Windows Phone Suite - Gerçek WP Deneyimi - Çok Yakında

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Evet mağaza ile irtibat halindeyim uygulamadaki windows phone terimlerini kaldırmam gerekiyor

gardi

gardi

Üye
Para kazanma değil sadece ne gelirse kardır mantığı. Çünkü para kazanılacak bir iş değil ciddi bir yazılım firmasında çalışmıyorsan. Mesela bir uygulama ilk çıktığında veriyor meyvelerini. Neyse bana artık uygulamanın çıkmasını beklemek düşüyor...
Sizler ekran resimlerinden gördüğünüz kadarıyla yorumlarını yazın böyle olsun şöyle olsun şu da olsun diye onları da güncelleme ile eklerim. Belki kısıtlı özellikler içeren free sürüm çıkarırım.

Bu arada resimlerden göremediğiniz bir özellik daha var. O da ekrandaki karoların rastgele sizin ayarladığınız süre içinde takla atması. Güzel bir animasyon ve kullanım hissi uyandırdı bende hem daha gerçekçi gibi geldi bana. Önümüzdeki günlerde diğer uygulamaları da benzeticem mesela hesap makinesi, arama motoru uygulaması, dosya yöneticisi, müzik player vs işte o zaman gerçek bir WP Suite olacak

hayırlı olsun hayırlı satışlar uygulama için tavsiye: menü tuşu ile bütünleşik olsun. bekleme ekranı akıllı kutucuklar olsun,normal widget eklenen nokia ekranını spb shell gibi iptal etsin. artı kutucuklarda beklerken menu tuşuna bastıgımızda ana menu program ve program klsörlerinin bulundugu menu çıksın,uzun bastıgında güzel ram rom depo hafızası bilgilerini gösteren task manger olsun..anlık mesaj ve eposta bilrdirimleri rss haber de olsun ekranda hava durumu nokianın hava durumundan ceksin facebook bildirimleri,saat alarm bildirimleri cevapsız arama çagrı bildirimleri,aklıma gelen bunlar bilmiyorum yapabilirmisin kolay gelsin.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
hayırlı olsun hayırlı satışlar uygulama için tavsiye: menü tuşu ile bütünleşik olsun. bekleme ekranı akıllı kutucuklar olsun,normal widget eklenen nokia ekranını spb shell gibi iptal etsin. artı kutucuklarda beklerken menu tuşuna bastıgımızda ana menu program ve program klsörlerinin bulundugu menu çıksın,uzun bastıgında güzel ram rom depo hafızası bilgilerini gösteren task manger olsun..anlık mesaj ve eposta bilrdirimleri rss haber de olsun ekranda hava durumu nokianın hava durumundan ceksin facebook bildirimleri,saat alarm bildirimleri cevapsız arama çagrı bildirimleri,aklıma gelen bunlar bilmiyorum yapabilirmisin kolay gelsin.
:ohannes:

catdog136

catdog136

Üye
foruma kesinlikle eklenmeyecek maxicepin ayrıcalığı yoktur. Artık dilenme aşamasına geldi bazı arkadaşla

- - - Eklendi - - -

ayrıca nokiadan red cevabı geldi. Birebir çok benzediğini ve değiştirilmesi gerektiğini söylediler.

iyide bizde birebir benzesin istiyoruz, en azında ben.. birebir benzemezse ben satın almam açıkcası, mağazada bunu reddediyorsa çıkmaza girmiş oluyoruz.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
bazı değişiklikler yaptım windows phone ismi ve logosunu kaldırdım onun dışında menüleri değiştirmedim bakalım bu sefer ne diyecekler ??

Kayahan14

Kayahan14

Üye
bazı değişiklikler yaptım windows phone ismi ve logosunu kaldırdım onun dışında menüleri değiştirmedim bakalım bu sefer ne diyecekler ??

adı ne oldu ekran resmindeki isim ne oldu

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
adı aynı wp suite. Açılış ekranındaki windows phone ismi ve logosu kalktı. Wp suite yazıyor açılırken

cesur5534

Üye
merakla bekliyoruz çalışmalarınızdan dolayı teşekkürler. Siz ve sizin gibilerin çabalarıyla ayakta duruyor symbian.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
ayrıca türkçe dili de ekledim ama klavyede türkçe karakterler yok. Henüz...

Anil-D

Anil-D

Üye
hmn alacm ne zaman magazada

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar gönderdim onay için beklemedeyiz.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
#74 tabiki,kusra bakma.Bir daha olmaz....

- - - Eklendi - - -

#74 tabiki,kusra bakma.Bir daha olmaz....

sefaturut

Üye
Helal olsun çok güzel bir çalışma başarılarının devamını dilerim Nokia mağazada yayınlanır yayınlanmaz satın alacağım.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
yine reddetiler uygulamayı. Sebebi aynen size bana gelen maildeki gibi aktarıyorum:

Dear Akin,

Thank you for contacting us.

I understand that you would like to know why your content failed the QA review due to IPR violation.

Please be informed that the use of "Windows Phone" (name and style/mode/theme) in the display name, keywords and logo in the icon of your application is prohibited as it uses copyrighted materials. Note that the application seems to be a simulator of the "Windows Phone" style/mode.

In order to resolve the IPR issue of your content, you will need to provide us a proof that you have the right to distribute the "WP Suite".

Once we receive the necessary information, we will then forward this to the relevant department to review your content once more.

- - - Eklendi - - -

Bende mağazadaki Launcher8 iStart WP SMS QWERTY uygulamalarının nasıl yayınladıklarını sordum. cevap bekliyorum

pRime.

pRime.

Üye
tipik mağaza saçmalıkları.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Benim dediğimi yap pencere telefonu :ah bakalım ne cevap gelicek senin mesajından

achambo

achambo

Üye
abi bari bize versen