Haber Device Diagnostic Hub Windows Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Device Diagnostic Hub Windows Mağazada
Windows Phone platformunun ilk gerçek zamanlı cihaz izleme ve kontrol uygulaması Device Diagnostic Hub, Windows Uygulama mağazasındaki yerini aldı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Uygulama ile gerçek zamanlı işlemci, sistem belleği ve hafıza kullanımı takip edilebiliyor, bağlı olunan ağların gerçek zamanlı download ve upload hızları ölçülebiliyor. Uygulamanın bir diğer önemli özelliği ise kapatma ve yeniden başlatma içn bir canlı karo özelliği sunması.

Özellikler
  • CPU + BELLEK (RAM) + GPU gerçek zamanlı kullanım
  • DİSK I / O gerçek zamanlı kullanım
  • Ağ İndirme ve Yükleme gerçek zamanlı hız ölçümü
  • Telefonun içindeki mevcut cihaz ve sürücü listesi
  • Aktif sistemin CPU ve RAM kullanımı listesi (Özel Çalışma Kümesi)
  • Yüklü tüm uygulamaların listesi
  • Mevcut WiFi ağ listesi
  • Telefon yeniden başlatma veya kapatma
  • Yeniden başlatma ve Kapatma için Canlı Karo (Uygulama içi satın alma)
Uygulamanın yeniden başlatma ve Kapatma için Canlı Karo desteği ve reklamsız kullanımı için uygulama içi satın alma yöntemi ile 7.25TL ödemeniz gerekiyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve zaakaan

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
sadece w10m için sanırım? ama böyle bir uygulama cidden lazımdı

skynet

Üye
Yükledim ama böyle bir uyarı veriyor

skynet

Üye

Yönetici tarafından düzenlendi:
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ayarlar / güncelleştirme ve güvenlik / Geliştiriciler için
yolunu izleyip Device Portal açık yap. Sonra yerel sp bağlantısı üzerinden tanılamayı açık yapıp kimlik doğrulamayı kapat.

Bu arada lumia 930'da boş ram Edge, Device Diagnostic Hub, Ayarlar ve mağaza açıkken 1.4GB gözüküyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Tamam hocam oldu :)
Bu arada sadece bu uygulama açıkken bile işlemci baya çalışıyor

afwerker

afwerker

Üye
Windows Phone platformunun ilk gerçek zamanlı cihaz izleme ve kontrol uygulaması Device Diagnostic Hub, Windows Uygulama mağazasındaki yerini aldı.

Uygulama ile gerçek zamanlı işlemci, sistem belleği ve hafıza kullanımı takip edilebiliyor, bağlı olunan ağların gerçek zamanlı download ve upload hızları ölçülebiliyor. Uygulamanın bir diğer önemli özelliği ise kapatma ve yeniden başlatma içn bir canlı karo özelliği sunması.

Özellikler
  • CPU + BELLEK (RAM) + GPU gerçek zamanlı kullanım
  • DİSK I / O gerçek zamanlı kullanım
  • Ağ İndirme ve Yükleme gerçek zamanlı hız ölçümü
  • Telefonun içindeki mevcut cihaz ve sürücü listesi
  • Aktif sistemin CPU ve RAM kullanımı listesi (Özel Çalışma Kümesi)
  • Yüklü tüm uygulamaların listesi
  • Mevcut WiFi ağ listesi
  • Telefon yeniden başlatma veya kapatma
  • Yeniden başlatma ve Kapatma için Canlı Karo (Uygulama içi satın alma)
Uygulamanın yeniden başlatma ve Kapatma için Canlı Karo desteği ve reklamsız kullanımı için uygulama içi satın alma yöntemi ile 7.25TL ödemeniz gerekiyor.

Abi bu geliştirici modunu açıpta bilgisayar üzerinden cihaz portalına giriş yapıp bunları görebiliyorduk. Buda aynı bilgileri kullanarak telefonda görmemizi sağlayan uygulama değil mi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Abi bu geliştirici modunu açıpta bilgisayar üzerinden cihaz portalına giriş yapıp bunları görebiliyorduk. Buda aynı bilgileri kullanarak telefonda görmemizi sağlayan uygulama değil mi
Aynen adam yapmış işte.

• Beğen
Tepkiler: afwerker
4MaGuS

4MaGuS

Üye
hemen deniyorum bakalım 920 de nasıl gözükecek kullanım detayları

zaakaan

zaakaan

Üye
Son zamanlarda uygulamaların-oyunların mağazaya geliş hızından çok memnunum. En başından böyle olsaydı şuan çok önemli bir ihtiyacımız olmayacaktı muhtemelen. Umuyorum bu şekilde devam eder. 2K, EA gibi firmalar yeterli oyun desteğini vermedi şu zamana kadar. Ama bilgisayar mağazasının da desteği ile birlikte belki onlarda gereken oyun desteğini sağalrlar. EA bir nebze yine destek veriyor da 2K'nın yanlış değilsem tek bir oyunu var şuan. NBA serisi, WWE serisi oyunlarını da tez zamanda görmek istiyorum artık. WB'de destek vermiyor, onların herhangi bir oyunu var mı şuan bilmiyorum. Büyük firmalar gelirse bağımsızlar illa ki gelir. Uygulama bazında benim çok sıkıntı çektiğim bir şey yok ancak ASİS gelsin isterim. Çoğu zaman unutuyorum Akıllı Bilet de ne kadar para kaldığını; çarşıya sık çıkmadığım için. Device Diagnostic Hub uygulamasını da kullanacağımı sanmam ama mağazada olması iyidir elbette.

skynet

Üye
Benim cpu %70'in altına inmiyor :hmmm
Ama şu telefonu kapat yeniden başlat olayı iyi oldu :alkis

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Device Diagnostic Hub uygulamasına güzel bir güncelleme yayınlandı.

skynet

Üye
Bu sefer cpu 30-55 arası gidip geliyor boşta iken :)
Ama Türkçe dil tam olmamış sanki

skynet

Üye

mTalk'tan gönderildi

skynet

Üye
Hocam açık olan uygulamaları kapatma seçeneği gelmiş ama bir kaç kez deneme yapmama rağmen kapatmıyor

Üst Alt