Windows 3.1((Nostalji)) Dosbox

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bay kıytırık

bay kıytırık

Üye
agır program tel agırlaştı:ağlarım:

crazy67

Üye
e72 var bende deniyorum şimdi. ama bu 2ci deneyişim olmuyor hata veriyor ses cıakrıyor tuslara basınca nedense farede hareket etmıyor ekranda da bısey gozukmuyor. yardımcı olurmusunuz ? ekran ayarı felan nasıl yapacaz acaba ?

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

featnuri

Üye
saolasın kardeşim emeğine sağlık.n95 8gb da deneyeceğim.inşallah çalışır :naughty:

.....
denedim ve çalıştı.sonuç olumlu.fakat ekranda hiçbirşey görünmüyor(yanı çözünürlük dolayısıyla).telefonun ekranına gore uyarlamak mumkun mudur acaba.teşekkürler.

saltar_03

Üye
eyvallah kardeş innov8 i8510 kurdum harika çalışıyor

theemnt

theemnt

Üye
teşekkürler...

tahakerim

tahakerim

Üye
n73 te dosbox u yükledim actım ama siyah bi komut ekranı geliyo ancak 1 e basıp joistikle onaylıyorum ama illegal commend diyoo ne yapablrm

deneme721

deneme721

Üye
Mrb hacı, yahu yükledim, dosbox açıldı kara ekran çıktı,
z:\ falan diye
tuşlara basıyorum sadece rakamlar yazıyor, ne ettim o moddan öteye gidemedim yani hep dosta z:\ satırında takıldı, telefon n80 yar bir çare

The_WoRm

The_WoRm

Üye
n73 me herseyı yapıyorum ama sıyah ekran gelıyor sonrada atıyor program. ramdan kaynaklanıyo olabılır ama hıc bısey acık degıl yardımcı olabılecek kmse varmı ?_

dinccine

Üye

Link:
dosyayi indirin indirdiginiz dosyayi actiginizda icinden DOSboxs60v3.rar ve win3.1 olmak uzere iki dosya cikacak dosbox isimli dosyayi rardan cikarin ve önce icindeki installs yazan dosyanin icindekilerinin hepsini yükleyin daha sonra win3.1 isimli dosyayi rardan cikarin ve data isimli dosyanin icindekilerinin hepsini telefonun hafiza kartindaki data isimli dosyanin icine atin ve en son olarakta dosbox_.sisx isimli dosyayi telefona kurun ve simdi kurdugumuz dosbox isimli programi calistirin ve windows karsinizda hepsi bu kadar Not:Fare ve tuslar arasinda gecis yapmak icin arama dügmesine basiniz

çok karışık yaw :) ama eline sağlık:bye2::bye2:

rezolar

rezolar

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]rakadaş n73 üm war siyah ekran gelio uygulama kapanıo[/SIZE][/COLOR]

Metin137

Metin137

Üye
yazılar küçük bunun bir çözümü varmı yardım

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Paylaşım için teşekkürler süper walla

arkadaşlar nokia E71 kullanıyorm hemen hemen 15 gündür tlfna windows 95+windows 98 yüklemeye çalışıyorm gerekli herşeyi yaptım ama buraya yapılan yorumlarda ki hatalarn hepsini bende aldım, sonra windows 3.1i denedim o oldu şu an çalışıyor ama windows 3.1 i yüklemene önce windows 95'te hafıza kartındaki data'ya atılacak olanları c de data oluşturup oraya attım Dosbox 'u açtım ekran 320x240 yani düz oldu sonra aynısını windows 3.1 de denedim olmuyor ekranı nasıl düzeltebilirm şimdiden teşekkürler

MehmetErdaL

MehmetErdaL

Üye
arkadaşlar e55 e yükledim proyu denilenleri yaptım.
fakat programı atığımda hiçbir ilerleme olmadı

triad

Üye
usta sağolasın ben nokia 6700s kullanıyorum. Program çalıştı. Hızı biraz yavaş ama abartılı derecede değil. Ama yazılar hafif bulanık. Bunun için bir çözüm var mı? Lütfen bilen biri cevap yazsın. Şimdiden teşekkürler. Saygılar...

anqel12

Üye
Ya Hepsine Dosya Bzk Dio

deli.botti

Üye
telin n73 . Dosbox tıklıyorum siyah ekran qeliyo 5 sn sonra atıyo . Yani menüye qeri dönüyo ne yapmam lazm ?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
4shared yasaklı olduğu için indiremiyorum başka bi site linki verir misiniz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt