hTC Wildfire S süper custom rom

Sponsorlu Bağlantılar

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
hTC Wildfire S süper custom rom
merhaba arkadaşlar iyi günler herkese. Şunu belirteyim ilk önce nerdeyse wildfire S telefonuma 100 romdan 90 rom kurmuşumdur ama dün gece kurduğum rom bir harika. Süper hızlı stabil herşeyi çalışıyor temaları felan herşeyi. Ayrıca şarjı mükemmel gidiyor. Herkese tavsiye ederim. İsterseniz bir deneyin. Tek birşey eksik o da google play onu da kendimiz rahatlıkla kurabiliriz.

romdan resimler

• Beğen
Tepkiler: serkankaram ve Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım İçin Teşekkürler :spr

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek güle güle kullan

KELGER

KELGER

Üye
kardeş bu bir sene öncenin romu niye yeni paylaştın ki?

sezerr53

sezerr53

Üye
android 4.2.2 yüklü olup vine uygulamasını kuramıyorum bu üst sürümlerin avantajı ne oluyor o zaman ? yoksa stabil altversiyonlara geçmeyi düşünüyorum...

Mclane26

Üye
Bu arsiv bozuk diyo

makgun_02

Üye
peki wildfire s için denediqin ve bildigin en iyi rom hangisi acaba bi tavsiyede bulunurmusun?
Ben şuan Jelly bean sense 5 kullanıyorum linki bu 140 mb istersen deneyebilrsin
a teşekkürler...

serkankaram

serkankaram

Üye
google play yok bunda o kadar ugrastım yükledim hata verdi acılmadı nasıl olacak

starfish30

Üye
gerçekten güzel bir rom ben de google play yükleyemedim, kullanan arkadaş varsa google play nasıl yükledi anlatabilir mi

gececci_34

Üye
slm arkadaş bu nasıl yükleniyor birde tarif etseydin

terobaba

Üye
merhaba hepinize selam benim çok köt bir sorunum var. Telefonum vardı htc wildfire s kardeşim bunu root yaptırmış benimde haberim yok bende orijinal sürüm yapmak için orijinal rom olan bir site varmiş arkdaşım indirmiş ben indirdim bu siteden yalnız usb ile sd karta attım bazı işleler diyordu hepsini yaptım en son güç tuşu+ses tuşu ile bir yere girdim programı yükledim yüklendi ,sorun burda başladı orijinal sürüm gibi ama açılıyo açılınca tık hata veriyor hata verdiği içinde ekran geliyor ama 1-2 dk sonra hatadan dolayı kendi kendini yaniden başlatıyor o siyah sisteme girş yapamıyorum onu geçtim usb bağlanımıyo bunu nasıl çözebilirim bir yer bunun için benden 200 tl istedi sadece orijinal yazılımı yüklüyecemiş ben sadece diyorum ki bu kadar para veremem şimdilik eski bir telefonla idare edeceğim bu sorunu nasıl hallede bilirim

damra0101

Üye
Yardımcı olur musunuz sd karta atıyorum sonra recovery yapıyorum telefonda bir işaret cıkıyor sonra başka birşey olmuyor yardım eder misiniz?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Güzel PAYLAŞIM emeğine sağlık. Denenmiş ve stabil olmak güzel.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt