Windows Phone Gdr3 Developer Preview Guncellemesinde Ilginizi Çekenler[anket]

Sponsorlu Bağlantılar

GDR3(update3)te en çok ilginizi çeken yenilik nedir?

• Kullanılan toplam oy
    93
  • Anket kapatılmış .

dakamon

dakamon

Üye
Multitaskingde uygulama kapatmayı aşağı kaydırarak yapsak iyi olurdu bence. :)

skynet

Üye
Yok ya böyle iyi :)

alical33

alical33

Üye
x ile uygulama kapatma çok iyi oldu :oke:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
"X" açık ara kazanır bu anketi :)

Matematik dolu yıllarda "X"i sevmeyenler bile, bir gün X'e böyle hasretle sarılacaklarını düşünemezlerdi herhalde :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: kursat99, PureFood, sinanozcan312 ve 3 diğerleri
metrix355

metrix355

Üye
x ile kapatmaya oyumu verdim fakat Developer preview de çok iyi düşünülmüş bu Microsoftun verdiği önemi bir kez daha gösterdi bizlere

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu arada diğer dosya silmede azaldı diyenler bende 256mb var silmiyor acaba bu yüksek boyutları küçültüp fazla olmayanları azaltmıyor galiba hiç anlamadım bende tam olarak

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bu arada diğer dosya silmede azaldı diyenler bende 256mb var silmiyor acaba bu yüksek boyutları küçültüp fazla olmayanları azaltmıyor galiba hiç anlamadım bende tam olarak
demekki o diğer klasöründeki dosyalar silinmemesi gereken dosyalar.

• Beğen
Tepkiler: metrix355
metrix355

metrix355

Üye
diğer klasörü bende 1.2gb ve tahminimce ve gördüğüm kadarı ile diğeri dolduranlar genelde oyunlar en azından bende öyle oyunu sildiğimde diğerde azalıyor

alical33

alical33

Üye
"X" açık ara kazanır bu anketi :)

Matematik dolu yıllarda "X"i sevmeyenler bile, bir gün X'e böyle hasretle sarılacaklarını düşünemezlerdi herhalde :kıskıs:
X i hep yalnız bıraktık dışladık ama şimdi el üstünde :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
BelaMonte

BelaMonte

Üye
da işe hepimiz batarya çok gidiyor diye geri bildirim yapalım. Be yaptım. Daha uzun gidiyor zannettim ama daha hızlı gidiyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
da işe hepimiz batarya çok gidiyor diye geri bildirim yapalım. Be yaptım. Daha uzun gidiyor zannettim ama daha hızlı gidiyor.
bende onu merak ettim banada daha fazla gibi geldi ama bir kaç gün daha denemek lazım bakalım ben uzun bir inceleme yapacagım bunun üstüne

metrix355

metrix355

Üye
bana da fazla gidiyor gibi geldi ama dediğin gibi 1kaç hafta denemek lzm.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
arkadaşlar farkettinizmi bilmem ama bende şöyle bir sorun var. Profil resmimi "ben" tilte dan değiştirmeme rağmen 5-10 dakika sonra tekrar eski resme dönüyor. Fakat face de ve Hotmail de değiştirdiğim gibi kalıyor. Yani sadece telde ben titleındaki eski resme dönüyor. Başka fark eden var mı bu sorunu ??

n000k

n000k

Üye
arkadaşlar farkettinizmi bilmem ama bende şöyle bir sorun var. Profil resmimi "ben" tilte dan değiştirmeme rağmen 5-10 dakika sonra tekrar eski resme dönüyor. Fakat face de ve Hotmail de değiştirdiğim gibi kalıyor. Yani sadece telde ben titleındaki eski resme dönüyor. Başka fark eden var mı bu sorunu ??

geçen gün benimde başıma geldi ama üstüne düşmedim pek :hmmm

4MaGuS

4MaGuS

Üye
resmi değiiştirdim bakalım ne olucak deneme yapıyorum 10dk sonra tekrar bakıcam
resmi değiiştirdim bakalım ne olucak deneme yapıyorum 10dk sonra tekrar bakıcam
hım ben şimdi fark ettim demin yanlış yazdım benim hotmaile kayıtlı oldugu için hotmail resmini değiiştirdi ancak eski resime dönmedi sende bir sorun olmuş olabilir mi acaba

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Ya arkadaşlar bir şey sprucam geliştirilmiş hafıza yönetiminde diğer klasörünü silme var diyorsunuz ama ayarlardan depolama alanına giriyorum öyle bir şey yok ve geliştirilmiş bişeyde göremedim ama şunuda belirtiyim önceden hiç depolama alanına girmemiştim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar bir şey sprucam geliştirilmiş hafıza yönetiminde diğer klasörünü silme var diyorsunuz ama ayarlardan depolama alanına giriyorum öyle bir şey yok ve geliştirilmiş bişeyde göremedim ama şunuda belirtiyim önceden hiç depolama alanına girmemiştim.
depolama alanına girdiğinde başlıklara tıklayıp yonetebilirsin.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Yeni gelen tüm özellikler benim için aynı öneme sahip. Birde Arama kaydı hakkında bir gelişme duyum yok mu bunu da bekliyorum şahsen...

braayn

braayn

Üye
arkadaşlar önceden cevapsız arama yazardı şimdi cevapsız aramanın üstünde isimde çıkıyor yenimi fark ettim bilmiyorum ama iyi bir özellik :)

Üst Alt