Windows 3.1((Nostalji)) Dosbox

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sansar12

sansar12

Üye
n73 te ram yetmezliğinden dolayı çalışmıo ama

lHuSeYiNl

Üye
ben açıyom config dosyasını siliyom siyah ekranda kalıyo config dosyasını yine koyom bu sefer programdan atıyo yani dasboxtan

TTK89

Üye
yaaa bu menüye atıyo yaaaaaaaaaaa

lHuSeYiNl

Üye
yaa bu hep menüye atıyo

JuaJua

Üye
ArkadaşLar E65 te DosBoxu açtım.. Komut yazamıyorum teLefondaki numara tuşLarını tanıyor sadece.. ALfabe kuLLanamıyorum...

okanna

okanna

Üye
5800 oLurmu Acaba Buna ?

xErKaNx

Üye
n73 kullanıcısıyım bakalım ne olck ne kadar programla rami yükseltip 50 yapsamda win-95-98 çalışmadı bu çalışır belkii....

hangi programla ram 50 oldu kardes bende 20 bile zor oluyor bi cevap yazarmısın

ada965

Üye
:ağlarım:OFFF SERTİFİKA SÜRESİ GEÇMİŞ

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
arkadaşım yine emin değilim ama telefonunun tarihini 1 sene geri olmazsa 2 sene geri almayıda dene.

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
arkadaşlar bişey sorabilirmiyim 6120c kullanıyorum dosboxu acıyorum fakat dosya güvenlik sebebiyle açılamıyor şeklinde bi uyarı geliyor sebebini bilen varmı acaba şimdiden teşekkür ederim...

sero58

Üye
saolasınnnn

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Emegine Saglik.
:maxicep:

asx5

Üye
calıstı n95 de süper oldu :)

artar

artar

Üye
telefonum n96 dediklerinin hepsini yaptım ama dosbox çalıştırdığımda press 1 for windows 3.1 .press 2 for windows 95 1 bastığımda illegal command : c: windows /win.com çıkıyo . ben zaten c:windows/win.com u taşımıştım . falkat yine açamadım

iyikötüçirkin

Üye
ram nasıl yükselttin yardımcı olursan sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

slm n73 te yada n73 me de yapan yada bu konuyu açan arkadaş bende yükledim her şey güzel hoşta siyah ekran geldikten sonra yazıların en sonunda

C:?>c:\Windows\win.com.
illegal command: c:\Windows\win.com.
C:\>

yazıyor ve olmuyor o şekil duruyor ayrıca harfleri kullanamıyorum sadece rakamlar oluyor yardımcı olursanız çok memnun olacam şimdiden yardımcı olan en azından bilgisi olupta paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim...

matela

matela

Üye
tel n95 olmadı dediklerinin hepsini yaptım hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın diyo teli yenidende baslatsam killmee de calıstirsam nafile neden olabilir sorun ?

matela

matela

Üye
cvp vercek kimse yokmu :off::

tartos

Üye
arkadaşlar nolur cevap verin bunu yüklediğimizde herhangi bir programa girer gibimi giriyoz yoksa yüklediğimizde direk otomatik olarak telefon hep ölemi kalıyor lütfen cevap

matela

matela

Üye
programa girio dosbox programına girince windows oluyo cıkıon programdan eski haline dönüyo telefon

canali1

canali1

Üye
ben de e71 e yeni deniyecem olumlu yada olumsuz sonuç alırsam söylerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt