxicep hiç bir şeyi haketmiyorsun. Ücretsiz tv uygulamasını bitiriyorum maxicep. Bunu sen istedin güzellik olsun diye ücretsiz yaptık. Bir iki hafta içinde ücretsiz sürümün fişini çekiyorum.

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
ben bu uygulama ciksin parasini hemen oderim ama cikartmiyor su nokia.akin kardes system monitoru hangi pro ?

theruhix

Üye
akın abi sonuna kadar haklısın.

ekstraa

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Çoğu uygulamanın reklamını buradan yapıyorsun,yapacağın uygulamalar hakkında buradaki insanların fikirlerini alarak hareket ediyorsun Sonrada sayfalardir buradaki insanlara etmedik hakaret bırakmiyorsun...Enteresan bir insansın...Ayrıca Tv programının linklerini bile arkadaşın açtığı konudan yararlanarak buldun,Peki Mağazada sattığın uygulamadan arkadaşa hiç pay verdin mi?...

blackcemre

Üye
Kardeş programın ismini değiştirdin mi?