Satio System Kırma | R1CA037 ye Dönüş | Flahs Wallpaper | Tüm H.ck Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

hkrmn

hkrmn

Üye
merhabalar arkadaşlar ben bişey anlamadım. şimdi en güncel yazılım R1CA037 mi yoksa R2AK006 mı. benim telefonda R1CA037 yazılımı yüklü ama daha önce yüklediğim equalizer programını çalıştırmıyor (equalizer bu telefon yazılım versiyonunu desteklemiyor yazıyo) acaba R2AK006 yazılımında açılırmı??? ayrıca medya menüsünü değiştirme 17, mesajda demişsiniz ama göremedim ?
yine de bütün paylaşımlar için teşekkürler arasında işimize yarayan çok oldu.

AYNA

AYNA

Üye
merhabalar arkadaşlar ben bişey anlamadım. şimdi en güncel yazılım R1CA037 mi yoksa R2AK006 mı. benim telefonda R1CA037 yazılımı yüklü ama daha önce yüklediğim equalizer programını çalıştırmıyor (equalizer bu telefon yazılım versiyonunu desteklemiyor yazıyo) acaba R2AK006 yazılımında açılırmı??? ayrıca medya menüsünü değiştirme 17, mesajda demişsiniz ama göremedim ?
yine de bütün paylaşımlar için teşekkürler arasında işimize yarayan çok oldu.

güncel olan sürüm R2AK006 dır.yükseltmeden önce hellox ile ***** yapmanı ve sonra bu sitedeki anlatımla güncellemeni tavsiye ederim R2AK006 sürümüne yükseltiğide ***** yapamazsın..be yapamıyorum mesela..

caramon13

Üye
Galiba çözüm geçerliliğini kaybetmiş. Bu gün denedim 370 dosya artık çıkmıyor. 372b dosya var onuda değiştirdiğimde update hata veriyor. Alternatif bir çözümünüz varmı? Şimdiden teşekkürler...

AYNA

AYNA

Üye
bu helloxta bi kırmadı gitti bu sürümü..bıraktılar mı artık ne?

Orochi

Orochi

Üye
sağolasın

ceset

ceset

Üye
Mesut Abi Hosgeldin. Nasilsin Usta?

Satio SPB Mobile Shell uygulamasi yukleyince ekran karamasina Cozum:

Dub-Se7en" den Alintidir​

Hemen Hemen tum satıo kullanıcılarının karsilastigi bir sorun. SPB Mobile Shell uygulamasini yukleyince ekran isigi kapandimi bir daha geri gelmiyor. Herzaman olmasada arada sorun cikartiyor.​

Cozum basit:​

1) Rompatcher den open4all patchini aktif edin​

2) Herhangi bir dosya yoneticisi ile su dosyalari silin:​

C:\private\10205054\product\features\HWRMLightPlugin.txt
C:\private\10202be9\persists\10200c8c.cre​

Yakisikliyi tekrar baslatin​

Bukadar :D

______________________________​

Hackli Sistemim Yok Rompatcher Yok Nasil Yapacagim?​

Ayarlardan Fabrıka ayarlarina geri don deyin sonuc basarili olacaktir ;)

AYNA

AYNA

Üye
Ben hiç karşılaşmadım böyle bi sorunla ama teşekürler..

AYNA

AYNA

Üye
kokoro mod yuzunden oluyor yani Flash Wallpaper modifiyesi yuzunden hocam :)

hımm şimdi belli oldu neden karşılaşmadığım :D
ben onu yapmadım yeni sürüm hacklenmediği için.sürümde düşürmek istemedim.

yusufyz

Üye
5 defa yaptım dediyin yerde dediyin dosyayı bekledim ne o boyuta nede o isimde birdosya gelmiyor 386 byt ve 280 bayt arası yok vindos 7 de farklı görünme ihtimali varmı

