Whatsup`a profil fotoğraf ekleyemiyorum

• 24 Ağustos 2014
  • 1659 Okunma
  • 38 Cevap

1. Arkadaşlar 3 gün önceye kadaf whatsup`ı sorunsuz kullanmaktaydım.Gerçekten güzel yapmışlar ve wazaap`tan 10 kat daha iyi.
    Geçenlerde şu fotoğfafımımı bir değiştiriyim dedim,galeriden fotoğrafı seçtim `tik` işaretine bastım ama değiştirmedi.Sonra fotoğrafımı kaldırıyım,öyle ekleyeyim belki olur dedim,fotoğraf kalktı ama hala yeni fotoğraf ekleyemiyorum.Whatsup`ı ve telefonu kapatıp açtım ama değişen birşey yok.Ne yapmam lazım arkadaşlar ?

Yazan: cozturk
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Apileri değişti yeni sürüm gerekiyor. Yeni sürüm gelir mi bilemem.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Evet doğrudur.Kısa süre önce whatsapp server mesajı atmıştı yeni versiyon çıktı güncelleyin diye.Apiler yeni versiyonla dediğin gibi değişmiştir.
    Whatsup`ın geliştiricilerine mail felan atsak güncellerlermi acaba ? Sonuçta karşılıksız iyilik yapan iyi insanlar onlar.Belki kırmazlar bizi.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. whatsup un geliştiricidsi telefonunu ve laptopunu çaldırdığı için geliştirmeye devam edemiyor...

ilyas_0177 bunu beğendi.
  5. Aynen ve coderus(wazapp, persecute), tgalal ve bojan'da (wazapp) uygulamalari birakti. kisacasi kimse kalmadi whatsapp ile ilgilenen.

Mobil cihaz ile gönderdi
    ilyas_0177 bunu beğendi.
  6. :::::::::::::::::::::::::::::::::::

S&S

Son düzenleme: 24 Ağustos 2014
  7. Mobil cihaz ile gönderdi
  8. tsklr dikkat etmemisim silelim
    S&S

9. Çıkış kapımız yok o zaman arkadaşlar :(
    Projeyi devralcak bir geliştirici çıksada en azından şu whatsup`ı tam olarak kullabilsek...

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. agalar değişiyor ama telefonda görünmüyor. bu dediğimi bi düşünün. ben değiştirdim başkasından kontrol ettim değişmişti. siz de bir deneyin, bir şey kaybetmezsiniz.

11. O da güzelmiş :)

Samsung ile gönderdi
  12. maalasef olmuyor.Sordum birine fotoğrafsız gözüküyorsun dedi..

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. geliştiricisi haricinde kimse kodları bilemez zaten aralarındaki tek fark kodlar
    hicbir geliştirici kendine has olan bir uygulamayı devretmez
    cepi perez bu işe devam edecek yakın zamanda

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Bende onu bekliyorum.whatsup zaten sorunsuz ve bütün özellikleri kapsayan bir whatsapp uygulaması.Bir güncelleme gelmesi yeterli,şu fotoğrafı eklemem lazım,fotoğrafsız kaldım konuştuğum herkeste niye fotoğrafı kaldırdın niye fotoğraf eklemiyorsun diye sorar oldu :(

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Tabletin felan varsa ondan resim koymayı dene.

Samsung ile gönderdi
  16. daha kolayı var. pc'ye firefox yükleyin. firefox os eklentisi var onu indirin. firefox os üzerinde whatsapp kurun fotoğraf ekleyin. ama her defasında n9 aktivasyonu çöp olacak. uğraşırım diyorsanız yapın.

17. firefox os üzerinde whatsapp var mı?

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Mesele sadece bu ise sorun şimdilik yok bu tür mesajlara neden aldırıyorsunuz.
    resmen cihazı degiştir teknelojiye ayak uydur demişler.

LG ile gönderdi
  19. firefox os üzerinde resmi olarak whatsapp yok ama gönüllüler tarafından oluşturulan birden fazla whatsapp var.

20. Hydra kullanmasını bilen biri varsa whatsapp kurumunu deneyebilir mi?

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 15:05