Wildfire S-Cyanogenmod 7.2.0 (Android 2.3.7) 29.03.2012 + Beats Audio Mod

Sponsorlu Bağlantılar

kilisli822

kilisli822

Üye
Sorunu telefonu formatlayarak halletim. Önce marketin normal apk dosyasını kurup çalışmayıncada recovery'den kurmuştum sanırım sorun ondan kaynaklanıyordu.

----------Eklendi @ 18:08:50 ---------- Yazıldı @ 18:05:56 ----------

Bu arada Wildfire S için official CM 9 (Android 4.0) çıkacak mı?

jetgil

jetgil

Üye
şunu nasıl kurabileceğimizi biri anlatabilir mi???

• Beğen
Tepkiler: pharaohmurat
efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Rom yuklemek icin telefonun rootlu olmasi gerek. Telefonun rootlu mu

Bide telefonun wildfire s olcak :D

Degilse googleden telefonuna uygun cm7 bulabilirsin

jetgil

jetgil

Üye
hepten cahil ettin bizi be usta :) rootlarum cihazi mesele değil rootladukdan sonra ne etmem gerekiyor?

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Romu karta atip recoveryden zip i flashlican bu kadar ...

jetgil

jetgil

Üye
tamam eyv. teşk. ederim

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Miui kamera ve beats audio mod ilk mesaja eklendi

jetgil

jetgil

Üye
tşk. ederim. bu moda geçmemi önerirmisiniz yoksa resmi sürümde mi kalayım??

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Eger telefonu istediginiz gibi kisisellestirmek istiyosaniz ve telefonunuzun arayuzunden sıkıldiysaniz oneririm .

Cm7 deki en guzel ozellik bence tema destegi cm7 temalarini apk olarak yukleyip kaldirabilirsin zahmetsizce. Cm7nin temalari launcher temasi gibi degildir. Telefonun ikonlarini bildirim panelini paneldeki gostergeleri Klavyenin gorunumunu herseyini degistirir tipki symbiandaki gibi. Bildirim panelindeki kisayollari istedigin gibi degistirebilir

Eger telefonuna rom yukliyeceksen telefonunun orjinal rom yedegini al geri donmek istersen sıkınti cekmezsin

jetgil

jetgil

Üye
bilgi için tşk. ederim yalnız ben aynı zaman oc'de yapmak istiyorum cihaza bu oc'un cihazda gözle görülür bir performans artışı sağlar mı??
birde telefonun orjinal romunun yedeğini nasıl alabileceğim hakkında bilgi verirebilir misiniz?

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Recovery menusune giriyorsun
Backup restore menusunde
backup ile telefonda yuklu olan romun yedegini alirsin
Restore ile de yedegini aldigin romu geri yuklersin

Cm7 yukluceksen cm7 zaten overclocklu

jetgil

jetgil

Üye
yardımın için çok tşk. ederim

hakanserce007

Üye
ben root nedir, backup menüsü falan filan bunları hiç bilmiyorum. ama anladığım kadarıyla telefonu rootlayınca tıpkı bir bilgisayar gibi istediğimiz yazılımı yüklüyoruz. şimdi benim telefon orjinal, fabrika çıkışlı. bu room olayını araştırıp telefonuma uygulasam galiba başarırım gibime geliyor. sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? yani diyelimki yaptım veya yapmaya çalıştım, riski var mı bu işin ?

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Root islemi telefonu yazilimsal sorunlarda garanti disi birakir. Eger root islemini hatali yaparsan telefonun brick olmasina neden olabilir. Brick telefonun boot yani starterinin bozulmasi.

İlk mesajda yazdigim gibi root yapacaksan gecici s-of ile yapmani oneririm linkide var zaten.
Neden gecici s-of
Cihaz S-on ise telefona zarar verecek bi islem yapmaya kalkistiginda cihaz bunu englleyip durumu kurtarir.
S-of ise boyle bi sansin olmayabilir

Verdigim linkteki islemleri yapmaya karar verirsen oncelikle konuyu bastan asagi guzelce oku adimlari ogren ondan sonra basla. Ve islemleri bi kerede tamamla.
Bide telefon gecici S-of durumundayken islemleri dikkatlice yap.

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Rc1 surumu ilk mesaja eklenmistir

jetgil

jetgil

Üye
rc1 sürümünün farkı nedir ?? sadece launcher mi tr'leştirilmiş ?

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Bende bugun guncelledim. Pek bi fark yok. Bide sanki bana gore onceki versiyon daha stabil gibi. Bunda temayi degistirince zorla kapat falan diyebiliyo. Bide bugun biri aradi cevaplayamadim. Telefon calismayi durdurdu dedi sebeke bi gitti geldi ondan sonra bi kac defa deneme yaptim bi daha oyle bisey olmadi.

jetgil

jetgil

Üye
gücellemeye gerek yok yani :) tşk. ederim bilgi için

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Diger arkadaslardan da bilgisini almak lazim . Bide romun icine baktim market yok. Ama ben romu yukledim market zaten kurulu geldi. Cm7 nin ustune kurdugum icin ole oldu belkide. Bide orjinal romu kurup onun ustune yuklemeyi denicem. Sonucu yazarim

kilisli822

kilisli822

Üye
Yeni sürüme nasıl güncelleyebilirim. Romu indirip tekrar Recovery ile yüklemek mi lazım.

Üst Alt