Galaxy Wonder - One Of A Kind ( Oyun Romu ) 4.0.4

Sponsorlu Bağlantılar

manizoni

manizoni

Üye
build prop ayaralrını toplu olanaın en başa yapıştırsam olurmu

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Hayır alttan dewam et en başta bir hece boşluk olmasın

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

mem034

Üye
Hocam romu yükledim, ilk sayfadaki ayarların hepsini yaptım reset attım telefon one of a kind de kaldı. 5-10dk bekledim açılmadı bende tekrardan rom'u flashladım acaba sorun nedir ? build.probları da yaptım düzgünce.

ali54st

Üye
link ölü yenilermisinlink çalışıyo tmm teşekkürler denediğin en güzel rom

yunusdmr

Üye
Kardeşim romu indirdim tüm ayarları yaptım süper hızlı rom ama su desire gibi göstermeyi yaptım daha az uygulama görünüyor bana orjinal galaxy w nin build propunu yazarmısın

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bende s6500D var. Orjinal romu kullanıyorum ve cihaz rootlu. Sence bu romla mı devam edeyim performans için, yoksa senin bu konudaki romu mu deneyeyim? Sonuçta performans olayı bir yerden sonra donanıma da zarar ya, o yüzden soruyorum. Teşekkürler paylaşım için.

murat_3230

murat_3230

Üye
Arkadaşlar şuana kadar 5-6 rom yükledim hiç birinde iyi bir performans alamamıştım ama one of a kind romu gerçekten muhteşem.Dolmuş driver , six guns'ı deneyebildim ve kasma yok.Bu romu bize sunduğu için teşekkürler..

Ekran screenshot

kardeş angy birds goyu oynayabiliyomuyuz deneyen varmı....

xdunyax

Üye
arkadaşlar telefonuma bu romu yükledim 1 gün sonra Dahili Hafıza ile SD Card Yer Değiştirme yi yaptım şuanda telefona birşey indiriremiyorum sd kart yok diyor kamerayı açınca sd kart yok falan diyor hafıza kartım olmadıgı için mi sorun nasıl düzelticem yardımcı olurmusunuz yada tekrar romu yeniden mi kurayım

furo122

furo122

Üye
arkadaşlar telefonuma bu romu yükledim 1 gün sonra Dahili Hafıza ile SD Card Yer Değiştirme yi yaptım şuanda telefona birşey indiriremiyorum sd kart yok diyor kamerayı açınca sd kart yok falan diyor hafıza kartım olmadıgı için mi sorun nasıl düzelticem yardımcı olurmusunuz yada tekrar romu yeniden mi kurayım
hafıza kartı olmadığından dolayı böyle hatalar veriyor. yeniden romu yükle hafıza kartın varsa hafıza yı değiştirme yap, hafıza kartın yoksa roma birşey yapmadan kullan

xdunyax

Üye
hafıza kartı olmadığından dolayı böyle hatalar veriyor. yeniden romu yükle hafıza kartın varsa hafıza yı değiştirme yap, hafıza kartın yoksa roma birşey yapmadan kullan

kuzenden 512 mb hafıza kartı aldım değiştirme işlemini nasıl yapıcam anlatırmısın

furo122

furo122

Üye
kuzenden 512 mb hafıza kartı aldım değiştirme işlemini nasıl yapıcam anlatırmısın
bu romda ayarlara gir ordan depolama sonra dahil depolamayı değiştir var orayı işaretle telefonu yeniden başlat olur

xdunyax

Üye
Çoğu Oyunda Kasıyor mesela robocop oyunda çok kasıyor tek bu değil çogu oyunda kasıyor napmam lazım

mürteza16

mürteza16

Üye
Link atabilirmisin kardeşim.

bu romda kullandigimiz gapps dosyasi

Bu ikisini indirdim.

1. wipe data/factory reset
2. wipe cache partition
3. advanced>wipe dalvik cache
4. fix permissions
5. install zip from sdcard
6. choose zip from sdcard
7. romu kurdum
8. Gapsı kurdum
9. Telefon açıldı kapattım tekrar fix permissions yaptım.

Governer değerleri :
INTERACTIVE
min 245
max 1401

I/O Zamanlayıcı :
CFQ

Yardımcı Olursan Çok Sevinirim Çünkü Çekilmez Bir Hal Aldı Telefon :S

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
:tşk:

Wolf389

Wolf389

Üye
arkadaşlar desire hd gibi gösterdim fakat dosya isimlerini değişmeme izin vermiyor bide bende 2 dosya var sensor.ancora.so ve sensor.goldfish.so hangisini ve nasıl değiştirebilirim değiştirirken hata veriyor

gwonder_13

gwonder_13

Üye
slm a. iyi akşamlar kardeşm ben o swap kısmına takıldm yaptım ama olmuşmu diye nasıl anlayacağm terminal indiriyorum ama yapamıyorum başka yolu yokmu olmuşmu dye bi baksam emeğnz içinde ayrca teşekkürler kardeşm :)

Wolf389

Wolf389

Üye
slm a. iyi akşamlar kardeşm ben o swap kısmına takıldm yaptım ama olmuşmu diye nasıl anlayacağm terminal indiriyorum ama yapamıyorum başka yolu yokmu olmuşmu dye bi baksam emeğnz içinde ayrca teşekkürler kardeşm :)
bu konudaki swap ı sakın yapma bu swap yöntemiyle telefonu brick eden çok kişi var xda özel konu bile açıldı bunun için

Üst Alt