[ATRIX TR] Rom Rehberi (Güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

safak768

Üye
Yani dostum demek istediğim bu rom atma olayını nasıl yapacağımızı şöyle resimli felan bi anlatırsan çok memnun olurum. Öyle sanıyorum ki çoğu arkadaşımız da memnun olur. CWM yazmak istedim açıklamalarda CWM açın data cach yapın felan demişin yha o uygulamayı bulamadım. Hani yardımcı olursan çok süper olur dostum. Bu arada ilgilenip cvp yazdığın için de ayrıca sana müteşekkirim :))

dellete

dellete

Üye
ilk önce backup yapılacak backup yapılırken sd kart mı yedek alınacak mı yoksa usb den bilgisayaramı aktaracaz ,Sonra aldığımız yedek sonra tekrar kurmamız için işe yarayacak mı?
Sonra bu işlemler sırasında sd kart takılı kalsa bir sıkıntı çıkar mı?

Sarangni

Sarangni

Üye
ilk önce backup yapılacak backup yapılırken sd kart mı yedek alınacak mı yoksa usb den bilgisayaramı aktaracaz ,Sonra aldığımız yedek sonra tekrar kurmamız için işe yarayacak mı?
Sonra bu işlemler sırasında sd kart takılı kalsa bir sıkıntı çıkar mı?

Bootlader kaldırdınız mı,?

dellete

dellete

Üye
Hayır hiçbirşey yapmadım.Ben sıralamayı ve ayrıntıda neler yapılmalı onları anlamaya çalışıyorum .

Sarangni

Sarangni

Üye
Hayır hiçbirşey yapmadım.Ben sıralamayı ve ayrıntıda neler yapılmalı onları anlamaya çalışıyorum .

Forumda konusu var. Bootlader kilidi kaldırın gerisi kolay iş ama bootlader kilidini kaldırmak yeniler için birsz sıkıntılı olabilir ayrıca tehlikeli bir işlem. Konuyu bul orada het şey var.

ney27

Üye
ATRİX İÇİN KULLANABİLECEGİNİZ ROM VE BİR ÇOK ŞEYİ BU LİNKDE BULABİLİRSİNİZ

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Güzel konu olmuş

Sarangni

Sarangni

Üye
AjaXplorer güzel ama ROM güncel değil maalesef.