Windows 3.1((Nostalji)) Dosbox

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunusemre857

Üye
kaç mb ram gerkiyor bunu açması için tam olrak=?

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
18 mb

--------------- Ekleme ---------------

n73 te çalışması için dosbox.sisx programı yerine burdaki dosbox.slim sisx i yüklehttp://www.4shared.com/file/219029968/f3b9c50a/DOSBox_Slim.html

18 mb

feliks01

Üye
n95 te hepsini denedim çalısmadı zaten dosboxu açamadım ya

rapman

rapman

Üye
kardeş bu tek başına mı çalışıyor ? yoksa windows 95 mi lazım ? ( bildiğim kadarıyla 3.1 ile 95 aynı ) dosboxu açınca W95.IMG dosyasını istiyor.olmayınca açmıyor.olunca da starting... yazıp atıyor menüye..bi yapamadım şu windowsu yaa :)

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
windows 3.1 ile 95 aynı değil galiba sen data klasörüne windows 95 in dosbox.conf ve mapper dosyalarını atmışsın ondan w95.img istiyor

windows 3.1 in dosboxs.conf ve mapper dosyalarını data klasörüne at w95.img yi isetmez.

rapman

rapman

Üye
kardeş 1 gün sonra tekrar dosboxu açtım.windows 3.1 diye bir simge geldi 20 sn bekledikten sonra açıldı.hafif kasıyor ve yazılar okunmuyor ama olsun.eline sağlık.sonunda bir windows kurabildim telefonuma :) tekrardan teşekkürler...

Indiana Jones

Üye
    Konu Sahibi
sağol önemli değil

sagozanCAN

Üye
çok teşekkür ederim arkadaşım güzel bir paylaşım

:P..

kobra_55

kobra_55

Üye
beni n73 Windows 3.1((Nostalji)) Dosbox yüledim ama hafıza dolu dedi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
27 mb ram boş olmasına rağmen yinede açılmadı. windows 3.1 başlangıç ekranında kaldı? (N95 v31)

hwhite

Üye
resimlerde görülen 3.1 değil site üstünden kullanmak isteyen buradan inceleyebilir. resimde görülen win 95.

sansar12

sansar12

Üye
n73 kullanıcısıyım bakalım ne olck ne kadar programla rami yükseltip 50 yapsamda win-95-98 çalışmadı bu çalışır belkii....

Acemi Hacker

Üye
Hahah valla çalıştı :D Mineswepper oynadım :D Yalnız biraz kasıyor gibi telefona ccleaner yükleyeceğim :D Hahahhaha 98 de indi bir de onu deneyim gerçekten teşekkürler :D:aha::aha::aha::aha::aha:

erkan1996

erkan1996

Üye
Yahu benim n73 e yüklediğim zaman (dosdox_slim ile) açılışta data klasörünü c: bölmesi olarak görüyor.Siyah ekranda bir kaç saniye bekliyor ama sonra dosbox u kapatıyor. Data içindeki klasörleri sildiğim zaman c:/windows/win.com hatası veriyor. Sebebi ne olabilir acaba? Teşekkürler.

oguzhan_n73

oguzhan_n73

Üye
win.com u setup.exe olarak değiştirip windows kurmayı dene bendede n73 va ben öyle yaptım

erkan1996

erkan1996

Üye
Teşekkürler ancak dosbox.conf dosyasında win.com u setup.exe olarak değiştirdim kurulumun sonlarında hata veriyor ve f3 e basın ve kurdan çıkın diyor.

iskenlii

iskenlii

Üye
Tskler demeyeceğim

idris_35

idris_35

Üye
Emegine sağlık çok tesekkürler. 5800 da çalışıyor fakat mouse ters yönde hareket ediyor.

krew120

krew120

Üye
Ya Arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum fakat olmuyor. N73 ü olan arkadaşlar nasıl yaptıklarınızı yazarmısınız lütfen :(

pharmanimasola

pharmanimasola

Üye
program için çok teşekkürler yalnız sertifika süresinin dolduğunu söylüyor yüklemede yardımcı olabilir misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt