Galaxy Wonder - One Of A Kind ( Oyun Romu ) 4.0.4

Sponsorlu Bağlantılar

gwonder_13

gwonder_13

Üye
kardeşim bn brck etmedm ama olmuşmu dye bakamıyomm free yazıyorum emulatöre brşey çkmıyo nasıl swap yapcam bn ya galaxy w neostok rom kullanyorum 2.3.7 yardm edersen sewnrm

gwonder_13

gwonder_13

Üye
kardeşim güzel düşünce ama onuda yani ram expanderi de denedm olmadı o da orjinal kerneli kabul etmyor acaba farklı bir kernel olurmu ki

proxima171

Üye
Arkadaşlar rom ilk yorumlarda dendiği gibi güzel mi ? Sonraki sayfalarda bazı arkadaşlar oyunlarda kasıyor vb. şeyler söylemişde.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
İlk kurulumda dogru ama sonrasinda kasma olur

cenk_iscan

Üye
Bu rom performans acisindan cok guzel ancak.wifiye bagliyken mesaj iletiminde ve mesaj aliminda problem yasiyorum.Buna.cozum verebilirmisiniz acaba?

aty3838

Üye
Angry birds go çalışıyo mu bu romda ?

coturhan

coturhan

Üye
Kardesim oncelikle yayinlamis oldugun rom icin eline saglik tesrkkurederim su anda bu romu kullaniyrum ancak ara sira telefon kapaniyr kendilignden ve 3g arama ozelligi yok gruntulu konusamiyrm bunun icin ne yapmam lazim yardimci olurmusunSwap yatiktan sonra ram artmiyormu onu nerden anlayacagizSwap alani 1 gb olusturmam sakincasi olurmu vede bn 512 yaptim swap alanini hafiza kartnda hala bos yeri ayni buyuklukte gosteriyor

androtransfer

Üye
Bi soru sorucam işallah cevap alırım çabucak
1. bu en son rommu tarih eskide daha yeni versiyonu çıktıysa link atarmısınız
2. stabil hybrid game ve batarya versiyonların fakı nedir
3. hangi versiyonu yüklersem daha az kasma ve iyi performans alırımGerçekten çok hızlı bir rom olmuş anlatım için sağlun arkadaşa gösterdim iphone 4 ten hızlı olmuş diyo biri diyo kanat takta uçsun falan :D

Üst Alt