Wildfire S-Cyanogenmod 7.2.0 (Android 2.3.7) 29.03.2012 + Beats Audio Mod

Sponsorlu Bağlantılar

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Wildfire S-Cyanogenmod 7.2.0 (Android 2.3.7) 29.03.2012 + Beats Audio Mod
Arkadaslar dün cm7 nin tamamen turkce sürümü cıktı
Bende bugun guncelledim Cyanogenmod Ayarları bolumu ve reboot menüsü tamamiyle turkce
Önceki Sürümlere göre daha stabil calıstıgını söyleyebiliriz

indirme linki

Guncel surum 12.03.2012
Bu surumu daha denemedim.deneyipte bilgi veren KELGER arkadasimiza tesekkurler.
Bu surumde ADW Launcher de turkcelestirilmis

Guncel surum 29.03.2012
Link :

xda konusu

Market
Market yuklemek isteyen arkadaslar linkteki dosyayi indirip recoveryden yukleyin

Link :

Data2sd
Data2sd kullanmak isteyen arkadaslar icin verdigim linktekini tavsiye ederim

Data2sd :

Beats Audio Mod
Cm7.2 icin beats audio modu cikmis arkadaslar 2 gun once kurdum halen kurulu. Seste asiri bi fark gozlemleyemedim bilmiyorum yada ben farkedemedim. Modda dsp manager icin ses kodekleri gelistirmesi var yani ek bi uygulama gelmiyor sadece dsp managerin ses kodeklerine beats audio gelistirmesi ekleniyor.

Miui kamera
Arkadaslar bildigimiz uzere Cm7 nin kamerasinda istedigimiz bolgeye oto focus yapamiyoruz . Sense orjinal romumuzdaki kamerada istegimiz bolgeye oto focus yapabiliyoruz. Bu ozellik miui romunun kamrasindada var. Bunun birkac tane versiyonu var ama bazilarinda kamera sorun cikarabiliyor resim cekerken takilip kamera telefonu tekrar baslatmadan acilmayabiliyor . Verecegim versiyonu su an kullanmaktayim bi sorun yok.

Resimdeki Tema

Link :

Rom Yuklemek İcin Root
Telefonu rootlu olmayanlar root etmek isteyenler en sagliklisi gecici s-of ile rootlamaktir.Bende bu sekilde rootladim kac tane rom yukledim kaldirdim simdiye kadar hic sikinti yasamadim .Verdigim linkten bu konu hakkinda bilgi alabilir ve gecici s-of ile root edebilirsiniz...
Telefonu rootladiktan sonra telefonunuza rom yuklemeden once sistem yedeginizi almanizi oneririm bunu yaparsaniz orjinal roma geri donmek icin sikinti cekmezsiniz.

Wildfire S 2.3.5 Türkiye Güncellemesi Alanlar için Bootloader Unlock - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: -efşan

Androidist

Üye
Güzel paylaşım teşekkürler.. adw'de türkçe mi?

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Bak oraya bakmak aklima gelmedi ben lp sense launcherini kullaniom. Simdi baktim adw turkce deil

KELGER

KELGER

Üye
evet bende dün akşamdan beri kullanıyorum tamamen türkçe sadece adw launcher ingilizce oda onun sorunu Başka launcher yüklersiniz olur biter

omfaryaz

omfaryaz

Üye
+ veya - lerini yazabilirmisiniz browser vs. de sorun varmı acaba ?

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Cm7 nin tarayicisini hic kullanmadim .orjinal yazilimdakini de kullanmamistim.. tarayici olarak opera miniyi tek geciyorum bunun yaninda flash destekli bisuru tarayici var orjinal yazilimdakinden daha ozellikli

Cm7 orjinal romdan nerdeyse 2 kat daha hizli
En guzel ozelligi istedigin gibi kisisellestirebiliyosun
Tema destegi var begendigin temayi yukle kaldir flashliyacam diye ugrasma

KELGER

KELGER

Üye
web browseri güzel flash player yükleyince destekliyor.
şarjı orjinaline göre iyi gidiyor.

bytuzak

Üye
kelger daha önce yükledigim cm7 de ses tuşlarıyla kilit açabiliyordum bunda bulamadım :D rom süper ics sense kırması tema ayarladım güzel oldu. fizyde rahat rahat müsk dinleyebiliyorum :good:

----------Eklendi @ 20:57:43 ---------- Yazıldı @ 20:55:07 ----------

böyle :aha:

omfaryaz

omfaryaz

Üye
market uygulaması yok sanırım marketi yüklemek isteyince hesap ekle diyor hesap ekleme kısmında sorun var beceremedim.

----------Eklendi @ 00:14:55 ---------- Yazıldı @ 00:04:54 ----------

market uygulaması yok sanırım marketi yüklemek isteyince hesap ekle diyor hesap ekleme kısmında sorun var beceremedim. harita vb. uygulamarla eksik sanırım görünüm açılış kapanma efektleri çok güzel fakat sanırım ben tekrar orjinale döneceğim.

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Market uygulamasini ilk mesaja ekledim

KELGER

KELGER

Üye
kelger daha önce yükledigim cm7 de ses tuşlarıyla kilit açabiliyordum bunda bulamadım :D rom süper ics sense kırması tema ayarladım güzel oldu. fizyde rahat rahat müsk dinleyebiliyorum :good:

----------Eklendi @ 20:57:43 ---------- Yazıldı @ 20:55:07 ----------

böyle :aha:

evet yine bundada ses tuşu ile kilit açabiliyorum.

Cyanogenmod Ayarları / Tuşlar / Ses ile uyan

----------Eklendi @ 10:45:33 ---------- Yazıldı @ 10:39:47 ----------

Market uygulamasini ilk mesaja ekledim

Data2sd ile hafıza yükselttiyseniz sakın arkadaşın verdiği market i kurmayın telefon kafayı yiyor.
Ama data2sd kullanmıyorsanız hiç bir sorun olmaz ama 113mb olan hafıza ortalama 95 mb kalır

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
data 2 sd marketle birlikte kurmak isyeyenler icin ilk mesaja eklicem birazdan..Verecegim data2sd sadece ext alanini gosterir sitemi ext alanina tasimaz..Bence en iyiside o

KELGER

KELGER

Üye
kardeş verdiğin dosya zaten benim kullandığım data2sd ama ikisini aynı anda kullanınca sürekli prolarda zorla kapat çıkıyor.

Bu arada teman güzelmiş ismini yada linkini verebilirmisin

driver18

Üye
ben bu romu yukledıkten sonra marketı yukleyemedım

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Marketi recoveryden yukleyeceksin. Rom yukler gibi. Ama wipe yapmadan

Temayi ilk mesaja ekledim

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

kilisli822

kilisli822

Üye
Arkadaşlar romu çok beğendim fakat ilk mesajdaki dahil birçok market denedim fakat market açılıyor ama uygulama indirmiyor.
Hata:"Uygulama adı" bir hata nedeniyle indirilemedi.
Yardım bekliyorum...

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Ben hic hatayla karsilasmadim simdiye kadar .Ama Marketin 3.4.4 versiyonu var onu bi dene derim ..

kilisli822

kilisli822

Üye
zeten o sürümü kullanıyorum.

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Linkteki marketi recoveryden flashladin ardindan market 3.4.4 u kurdun. Eger bole yaptiysan sorun olmamsi lazim cunku bende ayni sekilde kullaniyorum.

Üst Alt