Satio System Kırma | R1CA037 ye Dönüş | Flahs Wallpaper | Tüm H.ck Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

m35

Üye
bakalım bende bu dosya 369mb çıktı ama degiştirdim nolucak bakalım... FILE_277253671 degiştirdim dosya bu çıktı isim farklı ama bakıyım nolucak...

başarısız oldu

degiştiricemiz dosyanın tam ismi o sanırım... bu yazılmamış ama :) yada bende niye olmadı degişik bişey

ceset

ceset

Üye
dosya ismi farkli olabilir. 369 MB olmasi imkansiz. 370 bayt veya 370 e en yakin olan.

mustafayldrm

Üye
Bende yaptım cok tesekkur ederım

--------------- Ekleme ---------------

Se-master hocamıza ve oguzhan kardese cok tesekkur ederım benım sorunda oguzhan ıle aynı ıdı ılk once 375bayt yuklesım ıkı surum R1CA037 ve R2Ak006 ikiside gorundu ıkıncı dememde tamamen R1Ca037 ye dondu emegı gecen arkadaslara cok tesekkur ederım ogazhanın dedıgı gıbı tam netten yukleme bıtıp telefona yuklence gı zmaan FILE dosyasını degıstırın :-)

ceset

ceset

Üye
Bende yaptım cok tesekkur ederım

--------------- Ekleme ---------------

Se-master hocamıza ve oguzhan kardese cok tesekkur ederım benım sorunda oguzhan ıle aynı ıdı ılk once 375bayt yuklesım ıkı surum R1CA037 ve R2Ak006 ikiside gorundu ıkıncı dememde tamamen R1Ca037 ye dondu emegı gecen arkadaslara cok tesekkur ederım ogazhanın dedıgı gıbı tam netten yukleme bıtıp telefona yuklence gı zmaan FILE dosyasını degıstırın :-)

Se_Master de diger nikim. Madem ki yaptin hayirli olsun pasam :)

hrahim

Üye
arkadaslar sony ericsson R1CA037 ye Dönüş yardim ederseniz sevinirim bir türlü uygulamalari tam yapamadim galiba

excaly

Üye
artık olmuyor boşuna denemeyin 372 byte dosya geliyor değiştirsen bile eski sürüme dönmüyor ben 1 haftadır uğraşıyorum dönmüyor malesef se budurumu artık bişekilde yazılımda düzeltmiş galiba

excaly

Üye
başka çözüm bulan varmı bu duruma R2AK006 da kaldım hacklenmiyor

kayalar3639852

Üye
kardeş bununla vivaz u5 kırılırmı yoksa farklı bi yöntemmi uygulamak gerekiyor

bulent44

Üye
selam arkadaş ben bir türlü yapamdım sürekli R2AK006 kalıyor.
Updater sevice hangi aşamsında verdiğiniz ismini değişip attığımız dosyayı atalım.
Elinize sağlık

----------Eklendi @ 14:05:23 ---------- Yazıldı @ 14:03:07 ----------

bende 372 ve 280 byt olan var hangisini değişeyim teşekkür

capetown

Üye
benim telefonun software versiyon yerinde 1218-9500_R2AK007 yaziyor...bende senin bu anlattiklarini yapmama gerek varmi...birde telefonu debranding yapmak mumkunmu? cunku heryerde ingilteredeki orange firmasinin logosu yada programlari var...kolay gelsin

kalkan3434

Üye
Paylaşım için teşekkürler :oke:

siracturen

Üye
sürüm düşürdükten sonra tekrar yükseltmek istedim olmuyor. hd video çekimi var yeni sürümde

Ahad

Üye
Telefon açılıp kapandıktan sonra şöyle bir ekran çıkıyor:
"Buy license
price YTL 121.59
Enter license code"

bunun için ne yapmam gerekiyor şimdiden teşşekürler...

ceset

ceset

Üye
sürüm düşürdükten sonra tekrar yükseltmek istedim olmuyor. hd video çekimi var yeni sürümde

ilk mesaji dikkatlice okursaniz hackli olarak son surum r2ak006 ya gecebilirsiniz.

Telefon açılıp kapandıktan sonra şöyle bir ekran çıkıyor:
"Buy license
price YTL 121.59
Enter license code"

bunun için ne yapmam gerekiyor şimdiden teşşekürler...

neyin lisans kodunu istiyor anlayamadim hocam. Program falan yukledikten sonrami oldu?

Üst Alt