Windows Phone Suite - Gerçek WP Deneyimi - Çok Yakında

• 11 Mart 2013
  • 6259 Okunma
  • 101 Cevap

1. Yeni bir uygulama ile tekrar karşınızdayım.
    Windows Phone Suite ile
    gerçek WP deneyimini yaşayın...

Logo

< Resmi açmak için tıklayın >

Özellikler
    Nokia mağazada yer alan en iyi
    Windows Phone arayüzüne ve fonksiyonuna sahip uygulamasıdır.

**WP Stil Telefon Arama
    **WP Stil SMS Gönderme
    **WP Stil QWERTY Klavye
    **WP Stil Internet Explorer 10 Mobile Web Tarayıcı
    *Takla atan karolar
    *Özelleştirilebilir web anasayfası
    *Karoların rengi ayarlanabilir
    *Canlı Saat Karosu
    *Dil şimdilik ingilizcedir

ve

*Diğer telefon uygulamaları için launcher arayüzü

*** Sonraki Güncellemelerde
    Diğer WP uygulamaları da uygulamaya eklenecektir

Ekran Görüntüleri

Video
    [video=youtube;269luvOiiJs]http://www.youtube.com/watch?v=269luvOiiJs[/video]

Uygulama henüz yayınlanmamış olup Nokia Mağaza onayına gitmiştir.
    Onaylandıktan sonra mağazada listelenecektir.

Fiyat: Yurtdışı 2 Euro / 3.49 TL olarak belirlenmiştir.
    Ücretsiz olarak paylaşılmayacaktır.
    Duruma göre kampanyalar olabilir.
    İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Yazan: akinorta
  2. qml çok güzel arayüz tasarlanabiliyor.
    Yine güzel bir uygulama yapmışsın. İyi satışlar.

3. evet qml işlerin yarısını hallediyor geri kalanı da c++ ve hayalin gerçeğe dönüşmesi. Çok severek yapıyorum iyi olması için özeniyorum. Teşekkürler. Bakalım onay gelecek mi?

4. aslında bu konu ile pek ilgisi yok ama qml de c++ kodunu direk onclicked bölümüne yazabilme şansımız var mı?

5. Direkt değil ama indirekt yapılabiliyor. Ben de epey geç öğrendim bunu artık istediğim her uygulamayı yapabilirim. Güncelleme ile uygulamanın web tarayıcısına çerez tutturucam ilk iş tabi uygulama rağbet görürse

- - - Eklendi - - -

Yarın dediğin ile ilgili bir örnek yollarım sana. Sen de senin sms uygulamasını çevir qml e koy mağazaya. Bence ilgi görür ama tam çalışır hale getir ki kötü yorumlar alma.

6. Adam site bile kurmuş helal olsun :alkis uygulama güzel gibi duruyor ama kampanyayı bekleyeceğiz :D

7. Zaten uygulamaya ilgi olursa kampanya olacak. Yoksa daha bir tane bile uygulama yapmam. Kaç gündür kaç saattir uğraşıyorum. Bazen kafayı sıyırıyorum. İstediğim gibi olmayınca sinirleniyorum 1 gün sade araştırma yapıyorum sorunu çözebilmek için. Ücretsiz yapsam mı diye düşünmedim değil. Ama hayrına da yapmadım sonuçta :) Anlatabilmişimdir inşallah

8. çoğu uygulamanı satın aldım. eğer onay gelirse ilk alacaklardanım. Helal olsun sana..

9. sende paranı burdan kazanıyorsun :D

10. Para kazanma değil sadece ne gelirse kardır mantığı. Çünkü para kazanılacak bir iş değil ciddi bir yazılım firmasında çalışmıyorsan. Mesela bir uygulama ilk çıktığında veriyor meyvelerini. Neyse bana artık uygulamanın çıkmasını beklemek düşüyor...
    Sizler ekran resimlerinden gördüğünüz kadarıyla yorumlarını yazın böyle olsun şöyle olsun şu da olsun diye onları da güncelleme ile eklerim. Belki kısıtlı özellikler içeren free sürüm çıkarırım.

Bu arada resimlerden göremediğiniz bir özellik daha var. O da ekrandaki karoların rastgele sizin ayarladığınız süre içinde takla atması. Güzel bir animasyon ve kullanım hissi uyandırdı bende hem daha gerçekçi gibi geldi bana. Önümüzdeki günlerde diğer uygulamaları da benzeticem mesela hesap makinesi, arama motoru uygulaması, dosya yöneticisi, müzik player vs işte o zaman gerçek bir WP Suite olacak

11. ben şakasına söyledim zaten benim de kartım olsa bende koyardım hadi maxide beleşe koyarım en azından 3–5 kuruş girse kârdır yani

12. sizi tebrik ediyorum resimlerden görüldüğü kadarı ile güzel ancak denemeden brşey demek olmaz inşallah onay gelir

13. baya benzemiş ya. :D eline sağlık.

14. peki oyunlarını oynuyacakmıyız ölmüş sisteme paralı uygulama geliyo bari o olsun bence ücretsiz olarakta bu sitede paylaş az miktarda olan symbiancılar biraz moral gesin

15. güzele benziyor.şimdiden ellerine sağlık diyelim.telefonu kasmadığı ve stabil çalıştığı takdirde bence güzel bir satış seviyesine ulaşır.Hayırlı olsun

16. Çok başarılı ellerine sağlık.

17. s60v5 içinde olsaydı iyiydi :)

18. Uygulamayı neden türkce yapmadınız ?

19. Destek oluruz :)

20. çıkar çıkmaz satın alacağım, çıkınca burayada yazarsan bilgi olarak sevinirim

Yüklüyor...
22/09/2018 - 00:43