*Oguzhan*

Üye
Arkadaşlar ben bugün telefonumu eski sürüme geçirmeyi becerdim :D Tek hatamız dosyayı güncelleme başlamadan değiştirmek.Tam indirme bitip yüklemeye başladığında değiştireceksiniz.Bende 374 Baytlık bir dosya çıktı onunla değiştirdim iki sürümün arasında kaldı.Sanırım bu da yetiyormuş hack için.:oke:

Ama 5 dkdır unpacking file diyor :S

Edit:Tekrar denedim tam olarak R1CA037 oldu.T-Mobile'dı telefon heryerinde resimleri fln vardı onlar da gitti tam istediğim gibi oldu.:D

AYNA

AYNA

Üye
Arkadaşlar ben bugün telefonumu eski sürüme geçirmeyi becerdim :D Tek hatamız dosyayı güncelleme başlamadan değiştirmek.Tam indirme bitip yüklemeye başladığında değiştireceksiniz.Bende 374 Baytlık bir dosya çıktı onunla değiştirdim iki sürümün arasında kaldı.Sanırım bu da yetiyormuş hack için.:oke:

Edit:Tekrar denedim tam olarak R1CA037 oldu.T-Mobile'dı telefon heryerinde resimleri fln vardı onlar da gitti tam istediğim gibi oldu.:D

yani şimdiki durum ne eski sürümemi geçtin tamamen?
eskiye geçip hack yaptıktan sonra tekrar yeni sürüme geçmeyi denedin mi peki?

*Oguzhan*

Üye
Yok ama korkmuyorum yine yapabilirim R1CA037'ye dönüş.Şu an hackli telefon ceset'in paylaştıklarını deniyorum.

AYNA

AYNA

Üye
yani hackli haldeyken sorunsuz bir şekilde R2AK006 ya yükseltebilir misin?

*Oguzhan*

Üye
Evet.

tetani

tetani

Üye
bende yazılanları uyguladım tel r1ca037 oldu ve hacklendi fakat yazılım güncellemesinde ''zaten en yeni sürümü kullanıyorsunuz'' diyor. buna bir çare bulamadım telefon r2ak006 olmuyor bi yardım ederseniz sevinirim

ceset

ceset

Üye
bende yazılanları uyguladım tel r1ca037 oldu ve hacklendi fakat yazılım güncellemesinde ''zaten en yeni sürümü kullanıyorsunuz'' diyor. buna bir çare bulamadım telefon r2ak006 olmuyor bi yardım ederseniz sevinirim

Hocam yinede yukle vs bir secenek vardi yani olmasi lazim.

Hadi hayirli olsun bakalim pasam senin adina sevindim uzun zamandir se satio ya modding acisindan yenilikler getirebilecek birisi yoktu, en azindan benim bildigim kadari ile (Sadece Turkce Forumlarda) simdi sende el atinca olaya ... Hadi bakalim :)

AYNA

AYNA

Üye

Ben bu yüzden korktuğum için eski sürüme çevirmedim çünkü yeniye güncellenemezse geniş video çekimi özelliği gidiyor..

hkrmn

hkrmn

Üye
arkadaşlar merhaba ben telefınu hacklemek istiyorum ama bi türlü olmadı. telefonumda R1CA037 yazılım yüklü hellox indirdim sertifikalandırdım yükledim telefona, rompatcher çalıştırıp installserver_FP2 sonra all patches ve apply dedim (yani buraya kadar resimdekileri yaptım) bundan sonra ne yapmalıyım. teşekkürler

ceset

ceset

Üye
Sen en son surum R2AK006 ya gecmek istiyorsun. Ne gerek var ? Ben gecmedim mesela. Sorun da yasamiyorum. Yinede gecmek istiyorsan ilk mesajin sonunda anlatimini yapmisim. Fakat dedigim gibi denemedim sonuc icin alinti yaptigim yabanci sitedekiler yontemin saglikli oldugunu belirtmisler.

Üst Alt